تزریق بوتاکس به گونه

تزریق بوتاکس

اگر تصمیم به تزریق بوتاکس به گونه هستید حتما میدانید که، گونه‌ها به زیبایی صورت می افزایند و تاثیرگذار هستند.

اما گذشت زمان باعث میشود گونه شما دچار افتادگی شود و علاوه بر این برخی افراد به طور مادرزادی گونه‌هایی کوچک داشته و دوست دارند گونه‌هایی برجسته و زیبا داشته باشند.

با ورود بوتاکس و ژل‌های تزریقی به بازار، افراد زیادی توانسته‌اند در عرض چند دقیقه چین و چروک و خطوط اخم و لبخند خود را از بین ببرند.

با بالا رفتن سن، ظاهر شدن خطوط و چین و چروک‌ها روی گونه باعث کاهش اعتماد به نفس و تضعیف روحیه فرد نسبت به خود می‌شود.

افراد زیادی به دنبال راهی برای جوانسازی و زیبایی بیشتر پوست خود هستند. تزریق بوتاکس یکی از راه‌های محبوب و کم خطری است که نتایج حاصل آن ظاهری زیباتر را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

تزریق بوتاکس گونه از طریق سوزن‌های ظریف به عضلات اطراف چین و چروک‌ها انجام می‌شود تا انقباضات عضلات را کنترل کند.

تأثیرات تزریق بوتاکس بر روی هر ناحیه که انجام شود به طور دائم نیست و هر کدام تقریباً ۴-۶ ماه طول خواهد کشید.

امکان انجام تزریق بوتاکس گونه برای افراد

تزریق بوتاکس در پیروزی از نوع گونه برای رفع چین و چروک‌های چهره، خطوط لبخند و اطراف چشم به کار برده می‌شود و افراد زیادی برای زاویه‌سازی گونه‌ها که این روز‌ها به عنوان یکی از عوامل زیبایی شناخته می‌شود، از بوتاکس استفاده می‌کنند.

در طول روند تزریق بوتاکس، فرد راحت می‌نشیند و گونه که قرار است تزریق بوتاکس در آن ناحیه انجام شود با پد الکی تمیز می‌شود.

مدت تزریق این تکنیک تنها در یک جلسه انجام شده و حتی نیاز به بستری شدن نخواهد داشت.

نحوه تزریق بوتاکس به گونه

تزریق بوتاکس به گونه با هدف فلج کردن عضله‌های گونه و در نتیجه رسیدن به ظاهری جوان و زیبا انجام می‌شود. برای اینکه بتوان به نتیجه مطلوبی در نتیجه انجام این کار رسید، باید حتماً از یک پزشک کاربلد بخواهید تا تزریق را برای شما انجام دهد.

نحوه تزریق بوتاکس به گونه پیچیدگی چندان خاصی نداشته و در عرض چند دقیقه انجام می‌گیرد.

پزشک متخصص با توجه به تجربه و دانشی که دارد، قسمت‌هایی از گونه را برای تزریق بوتاکس مشخص می‌کند. سپس این قسمت را استریل کرده و بی‌حسی موضعی را بر روی آن‌ها اعمال می‌کند.

بعد از اینکه مراحل آماده‌سازی تمام شد، تزریق بوتاکس شروع می‌شود. اینکه چه حجم از بوتاکسی را باید تزریق کرد، به میزان مشکل فرد بستگی دارد.

مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس به گونه

تزریق بوتاکس در پیروزی نیازی به مراقبت‌های قبلی و بعدی چندان خاصی ندارد.اما برای نتیجه بهتر آن خوب است نکاتی را رعایت نمایید:

از موثرترین مراقبت های بعد از عبارتند از:

۱٫هرگز ناحیه اعمال بوتاکس را دستکاری نکنید.

۲٫ازماساژ یا مالش در ناحیه تزریق بوتاکس به مدت یک روز بپرهیزید.

۳٫ دراز نکشید.

۴٫سرتان را خم نکنید.

۵٫ از کمپرس آب سرد استفاده کنید.

۶٫نکاتی که پزشک به شما میگوید را جدی بگیرید.

ترزیق بوتاکس در پیروزی کلینیک مینیاتور مرکز تخصصی زیبایی

کلینیک های زیبایی با بروز شدن علم در پزشکی خدمات بیشتری را ارائه می دهند که شما با استفاده از آن میتوانید به زیبایی و شادابی خود بپردازید و حس نشاط را بدست آورید.
اما توجه داشته باشید که انتخاب کلینیک تخصصی در این زمینه بسیار حائز اهمیت است در این زمینه دقت بسیار را داشته باشید و بهترین را انتخاب کنید.
کلینیک تخصصی مینیاتور با بهره گیری از پزشکان و پرسنل مجرب و با تجربه این امکان را به شما می دهد تا در محیطی زیبا و با آرامش کلیه خدمات زیبایی خود را دریافت نمایید و نتیجه بسیار خوبی را دریافت نمایید.
منتظر حضور شما عزیزان هستیم.

http://clinicminiatur.ir