تزریق بوتاکس تعریق کف دست

تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس تعریق کف دست یکی از انواع روش های تزریق بوتاکس پیروزی می باشد و بهترین گزینه درمانی برای افرادی می باشد که به این مشکل دچار هستند.

تعریق زیاد کف دست و پا مشکلی می باشد که در برخی مواقع حتی بر روی روابط شغلی و اجتماعی شما اثر خواهد گذاشت.

درمان این موضوع با تجویز داروهای موضعی مختلفی انجام میشود که متاسفانه بسیاری از بیماران به داروها پاسخ کافی نداده یا قادربه تحمل عوارض آن ها نیستند.

بنابراین درمان هایی همچون بوتاکس طبق نظر پزشک در این مواقع پیشنهاد میشود.

درمان موثر تعریق زیاد در نواحی کف دست و پا یا زیر بغل استفاده از دستگاه یونتوفورزیس می باشد که تا نود درصد اثربخشی دارد.

این درمان نیازبه صرف هزینه های زیاد نداشته و عوارض جراحی را ندارد.

یونتوفورزیس درواقع نوعی روش تحویل دارو به پوست از راه شارژ الکتریکی اندک می باشد. دست های بیمار درون دو محفظه قرار میگیرد که یکی شارژ الکتریکی مثبت و دیگری شارژالکتریکی منفی دارد. یونتوفورزیس دردرمان تعریق با آب شیرانجام می شود اما اگرداروهای مهارکننده ی کولینرژیک مثل گلیکوپیرونیوم برومید به آن اضافه شود نتایج بهتری دارد .

معمولا بیماران پس از سه هفته درمان که در هفته سه بار انجام می شود نتیجه میگیرند اگرچه مواردی هست که پس از یک جلسه تعریق کمتر شود و مواردی که تا ۸ هفته نتیجه ظاهر نشده است.

تزریق بوتاکس تعریق دست

درمان با تزریق بوتاکس پیروزی

اگر تزریق بوتاکس پیروزی را برای درمان انتخاب کرده اید قبل از آن با بدانید که، عرق کردن کف دست دلایل مختلفی دارد و گاها زمینه آن ارثی می باشد. در اصطلاح علمی به آن هیپرهیدروزیس میگویند و افرادی این بیماری را با تیروئید اشتباه میگیرند.

این بیماری زمینه‌های ارثی دارد، در کودکان بیشتر است و با افزایش سن بهبود پیدا می‌کند، اما در برخی این بیماری ماندگار است.همچنین در زمان استرس این بیماری شدت پیدا می‌کند.

بعد از انجام این روش احتمال این وجود دارد در برخی افراد، درد موضعی و کبودی های خفیف در محل تزریق به وجود آید.

در كشور ما بیشترین عوارض ناشی از تزریق این بیماری استفاده از مواد ارزان و غیر مجاز و تزریق توسط افراد غیر مجاز و غیر متخصص و آموزش ندیده، از جمله در آرایشگاه ها و سالن های زیبایی و…می باشد.

تزریق بوتاکس

مراقبت های مهم بعد از تزریق بوتاکس کف دست

شاید این سوال در ذهن شما باشد که بعد از تزریق بوتاکس پیروزی بر روی کف دست چه مراقبت هایی لازم است انجام دهید؟

باید بدانید که بعد از انجام این روش درمانی شما میتوانید به راحتی فعالیت های خود را داشته باشید و مشکلی از این بابت وجود نخواهد داشت. تنها چیزی که مهم است آن را انجام ندهید ورزش شدید و رفتن به سونا می باشد.

در انجام تزریق بر روی کف دست شما از سوزن ریز استفاده میکنند تا کمی از مواد در زیر سطح پوست قرار بگیرد و در محل تعریق این کار صورت می گیرد.

تعداد این تزریق ها بر طبق نظر پزشک خواهد بود و در حین درمان برای اینکه دردی را حس نکنید از روش های مختلف بی حسی استفاده میشود.

توجه داشته باشید که برای کمتر شدن عرق کف دست و در طول درمان مصرف موارد زیر را کاهش دهید:

۱٫ غذاهای چرب

۲٫بروکلی

۳٫مارچوبه

۴٫پیاز سفید

۵٫سیر

۶٫کاری

۷٫قهوه

علاوه بر این از سبزیجات برگ دار استفاده کنید. الکل را از خود دور کنید. با فعالیتهای ورزشی میزان اضطراب خود را کاهش دهید.

این راه بسیار مناسبی برای کاهش تشویش و ایجاد تعرق می باشد.

تزریق بوتاکس برای عرق کف دست بیش از حد در زنان باردار یا مادران شیرده تجویز نمی‌شود.

تزریق جهت از بین رفتن تعریق کف دست برای کسانی که دارای مشکلات عضلانی یا عصبی هستند یا به خاطر این مشکلات تحت درمان می‌باشند، توصیه نمی‌شود.

توجه داشته باشید که انجام این روش های درمانی حتما باید تحت نظارت پزشک متخصص صورت بگیرد تا نتیجه مثبتی حاصل گردد.

تزریق بوتاکس پیروزی

بهترین مرکز تخصصی زیبایی در شرق تهران

کلینیک تخصصی مینیاتور با بهره گیری از پزشکان و پرسنل مجرب و با تجربه این امکان را به شما می دهد تا در محیطی زیبا و با آرامش کلیه خدمات زیبایی خود را دریافت نمایید و نتیجه بسیار خوبی را دریافت نمایید.

منتظر حضور شما عزیزان هستیم.

www.clinicminiatur.ir