آشنایی بیشتر با طب سوزنی لاغری

طب سوزنی کلینیک مینیاتور

طب سوزنی لاغری جهت کاهش وزن یکی از راهکارهایی که افراد برای تناسب اندام میتوانند آن را انتخاب نمایند. اگر شما کاندید مناسبی برای این روش هستید با ما همراه باشید تا اطلاعاتی را در این رابطه بدست آورید.

همه ما میدانیم اضافه وزن مشکل بزرگی است و بر سلامت ما اثرگذار است و اگر آن را کنترل نکنیم عواقبی در انتظار ما خواهد بود.

برای این کاهش وزن روش های مختلفی وجود دارد که ازمیان آن میتوانیم ورزش کردن، مصرف داروهای لاغری نام ببریم

اما در حال حاضر به کمک طب سوزنی می توان این کار ‏را با در نظر گرفتن اصول علمی و مراقبت از سلامت عمومی بدن در طولانی مدت انجام داد.

طب سوزنی لاغری روشی است که سر منشا آن از کشور چین بود و تمامی جوانب را براساس روح و روان فرد در نظر دارد و برنامه ریزی برای لاغری با توجه به این موارد صورت خواهد گرفت.

در ادامه به بررسی این روش کاهش وزن می پردازیم و با روند درمان آشنا خواهیم شد.

طب سوزنی کلینیک مینیاتور

طب سوزنی لاغری راه حلی برای درمان چاقی

تمامی رژیم های لاغری در صورتی کارایی دارند. که کالری مصرفی ‏شما را کاهش دهند. ولی مشکل اینجاست که بعد از مدتی بدن شما به این کالری دریافتی عادت خواهد کرد.

اگر دلیل چاقی شما چیزی بغیر از مصرف کالری بالا باشد این امکان وجود دارد که چاقی دوباره به شما برگردد. ‏

افراد معمولا برای کاهش وزن دست به هر کاری میزنند. رژیم ها ی شایع، مصرف غذاهای مناسب و در بسیاری موارد رژیم های ناسالم را انجام میدهند.

اینگونه رژیم ها شاید در کوتاه مدت نتیجه دلخواه را برای شما به همراه داشته باشد آن هم به دلیل دریافت پایین کالری اما ادامه دادن آن به راحتی امکان پذیر نیست و ضررهایی را به دنبال خواهد داشت.

استفاده از رژیم های ناسالم و بدون تخصص می تواند منجر به تغییرات در بدن شود و افت و خیز های را بوجود آورد.

‏رژیم های غذایی نامناسب می توانند باعث سوءتغذیه، آسیب به اندام های داخلی ، کاهش سوخت و ساز بدن و عدم تعادل در طولانی ‏مدت بشوند. ‏

طب سوزنی

دلایل افزایش وزن چیست؟

بر اساس آمار و اطلاعات مخصوصا در طب های چینی عامل اصلی افزایش وزن را عدم تعادل در بدن میدانند که از اختلال عملکرد کبد و طحال نشات گرفته است.

تئوری طب چینی طحال مسئول عملکرد درست دستگاه گوارش است و غذایی که ما استفاده میکنیم به انرژی زندگی تبدیل می گردد.

قابل توجه است که نداشتن تعادل و بیماری طحال می تواند منجر به بروز علائمی چون ضعف و خستگی، کاهش سوخت و ساز بدن، ‏تجمع مایعات در بدن و ورم اندام ها، مدفوع شل یا یبوست و احساس سنگینی در بدن شما گردد.

علاوه بر این موارد کم تحرکی فرد و مصرف نامناسب مواد غذایی، استرس از عوامل چاق کننده فرد می باشد.

طب سوزنی لاغری

روش کاهش وزن با طب سوزنی لاغری

بوسیله طب سوزنی لاغری شما دستورها و داروهای گیاهی را در کنار درمان خود استفاده می نمایید. این موارد بر روی طحال و کبد اثر گذارند و قسمت ها اختلال هایی که باعث چاقی میشوند را تحت تاثیر قرار میدهند.

از نظر پزشکی روش طب سوزنی لاغری بر روی عملکرد دستگاه عصبی و هورمون های بدن، دستگاه گوارش و سوخت و ساز بدن تاثیر گذار است.

ویژگی طب سوزنی این است که برای هر فرد با توجه به شرایط خودش و نوع چاقی که دارد تجویز صورت میگیرد و هدف آن افزایش سطح عمومی سلامت فرد، تحریک سوخت و ساز ‏بدن آرام کردن سیستم عصبی بدن می باشد.

با این درمان دو بار در هفته تا زمانی که بیمار به وزن ایده آل برسد برنامه ریزی می شود. ‏

لاغری

طب سوزنی لاغری در کلینیک زیبایی و تناسب اندام مینیاتور

درباره طب سوزنی لاغری صحبت هایی باهم داشتیم و متوجه شدیم که انجام این کار بسیار اهمیت دارد که نزد فرد متخصص صورت گیرد.

از این رو برای انجام این روش مهم است که کجا را برای درمان خود و نزد چه پزشکی میروید. از این رو ما برای شما پیشنهادی داریم تا با استفاده از خدمات درمانی این مجموعه به هدف دلخواه خود برسید.

کلینیک زیبایی مینیاتور در شرق تهران محدوده پیروزی، یکی از مجهزترین مراکز زیبایی و درمانی می باشد. شما میتوانید با مراجعه به این مجموعه و بهرمندی از خدماتشان به زیبایی جوانی خود بیافزایید.

برای آشنایی بیشتر و کسب اطلاعات به وب سایت زیر مراجعه کنید.

منتظر حضور شما عزیزان هستیم.

www.clinicminiatur.ir