نقاط طب سوزنی لاغری

طب سوزنی لاغری

طب سوزنی لاغری یکی از روش های کاهش وزن می باشد. تحرک کم افراد و استفاده از غذاهای حاوی چربی زیاد باعث شده است که افراد به سمت چاقی پیش روند و این حالت بسیار آزار دهنده است، چرا که هیچ کسی دوست ندارد چاق باشد و همه تمایل دارند اندامی زیبا و متناسب داشته باشند.
برای داشتن اندام ایده آل راه های مختلفی وجود دارد مثلا بعضی از افراد با ورزش کردن و رژیم غذایی سعی می نمایند تا به اندام مناسب برسند و شاید خیلی از این طریق موفق نشوند.

طب سوزنی یکی از روش هایی است که باعث لاغری میشود و تاثیر بسیاری خوبی بر روی اندام شما خواهد داشت.

افراد معمولا برای کاهش وزن دست به هر اقدامی میزنند. رژیم ها ی شایع معمولا مصرف غذاهای نامعمول و در بسیاری موارد رژیم های ناسالم را توصیه می کنند.

برخی از رژیم های فاقد کربوهیدرات. اینگونه رژیم ها اگر چه ممکن است در کوتاه مدت به علت دریافت پایین کالری موثر باشند. ولی در واقع امکان ادامه چنین رژیم هایی برای اکثر افراد وجود ندارد. بدن و ذهن شما‏ بالاخره نافرمانی می کند. و از شما بابت ایجاد چنین شرایطی قحطی بجای تامین غذاهای کامل و رژیم های مقوی انتقام خواهد گرفت.‏

استفاده از رژیم های ناسالم و خیلی محدود می تواند منجر به تغییرات نوسانی در بدن شود. و افت و خیز های شدید در بدن ایجاد می کند. ‏رژیم های غذایی نامناسب می توانند سبب سوءتغذیه، آسیب به اندام های داخلی بدن، کاهش سوخت و ساز بدن و عدم تعادل در طولانی ‏مدت شوند. ‏

کاهش وزن با طب سوزنی چگونه است؟

از دلایل افزایش وزن میتوانیم به اختلال عملکرد کبد و طحال اشاره نماییم که از نشانه های آن عدم تعادل بدن نیز می باشد.

در تئوری پنج عنصر طب چینی طحال مسئول عملکرد درست دستگاه گوارش را بر عهده دارد

عدم تعادل و بیماری طحال می تواند باعث بروز علائمی چون ضعف و خستگی، کاهش سوخت و ساز بدن، ‏تجمع مایعات در بدن و ورم اندام ها، مدفوع شل یا یبوست و احساس سنگینی در بدن شود. ‏

در حال حاضر زندگی هایی با شیوه زندگی پر تلاطم و استرس ‏های مزمن می توانند. اثرات منفی روی کارکرد کبد در مدیریت جریان انرژی های بدن بگذارد و موجب و عملکرد ضعیف طحال در ‏گوارش و کاهش سوخت و ساز بدن شما شوند.

روش درمانی لاغری با طب سوزنی

نقاط طب سوزنی، دستورات تغذیه ای و داروهای گیاهی دارد که برای درمان چاقی برای بیماران تجویز میگردد.

از نظران پزشکان طب سوزنی این روش بر روی دستگاه عصبی، گوارش و هورمون های درون ریز بدن اثر می گذارد. نتیجه این است که این ها می توانند به بدن انرژی مضاعف بدهند و جذب مواد غذایی را به حداکثر ‏برسانند.

در این صورت است که مواد زائد را بهتر دفع میشود و اشتهای کاذب را کنترل می نماید. علاوه بر این کاهش اضطراب را به دنبال خواهد داشت.

در روش طب سوزنی درمان برای هر بیمار مطابق با مشکلی که دارد به طور ویژه طراحی می شود. علاوه بر درمان ریشه ای اختلالات در بدن. نقاط طب سوزنی دیگری نیز بر اساس علائم متفاوتی که در هر بیمار بروز می کند انتخاب ‏می شوند.

درمان ها یک تا دو بار در هفته به مدت ۸ تا ۱۲ هفته یا تا زمانی که بیمار به وزن ایده آل برسد برنامه ریزی می شود. ‏

برای انجام این روش درمانی خیلی مهم است که نزد چه کسی میروید و چگونه برای شما انجام میشود. از این رو در ادامه به معرفی یکی از کلینیک های تخصصی که در زمینه طب سوزنی لاغری نیز فعالیت دارد می پردازیم تا با استفاده از خدمات آن مجموعه به شرایط دلخواهی برای اندام خود برسید.

اینستاگرام کلینیک تخصصی مینیاتور را دنبال کنید

کلینیک مینیاتور مرکز تخصصی زیبایی در تهران

اگر تمایل به طب سوزنی لاغری در پیروزی تهران را دارید بدانید که،کلینیک های زیبایی با بروز شدن علم در پزشکی خدمات بیشتری را ارائه می دهند.

انتخاب کلینیک تخصصی در این زمینه بسیار حائز اهمیت است در این زمینه دقت بسیار را داشته باشید و بهترین را در نظر بگیرید.

کلینیک تخصصی مینیاتور با بهره گیری از پزشکان و پرسنل مجرب و با تجربه این امکان را به شما می دهد تا در محیطی زیبا و با آرامش کلیه خدمات زیبایی خود را دریافت نمایید و نتیجه بسیار خوبی را دریافت نمایید.

شما عزیزان میتوانید طب سوزنی لاغری را در کلینیک مینیاتور تجربه کنید.

منتظر حضور شما عزیزان هستیم.

www.clinicminiatur.ir