جوانسازی و لیفت با دستگاه آر اف

لیفت صورت بدون جراحی کلینیک مینیاتور

لیفت صورت بدون جراحی قطعا انتخاب خوبی برای کسانی خواهد بود که میخواهند بدون جراحی پوست خود را سالم و جوان نمایند. قطعا میدانید که با بالا رفتن سن و همچنین عوامل محیطی پوست شما دچار تغییراتی میشود و دیگر آن شادابی قبل خود را نخواهد داشت. این حالت برای خیلی از افراد خوشایند نیست و به اصطلاح پیر شدن را دوست ندارند. از این رو به دنبال جلوگیری و رفع آن اقدام هایی انجام میدهند.

در حال حاضر و با پیشرفت علم روش های بسیاری وجود دارد که شما با استفاده از آن میتوانید به پوست رسیدگی کنید و طراوات و شادابی صورت خود ببخشید.

جوانسازی با RF از جمله روش های مراقبت پوست می باشد و با استفاده از این روش در کلینیک های معتبر میتوانید پوستی سالم داشته باشید.

در این مقاله از کلینیک زیبایی و تناسب اندام مینیاتور در شرق تهران ما به بررسی دستگاه RF و کاربرد آن برای جوانسازی و لیفت صورت بدون جراحی خواهیم پرداخت.

لیفت با دستگاه آر اف

دستگاه آر اف و کاربرد آن

یکی از مهم ترین دغدغه های افراد این است که بهترین روش را برای جوانساختن پوست خود انتخاب و استفاده کنند ؛ از همین رو ممکن است این سوال برایشان به وجود آید که آیا تکنیک آر اف فرکشنال بهترین روش جوانسازی است؟

به عنوان مثال روش هایفو برای درمان افتادگی پوست بسیار مناسب می باشد در حالی که در روش جوانسازی با آر اف برای افزایش حجم صورت بهترین و مناسب ترین تکنیک می باشد.

آنان در وهله اول ویژگی های پوست شما را می سنجند و از اینکه شما قصد دارید چه مشکلاتی را برطرف کنید آگاه می شوند و با توجه به اطلاعات به دست آمده مناسب ترین روش را به شما پیشنهاد می دهند. پس از آن نیز با بررسی فاکتوری های از قبیل هزینه ، مدت زمان نقاهت ، خطرات و عوارض تکنیک ها ؛ سازگار ترین و مناسب ترین تکنیک را انتخاب می نمایند.

در ابتدا بهتر است بدانید که نانو آر اف فرکشنال برا افراد با تمامی رنگ های پوستی کاملا ایمن و کم تهاجم است. بنابراین برخلاف دیگر روش های درمانی که ممکن است زمان ریکاوری ۷ الی ۱۰ روز زمان ببرد ، درمان های سطحی زمان بسیار کمتری برده و زیبا جویان می توانند بعد از ۲۴ ساعت روتین مراقبتی پوست خود را همانند گذشته آغاز کنند. در نتیجه این پروسه دارای دوره ریکاوری و نقاهت سخت و پیچیده نخواهد بود.

  • لیفت پوست صورت بدون نیاز به جراحی
  • برطرف کردن جای زخم و جوش
  • جوانسازی و لایه برداری پوست
  • رفع چین و چروک دور چشم
  • برطرف کردن افتادگی و شلی پوست
  • کاهش ترک پوست
  • رفع آفتاب سوختگی و لکه های تیره ی پوست

یکی از کاربرد های مهم جوانسازی با آر اف لیفتینگ گردن و صورت ، از بین بردن غبغب ، برطرف نمودن چروک اطراف لب و خط خنده می باشد.

جوانسازی صورت

آشنایی با مزایا جوانسازی با دستگاه آر اف

نتیجه حاصل از درمان بلافاصله پس از اتمام اولین جلسه قابل رویت است.

در این روش بدون نیاز به جراحی و برش دادن پوست و بدون بروز درد فرایند جوانسازی صورت می گیرد.

به لایه خارجی پوست هیچ آسیبی نمی رسد.

برای همه نوع پوستی قابل استفاده است.

با سایر روش ها قابل ترکیب است.

 تکنیک جوانسازی با آر اف یک روش غیر تهاجمی است.

دستگاه آر اف

تعداد جلسات درمان با آر اف و مدت زمان آن

به طور معمول ، سه الی پنج جلسه درمان لازم است ، تا نتیجه کامل به دست آید. طول زمان درمان در هر جلسه حدود ۱۵ تا ۲۰ دقیقه است ، اما چنانچه پوست حساس باشد ، پیش از شروع به کار کادر درمان ، از داروی بیحسی موضعی ( کرم و پماد ) استفاده می شود و بی حس شدن پوست در حدود ۳۰ دقیقه زمان می برد .

مراقبت های بلافاصله پس از درمان نیز برای خنک کردن پوست ، حدود ۳۰ دقیقه وقت می گیرد ، لذا مدت زمان کل درمان درهر جلسه بین ۶۰ تا ۹۰ دقیقه وقت لازم دارد .

معمولا بیماران پس از انجام روش جوانسازي با آر اف ، مستلزم رعایت مراقبت های خاصی نمی باشند تنها به منظور گرفتن نتیجه بهتر و دوره بهبودی سریع تر باید نکاتی را رعایت کنند که برخی از آن ها عبارتند از :

استفاده از کمپرس یخ به منظور رفع تورم و کبودی.

باید تا مدتی پس از آن ، از شستن پوست ناحیه درمان شده خودداری کنند.

از ماساژ ناحیه تحت درمان پرهیز کنند.

در برابر نور مستقیم خورشید قرار نگیرند.

سولاریوم را برای مدتی انجام ندهند.

تا مدتی جهت شستشوی ناحیه تحت درمان نباید از شوینده های قوی استفاده کنند.

نکته : با توجه به این که در جوانسازي با آر اف ، از لیزر استفاده نمی شود ، برای هر رنگ پوست حتی پوست های خیلی تیره کاربرد دارد و نیز برای افرادی که پوست شان خیلی حساس است روشی ایمن و بدون عارضه است .

چه افرادی نباید از دستگاه آر اف استفاده کنند؟

افرادی که بیماری اسکولار قلبی دارند.

افرادی که مبتلا به سرطان هستند.

بانوان باردار وشیرده

کسانیکه در بدن شان قطعه فلزی دارند.

افرادی که تزریق ژل یا تزریق بوتاکس انجام داده اند.

لیفت صورت بدون جراحی

بهترین مرکز زیبایی و تناسب اندام در شرق تهران

کلینیک تخصصی مینیاتور در پیروزی با کادری مجرب و پزشکان متخصص و با تجربه این امکان را به شما می دهد

تا در محیطی زیبا و با آرامش کلیه خدمات زیبایی و درمانی خود را دریافت نمایید و نتایج خوبی را داشته باشید.

منتظر حضور گرم شما عزیزان هستیم.

www.clinicminiatur.ir