تزریق بوتاکس پیشانی درد دارد؟

تزریق بوتاکس پیروزی

اگر قصد تزریق بوتاکس پیشانی را دارید در این مقاله همراه ما باشید تا درباره این روش درمانی پرطرفدار چین و چروک صورت بیشتر بدانید.

اخم کردن، افزایش سن، ژنتیک و مصرف بعضی از داروها شاهد شل شدگی پوست باعث ایجاد خطوطی بر روی نقاط مختلف صورت ما میشود.

پیشانی شما یکی از همین قسمت ها می باشد و شما با تزریق بوتاکس به پیشانی که یکی از بهترین راه ها برای از بین بردن چین و چروکهای آن ناحیه است میتوانید به درمان بپردازید و صاحب صورتی جوان شوید.

مزایا تزریق بوتاکس به پیشانی

با تزریق بوتاکس، چین و چروکها و خطوط اخم روی پیشانی از بین می رود و چهره ای جوان تر و شاداب تر خواهید داشت.

تزریق بوتاکس جزو روشهای کم تهاجمی است که بیمار درد خاصی را حس نخواهد کرد.

هم خانمها و هم آقایان می توانند از بوتاکس برای جوانسازی صورتشان استفاده کنند و از این نظر محدودیت سنی و محدودیت جنسی ندارد.

در اغلب موارد، تزریق بوتاکس پیشانی با نتایج بسیار عالی همراه است.

جلسه تزریق بوتاکس خیلی سریع انجام می شود و دوران نقاهت خاصی هم ندارد؛ در نتیجه فرد می تواند خیلی سریع به محل کارش بازگردد و روال عادی زندگی را در پیش بگیرد.

استفاده از این روش می تواند ظاهر فرد را سرحال تر و شاداب تر نشان دهد؛ زیرا باعث باز شدن قسمت چشمها و بالا کشیدن ابروها هم می شود؛ در نتیجه فرد ۲۰ سال جوان تر به نظر می رسد.

نکات مهم برای تزریق بوتاکس پیروزی در پیشانی

افرادی که از نظر جسمی در سلامتی کامل هستند می توانند تزریق بوتاکس را انجام دهند. این عمل زیبایی برای افراد سالم بالای ۱۸ سال بدون مشکل است.

اما افرادی که در دوران باردهی و شیردهی هستند، کسانی که افتادگی پلک دارند، افرادی که روی صورتشان عارضه های پوستی یا زخم های عمیق دارند و کسانی که سابقه بیماری های عصبی و عضلانی دارند، نباید به سراغ این روش بیایند.

وقتی برای تزریق بوتاکس می خواهید اقدام کنید، بهتر است ابتدا به پزشک متخصص مراجعه کنید و بعد از مشورت با پزشک و انجام یک سری آزمایش ها، برای انجام این روش تصمیم بگیرید.

بعد از تزریق بوتاکس پیروزی اگر میخواهید پوست کبود نشود، یک هفته مانده به جلسه تزریق بوتاکس به پیشانی، از داروهایی مانند آسپرین، ناپروکسن، وارفارین، بروفن و مسکن های حاوی آسپرین استفاده نکنید تا خون شما رقیق نشود.

وقتی برای تزریق بوتاکس به پزشک مراجعه می کنید، پزشک شما را روی تخت های مخصوص می خواباند تا به حالت نیمه نشسته دربیایید. سپس پیشانی شما و تمام قسمتهای موردنظر برای تزریق بوتاکس را پاکسازی می کند تا آلودگی های روی پوست تمیز شوند. سپس عملکرد ماهیچه پیشانی شما و خطوط روی پشانی را بررسی می کند.

حالا پزشک از ماژیک های مخصوص پوست استفاده می کند تا قسمتهای موردنظر برای تزریق بوتاکس علامت گذاری شوند. حالا به دقت و به آهستگی، بوتاکس به عضله پیشانی تزریق می شود.

بعد از تزریق بوتاکس پیروزی در پیشانی هم محل موردنظر را فشار میدهند تا تا از کبودی آن و خونریزی جلوگیری نمایند. درآخر هم تمام علامتهای روی صورتتان پاک می گردد.

بسیاری از افراد در طول انجام بوتاکس هیچ درد و ناراحتی ندارند چون از مواد بی حس کننده در پیشانی استفاده می کند تا فرد هیچ درد و سوزشی را حس نکند.

بهترین مرکز تزریق بوتاکس پیشانی شرق تهران

کلینیک های زیبایی با بروز شدن علم در پزشکی خدمات بیشتری را ارائه می دهند که شما با استفاده از آن میتوانید به زیبایی و شادابی خود بپردازید و حس نشاط را بدست آورید.

اما توجه داشته باشید که انتخاب کلینیک تخصصی در این زمینه بسیار حائز اهمیت است در این زمینه دقت بسیار را داشته باشید و بهترین را انتخاب کنید.

کلینیک تخصصی مینیاتور با بهره گیری از پزشکان و پرسنل مجرب و با تجربه این امکان را به شما می دهد تا در محیطی زیبا و با آرامش کلیه خدمات زیبایی خود را دریافت نمایید و نتیجه بسیار خوبی را دریافت نمایید.

منتظر حضور شما عزیزان هستیم.

www.clinicminiatur.ir