شماره تلفن: 02133252399 شماره واتساپ: 09351242341
طب سوزنی لاغری

فواید طب سوزنی لاغری

اگر برای کاهش وزن طب سوزنی لاغری را انتخاب کرده اید باید بدانید که قطعا راه‌های زیادی وجود دارد. یکی از موثرترین راه‌های لاغر شدن استفاده از طب سوزنی است.

این یک روش سنتی چینی برای کاهش وزن بوده که پایه آن بیشتر بر مبنای انرژی است تا سوزن. طب سوزنی در کنترل اشتهای فرد بسیار مؤثر است بنابراین با استفاده از طب سوزنی کمتر می‌خورید و در نتیجه وزن خود را کنترل می‌کنید.

بیماران چاقی که در پنج نقطه گوش خود سوزن‌های طب سوزنی را فرو می‌کنند مقدار بیشتری از وزن خود را نسبت به بیمارانی که یک نقطه از گوش خود را در معرض طب سوزنی قرار می‌دهند، کم می‌کنند.

لاغری موضعی

آشنایی با فواید طب سوزنی لاغری

گاهی اندازه‌گیری فواید طب سوزنی دشوار است؛ اما بسیاری از مردم آن را به عنوان وسیله‌ای برای کنترل بسیاری از شرایط دردناک می‌شناسند.

شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد بهترین عملکرد طب سوزنی، در افرادی است که به کارکرد آن اعتقاد دارند. با این‌حال از آنجایی که عوارض طب سوزنی بسیار کم است، به‌خصوص زمانی که در کنترل درد مشکل دارید، ارزش یک‌بار امتحان کردن آن را دارد.

از سایر فواید طب سوزنی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

چنانچه به درستی انجام شود، ایمن است.

عوارض طب سوزنی بسیار کم است.

می‌تواند به صورت کارآمدی با سایر درمان‌ها ترکیب شود.

می‌تواند برخی انواع درد را کنترل کند.

برای افرادی که داروهای ضددرد برای آن‌ها مناسب نیست، می‌تواند مفید باشد.

طب سوزنی برای لاغری در نقاط روی شکم

نقطه رفع مشکلات شکم. این نقطه فشار باعث از بین رفتن هرگونه سوء هاضمه، زخم معده، درد دنده و عدم تعادل در اشتها می‌شود.

نقطه رفع مشکلات شکم برای لاغری در طب سوزنی

نقاط گوش. نقطه فشار گوش به کنترل اشتها کمک می‌کند. شما باید انگشت خود را روی انتهای فک قرار داده و فک را به سمت بالا و پایین حرکت دهید.

لاغری

اینستاگرام کلینیک مینیاتور را دنبال نمایید.

طب سوزنی

آیا واقعاً طب سوزنی برای لاغری جواب می‌دهد؟

ریشه اضافه وزن در بدن، عدم تعادل ناشی از عملکرد بد طحال و کبد در بدن است.

در تئوری پنج مؤلفه‌ای، طحال مسئول سیستم گوارش است و غذایی را که ما می‌خوریم به گردش چی منتقل می‌کند. یک عنصر حیاتی برای بدن. عدم هارمونی طحال باعث ایجاد علائمی نظیر احساس خستگی، متابولیسم آهسته، ذخیره آب در بدن، اسهال و احساس سنگینی می‌شود.

کار کبد حفاظت از گردش روان چی و گردش خون است.

سبک زندگی مدرن و سریع ما و استرس مزمن باعث تأثیر منفی بر توانایی کبد در عملکرد صحیح و روان آن شده و نهایتاً باعث کاهش متابولیسم و عملکرد نامناسب سیستم گوارش می‌شود. عدم هارمونی کبد همچنین باعث پرخوری و افزایش اشتیاق به خوردن در افراد می‌شود.

عموماً شما برای چندین ساعت پس از انجام طب سوزنی احساس آرامش دارید. برخی افراد متوجه می‌شوند که علائم آنها تدریجاً پس از چند روز بهبود می‌یابد. هر شخص به طور متفاوتی به طب سوزنی واکنش نشان می‌دهد.

طب سوزنی لاغری

طب سوزنی لاغری کلینیک مینیاتور مرکز تخصصی زیبایی در تهران

کلینیک های زیبایی با بروز شدن علم در پزشکی خدمات بیشتری را ارائه می دهند که شما با استفاده از آن میتوانید به زیبایی و شادابی خود بپردازید و حس نشاط را بدست آورید.

اما توجه داشته باشید که انتخاب کلینیک تخصصی در این زمینه بسیار حائز اهمیت است در این زمینه دقت بسیار را داشته باشید و بهترین را انتخاب کنید.

کلینیک تخصصی مینیاتور با بهره گیری از پزشکان و پرسنل مجرب و با تجربه این امکان را به شما می دهد تا در محیطی زیبا و با آرامش کلیه خدمات زیبایی خود را دریافت نمایید و نتیجه بسیار خوبی را دریافت نمایید.

منتظر حضور شما عزیزان هستیم.

www.clinicminiatur.ir

کلینیک تخصصی مینیاتور