شماره تلفن: 02133252399 شماره واتساپ: 09351242341
تزریق بوتاکس پیشانی

تزریق بوتاکس پیشانی و قیمت آن

اگر به دنبال تزریق بوتاکس پیشانی پیروزی هستید، قطعا چین و چروک هایی در صورت شما نمایان شده است که به این فکر افتاده اید.

از اولین نشانه های سن واقعی افراد و بالا رفتن آن، چین و چروک های پیشانی هستند و اجتناب از آن ها در سنین بالا تقریبا غیر ممکن است.

راهکار های متعددی وجود دارند که به کمک آن ها می توانید این نشانه های بالا رفتن سن در چهره را ناپدید کنید.

بگذارید ابتدا به این موضوع بپردازیم که چگونه می توان از شر چین و چروک های عمیق خلاص شد. در ادامه پیرامون هر کدام از متد ها و تفاوت های موجود بحث خواهیم کرد.

بوتاکس و ژل های تزریقی دو محصول بسیار پر طرفدار در بازار امروز به شمار می روند که به خوبی با چین و چروک های پوستی مبارزه می کنند، اما باید بدانید که این دو محصول تا حد زیادی با هم تفاوت دارند.

تزریق بوتاکس پیشانی

انواع چین و چروک صورت و تزریق بوتاکس پیشانی

خط و خطوط ایستا را می توان زمانی که نواحی مختلف صورت در حال استراحت هستند مشاهده کرد. با بالا رفتن سن ما، لایه درم پوست باریک تر می شود. در نتیجه ی از دست رفتن حجم و قابلت ارتجاع، چین و چروک ها شروع به شکل گیری می کنند.

امکان شکل گیری چین و چروک وجود دارد و این موارد در زمانی که صورت آرام باشد از بین نمی روند.

معمولا در نواحی زیر شاهد شکل گیری خط و خطوط های افقی هستیم:

1.پیشانی

2.اطراف لب ها

3.کنار چشم ها

4.ناحیه بین ابروها

در چنین نواحی از صورتر شما، بوتاکس پیشانی می تواند یک راهکار پیشگیرانه برای جلوگیری از چین و چروک های این قسمت باشد.

سن بالا و تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس پیشانی چیست؟

بوتاکس نوعی سم است که پس از تزریق در پوست منجر به فلج شدن عضلات آن می گردد. این سرم باعث ریلکس و آرام شدن عضله می شود و در نتیجه چین و چروک های پیشانی ناپدید خواهند شد.

در جلسه ویزیت، صورت فرد مراجعه کننده ارزیابی می شود تا نواحی تزریق مشخص شوند. محصول مورد استفاده می تواند عضلات نواحی درمانی را منجمد کند. مراکز درمانی می توانند با مشخص کردن دقیق نواحی که باید حرکت عضلات محدود شود، تاثیر خوبی را تضمین کنند.

درمان چین و چروک های ناشی از بالا رفتن سن، قبل از عمیق شدن آن ها اتفاق بیفتد. با این حال سابقه مراکز درمانی در ناپدید کردن انواع چین و چروک های پیشانی بسیار خوب بوده است.

در نهایت می توان خطوط و چروک های دائمی پوست در صورت را مدیریت کرد و نشانه های بالا رفتن سن متوقف خواهند شد. ما پیشنهاد می کنیم کار را زمانی شروع کنید که خط و خطوط صورت هنوز به شکل کامل ایجاد نشده باشند.

چین و چروک پیشانی

مدت زمان و قیمت روش درمانی تزریق بوتاکس پیروزی

تزریق بوتاکس ساده است و تاثیر فوق العاده ای دارد. بسیاری از مراجعه کنندگان از این روش به دلیل سادگی و سرعت آن استقبال می کنند. بوتاکس پیشانی تنها چند دقیقه به طول می انجامد.

شما می توانید یکنواختی پوست خود و درمان چین و چروک های پیشانی را در همان جلسه اول نیز مشاهده کنید.

قیمت بوتاکس پیشانی بستگی به مقدار مواد مصرفی آن دارد.

حتماً توجه داشته باشید به دلیل نوسان قیمت دارو، حداقل یک روز قبل از مراجعه، به صورت تلفنی قیمت روز بوتاکس را استعلام بفرمایید.

تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس پیروزی کلینیک مینیاتور مرکز تخصصی زیبایی در تهران

کلینیک های زیبایی با بروز شدن علم در پزشکی خدمات بیشتری را ارائه می دهند که شما با استفاده از آن میتوانید به زیبایی و شادابی خود بپردازید و حس نشاط را بدست آورید.

اما توجه داشته باشید که انتخاب کلینیک تخصصی در این زمینه بسیار حائز اهمیت است در این زمینه دقت بسیار را داشته باشید و بهترین را انتخاب کنید.

کلینیک تخصصی مینیاتور با بهره گیری از پزشکان و پرسنل مجرب و با تجربه این امکان را به شما می دهد تا در محیطی زیبا و با آرامش کلیه خدمات زیبایی خود را دریافت نمایید و نتیجه بسیار خوبی را دریافت نمایید.

منتظر حضور شما عزیزان هستیم.

www.clinicminiatur.ir

کلینیک تخصصی مینیاتور