خدمات بوتاکس در کلینیک مینیاتور

تزریق بوتاکس

خدمات بوتاکس در کلینیک مینیاتور یکی از روش هایی که افراد در جهت زیبایی آن را انجام می دهند و طرفداران زیادی دارد.

مهمترین جنبه درمانی بوتاکس از بین بردن چین و چروک ها در سنین بالا می باشد. میدانید که زیبایی در هر سنی از اهمیت زیادی برخوردار است و به فرد اعتماد بنفس می بخشد.

از این رو متخصصین زیبایی در تلاش هستند تا با خدمات بروز نیاز این افراد را برطرف سازند و باعث زیبایی و جوان ماندن آنان گردند.

بوتاکس نامی که این روزها در زمینه زیبایی و جوانسازی صورت مطرح است یک سم تولید شده توسط یک باکتریی می باشد که میتوان آن را بر روی عضلات دور چشم خطوط اخم و روی پیشانی و دیگر نواحی صورت تزریق نمایید.

تزریق بوتاکس بر این نواحی برای مدت زمانی عضلات آن قسمت ها را صاف می کند و سرشار از پروتئین می باشد.

زمانی که شما اخم میکنید و میخندید بخشی از عضلات شما منقبض خواهد شد و باعث ایجاد خطوطی در آن قسمت صورت میشود از این رو با استفاده از بوتاکس شما با فلج کردن عضلات صورت بطور موقت این فعالیت عضلانی را کاهش می دهید و کمک میکنید خطوط پیشانی، خطوط اخم و صورت باز شوند.

انجام تزریق بوتاکس نهایتا ۱۰ تا ۱۵ دقیقه طول خواهد کشید و نیازی به بیهوشی ندارد. بوتاکس با یک سوزن ریز و کوچک به عضلاتی خاص با یک برخورد مختصر تزریق می گردد.

نتیجه آن بعد از ۲۴ تا ۴۸ ساعت روی صورت دیده می شود. در طی ۱ هفته چهره نرم تر شده و طی ۱ ماه نتایج بهینه خود را نمایش می دهد.

اثر بوتاکس معمولا بین ۳ تا ۶  ماه بر روی صورت  ماندگار است.

عوارض جانبی بوتاکس چیست؟

تزریق بوتاکس در هر نواحی از بدن علاوه بر زیبایی که فرد میدهد و او را جوانتر می نماید، ممکن اسا عوارض جانبی نیز داشته باشد که شما از آن بی اطلاع هستید. در اینجا بطور خلاصه و جرئی درباره عوارض جانبی بوتاکس صحبت خواهیم کرد.

در وهله اول توجه داشته باشید که اگر پزشک متخصص براس شما تزریق بوتاکس زیبایی را انجام دهد عوارضی را برای شما به همراه نخواهد داشت و بدون مشکی کار برای شما صورت می گیرد.

اما ممکن است شما شاهد قرمز شدن نواحی بوتاکس و تورم و کبود شدگی نیز شوید و این نشان می دهد که انجام آن بدون ریسک نیست.

شما با انجام بوتاکس دندان مشکلی نخواهید داشت و میتوانید به راحتی به فعالیت های روزمره خود برسید.

اگر تزریق بوتاکس به افراد متخصص داده شود عوارض جانبی آن کاهش می یابد.

از پرطرفدارترین محل های انجام دور چشم ها و پیشانی را میتوان نام برد که امروزه مخصوصا در بین بانوان بسیار رایج و با بالا رفتن سن نسبت به تزریق بوتاکس جوانسازی اقدام می نمایند.

 حتما توجه داشته باشید که محصولات چینی و کانادایی فاقد مجوز می باشند و تزریق اینها  عوارض غیرقابل برگشتی همچون کوری و  فلج عضلات تنفسی میتواند برای افراد به وجود آورند.

قبل از اینکه چین و چروکها عمیق شوند تزریق را انجام دهید. اگر بوتاکس مرتب انجام شود باعث می شود عضلات ایجاد کننده خطوط بر روی صورت ضعیف بشوند و ماندگاری بالایی برای فرد ایجاد نماید.

افراد تصور می کنند با استفاده از بوتاکس صورت شل می شود ولی لازم به ذکر است اگر از بوتاکسهای مجوز دار و تحت نظر پزشک متخصص این تزریق انجام شود به هیچ عنوان این اتفاق نمی افتد پس توجه داشته باشید این کار را به متخصصان آن بسپارید.

چه کسانی نباید تزریق بوتاکس انجام دهند؟

شاید برای شما سوال باشد که انجام بوتاکس برای چه کسانی مناسب نمی باشد. در پاسخ به این سوال میتوانیم موارد زیر را برای شما نام ببریم تا با آگاهی لارم نسبت به انجام آن اقدام نمایید.

افرادی که تزریق بوتاکس برای آنان ممنوعیت دارند، افرادی می باشند که:

۱٫به ترکیبات داخل حساسیت دارند.

۲٫ عفونتی در محل تزریق داشته باشند.

۳٫در دوران بارداری نباید تزریق انجام داد.

۴٫ اگر بیماری نوروموسکولار دارید به هیچ عنوان توصیه نمیشود.

اینها مواردی هستند که حتما قبل از اقدام به تزریق بوتاکس باید به آن توجه کنید و مشورت های لازم را با پزشک خود انجام دهید تا با خیال آسوده به انجام آن بپردازید.

طبق نتایج قبلی که وجود دارد، خانمی که فرزند شیرده دارد می تواند تحت نظارت پزشک بوتاکس انجام دهد و میزان آسیبی به شیر مادر نخواهد رساند و شما بعد از شش ماه میتوانید به تزریق بوتاکس در جهت زیباسازی خودبپردازید.

علاوه بر این موضوع توجه داشته باشید که بوتاکس و تزریق آن بر نواحی مختلف بدن اثرگذار نیست و بعد از انجام آن نتیجه ای حاصل نگردد. از این رو از مشورت با پزشک متخصص خود غافل نشوید.

کلینیک مینیاتور مرکز تخصصی زیبایی در تهران

مراکز زیبایی با بروز شدن علم در پزشکی خدمات بیشتری را ارائه می دهند که شما با استفاده از آن میتوانید به زیبایی و شادابی خود بپردازید و حس نشاط را بدست آورید.
کلینیک تخصصی مینیاتور با بهره گیری از پزشکان و پرسنل مجرب و با تجربه این امکان را به شما می دهد تا در محیطی زیبا و با آرامش کلیه خدمات زیبایی خود را دریافت نمایید و نتیجه بسیار خوبی را دریافت نمایید. این کلینیک در منطقه پیروزی تهران واقع شده است و دسترسی راحتی برای شما عزیران دارد.

http://clinicminiatur.ir