طب سوزنی لاغری از طریق گوش

طب سوزنی لاغری

طب سوزنی لاغری یکی از روش هایی است که در حال حاضر افراد زیادی جهت لاغری خود و تناسب اندام از آن استفاده می نمایند.

این روش درمانی که در حال حاضر مورد استقبال واقع شده است، به طور تقریبی از پنجاه سال پیش بوسیله پزشکان در اروپا اروپایی کشف شد و در ابتدا فقط جهت درمان اعتیاد کاربرد داشت اما به مرور زمان جهت درمان بیماری ها و همچنین لاغری مورد استفاده قرار گرفت.

شاید برای شما جالب باشد که بدانید طب سوزنی لاغری از طریق گوش یکی از انواع انجام می باشد که برای لاغری نیز کاربرد دارد.

در طب سوزنی گوش تمامی نواحی بدن دارای یک نقطه متناظر در گوش می باشند که با تحریک آن می توان مشکلات و بیماری های مربوط به آن قسمت مورد نظر را درمان کرد.

مهمترین مزیت طب سوزنی گوش در مقایسه با طب سوزنی  بدن سرعت زیاد پاسخ  دهی آن می باشد. علائم درد یا بیماری خیلی سریع بر طرف می شود به عنوان مثال در اشتهای کاذب شخص به سرعت کاهش میل به غذا را احساس می کند.

درمان چاقی با طب سوزنی

چاق بودن بدن یکی از مشکلاتی است که در حال حاضر افراد زیادی با آن سر کار دارند و زمینه ساز بیماری های مختلفی در بدن می باشد.

از این جهت افراد تمایل دارند با روش های مختلفی به رفع آن بپردازند. درمان علاوه بر اینکه احساس خوبی را به فرد از نظر ذهنی و تناسب اندام می دهد باعث طول عمر بیشتر میگردد.

کاهش وزن بوسیله طب سوزنی با کمک خود بدن و هوشمند کردن بدن وایجاد سلامتی در اندام های بدن ایجاد می گردد به همین دلیل روند کندی داشته وثانیا هرگونه کاهش وزن سریع بخصوص آنهایی که با رژیم های غذایی سخت انجام می گیرند باعث فشار به ارگانهای داخلی گشته و آسیب های جبران ناپذیری را بوجود می آورند

کلینیک مینیاتور بهترین مرکز تخصصی زیبایی در تهران

کلینیک های زیبایی با بروز شدن علم در پزشکی خدمات بیشتری را ارائه می دهند که شما با استفاده از آن میتوانید به زیبایی و شادابی خود بپردازید و حس نشاط را بدست آورید.

اما توجه داشته باشید که انتخاب کلینیک تخصصی در این زمینه بسیار حائز اهمیت است در این زمینه دقت بسیار را داشته باشید و بهترین را انتخاب کنید.

مرکز تخصصی زیبایی مینیاتور با بهره گیری از پزشکان و پرسنل مجرب و با تجربه این امکان را به شما می دهد تا در محیطی زیبا و با آرامش کلیه خدمات زیبایی خود را دریافت نمایید و نتیجه بسیار خوبی را دریافت نمایید.

منتظر حضور شما عزیزان هستیم.

www.clinicminiatur.ir