تزریق ژل پیروزی مناسب کیست؟

تزریق ژل مفاصل پیروزی

تزریق ژل پیروزی یکی از انواع روش زیبایی می باشد. در حال حاضر افراد زیادی نسبت به انجام آن اقدام می نمایند از نتیجه آن رضایت دارند.

انواع مختلف ژل‌ها در قسمت‌های مختلف صورت و بدن کاربرد دارد. متخصص پوست باتوجه‌به ناحیه موردنظر و مقدار موردنیاز ژل از برندهای مختلف استفاده می‌کند. معمولاً این تزریق برای رفع چین‌وچروک و حجیم شدن نواحی مختلف انجام میشود.

در ادامه به کاربردهای تزریق ژل می پردازیم تا بدانیم هر نوع آن برای چیست و مناسب چه کسی خواهد بود.

انواع کاربرد تزریق ژل

۱ژل لب

یکی از روش‌های زیبایی، حجیم سازی لب‌ها و تزریق ژل لب است. تزریق ژل لب دارای روشهای مختلفی است. متخصص باتوجه‌ به انتخاب و نوع لب شما مدل‌های مختلفی راا پیشنهاد می‌دهد. انواع ژل‌های لب برای تزریق ژل پیروزی روسی/ عروسکی/قلوه ای می باشد.

۲ژل گونه

این روش برای لیفت گونه و برجسته شدن استخوان گونه، افزایش حجم صورت و صاف شدن خطوط و چین‌وچروک کاربرد دارد.

۳ژل سینه

معمولاً برای لیفت سینه و صاف شدن پوست ناحیه سینه و گردن از ژل استفاده می‌شود. نکته حائز اهمیت این است که هیچ یک از ژل‌ها برای استفاده در ناحیه سینه دارای مجوز FDA نیستند. اما متخصصان سال‌هاست که از انواع برندها برای فرم دهی سینه استفاده می نمایند.

۴ژل صورت

ژل صورت در نواحی مختلف صورت تزریق شده و باعث حجم‌دهی و رفع چین‌وچروک می‌شود.

۵ژل زیر چشم

این روش زیبایی برای لیفت چشم استفاده می‌شود و گودی زیر چشم را از بین برده و با ایجاد حجم از تیرگی آن هم کم می‌کند.

۶ژل چانه

ژل چانه هنوز به‌اندازه ژل لب و گونه موردتوجه قرار نگرفته است. زمانی‌که به همراه خط فک، ژل به چانه هم تزریق می‌شود، باعث ایجاد زاویه‌سازی در صورت شده و شکل کلی صورت شبیه به قلب می‌شود.

۷ژل بینی

ژل بینی برای رفع نواقص بینی مانند برجستگی تیغه بینی، عدم تقارن در دو طرف بینی و ازبین‌بردن افتادگی بینی استفاده می‌شود.

۸تزریق ژل در ناحیه تناسلی

ناحیه تناسلی با افزایش سن خاصیت ارتجاعی و حجم قبلی خود را از دست می‌دهد. معمولاً ژل‌ها به لب‌های کوچک ناحیه تناسلی تزریق می‌شوند.

۹ژل باسن

یکی از روش‌های لیفت باسن حجم‌دهی به باسن و خوش فرم شدن این ناحیه تزریق ژل به باسن است.

این روش برای افرادی که حجم باسن خود را ازدست‌داده و دارای چین‌وچروک در این ناحیه هستند، کاربرد دارد.

۱۰ژل ران

افرادی که در ناحیه ران پوست افتاده داشته و چین‌وچروک زیادی دارند، می‌توانند از تزریق ژل به ران استفاده کنند. این روش همچنین برای درمان و رفع سلولیت بسیار مؤثر است.

۱۱ژل دست و بازو

با گذشت زمان به‌مرور پوست دست پر از چین‌وچروک شده و حالت سفت و ارتجاعی خود را از دست می‌دهد. در این ناحیه می‌توان با تزریق خطوط و افتادگی پوست را از بین برد.

بهتر می باشد قبل از انجام این عمل زیبایی با پزشک متخصص پوست مشورت کرده و در مورد مناسب بودن این روش سؤال کنید.

تزریق ژل پیروزی در بهترین کلینیک زیبایی و تناسب اندام شرق تهران

کلینیک های زیبایی با بروز شدن علم در پزشکی خدمات بیشتری را ارائه می دهند که شما با استفاده از آن میتوانید به زیبایی و شادابی خود بپردازید و حس نشاط را بدست آورید.
اما توجه داشته باشید که انتخاب کلینیک تخصصی در این زمینه بسیار حائز اهمیت است در این زمینه دقت بسیار را داشته باشید و بهترین را انتخاب کنید.
برای انجام تزریق ژل پیروزی کلینیک تخصصی مینیاتور با بهره گیری از پزشکان و پرسنل مجرب و با تجربه این امکان را به شما می دهد تا در محیطی زیبا و با آرامش کلیه خدمات زیبایی خود را دریافت نمایید و نتیجه بسیار خوبی را دریافت نمایید.
منتظر حضور شما عزیزان هستیم.

http://clinicminiatur.ir