تزریق بوتاکس ایرانی

تزریق بوتاکس پیروزی

تزریق بوتاکس ایرانی یکی از انواع مدل های بوتاکس های موجود می باشد که برای درمان خود میتوانید آن را انتخاب نمایید.

در حال حاضر در ایران و دیگر کشورها برای از بین بردن چین و چروک در نواحی مختلف صورت و همچنین افزایش حجم آن از بوتاکس استفاده می نمایند.

بوتاکس یا سم بوتولینوم یک پروتئین می باشد که توسط باکتری کلستریدیوم بوتولینوم تولید می شود. با وجود اینکه این سم یکی از خطرناک ترین سموم دنیا است. اما در پزشکی از آن برای مصارف دارویی بهره می برند.

بوتاکس از حرکت عضلاتی که باعث بوجود آمدن چین و چروک در پوست می شوند جلوگیری می کند و میتواند پوست شما را صاف نماید.

در این مقاله به بررسی برند ایرانی بوتاکس خواهیم پرداخت شاید یکی از گزینه های تزریق بوتاکس پیروزی انتخابی شما باشد.

تزریق بوتاکس

آیا تزریق بوتاکس در ایران انجام میشود؟

برای کسی که قصد انجام بوتاکس را دارد شاید سوال باشد که آیا این خدمات زیبایی در ایران انجام میشود؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که بله انجام میشود و قطعا میدانید که کشور ما پزشکان ماهری در زمینه زیبایی دارد و انجام هرگونه عمل در ایران بسیار به صرفه است.

شما میتوانید بعد از تحقیقات و پرس و جو درباره پزشک مورد نظرتان با خیال راحت انجام تزریق بوتاکس پیروزی را به او بسپارید.

امروزه کیفیت خدمات پزشکی نیز در ایران به گونه ای می باشد که با استانداردهای بین المللی برابری می کند.

کلینیک های زیبایی بسیاری در ایران وجود دارند که تزریق بوتاکس انجام می دهند. این روش دردناک نیست و معمولاً به بی هوشی نیاز ندارد.

پس از ضدعفونی کردن پوست، پزشک با استفاده از سرنگ انسولین تزریق را در نواحی مورد نظر انجام میدهد. این روش درمان بین ۵ تا ۱۰ دقیقه زمان می برد.

بوتاکس مصپورت

آشنایی با برند ایرانی مصپورت (مسپورت)

فردی که قصد تزریق بوتاکس را دارد باید بداند که چه برندی از بوتاکس در ایران موجود است و با توجه به شرایطی که دارد انتخابی برای خود داشته باشد.

شرکت های دارویی که در ایران فعالیت دارند برخی از محصولاتشان با نوع خارجی آن رقابت دارند و قیمت بهتری نیز دارا می باشد.

یکی از انواع برندهای بوتاکس که برای تزریق استفاده میشود و البته ساخت ایران است برند مصپورت(MASPORT) نام دارد.

این محصول به صورت متوسط تا شدید خط اخم بین ابروها را به طور موقت از بین می‌برد. مسپورت تاییدیه سازمان سلامت و دارو را دارا می‌باشد و می­ توانید با خیال راحت از آن برای حفظ خطوط چهره خود استفاده کنید.

اگر چه هیچ دارویی بی عوارض نیستند اما عوارض این داروی تولید داخل به  طور معجزه آسایی خیلی کمتر است.

مسپورت از نظر کیفیت رتبه خوبی دارد به طوریکه در برخی از کشورهای دیگر نیز مورد استفاده قرار می­ گیرد و علاوه بر این برخی از افراد که از کشورهای دیگر برای تزریق بوتاکس پیروزی به ایران می ­آیند از این برند برای درمان خود استفاده می کنند.

تزریق این نوع بوتاکس تفاوتی با دیگر نوع بوتاکس ندارد. ماندگاری مسپورت(مصپورت) معمولا ۴ تا ۶ ماه است و بین ۳ تا ۱۰ روز زمان می برد تا بتوانید اثر آن را روی چهره خود ببینید.

بوتاکس

تزریق بوتاکس ایرانی در کلینیک مینیاتور

اگر قصد تزریق بوتاکس در پیروزی را دارید، میدانید که در حال حاضر کلینیک های زیبایی با بروز شدن علم در پزشکی خدمات بیشتری را ارائه می دهند که شما با استفاده از آن میتوانید به زیبایی و شادابی خود بپردازید و حس نشاط را بدست آورید.

اما توجه داشته باشید که انتخاب کلینیک تخصصی در این زمینه بسیار حائز اهمیت است در این زمینه دقت بسیار را داشته باشید و بهترین را انتخاب کنید.

کلینیک تخصصی مینیاتور با بهره گیری از پزشکان و پرسنل مجرب و با تجربه این امکان را به شما می دهد تا در محیطی زیبا و با آرامش کلیه خدمات زیبایی خود را دریافت نمایید و نتیجه بسیار خوبی را دریافت نمایید.

کلینیک مینیاتور در منطقه پیروزی تهران واقع شده است و دسترسی راحتی برای شما عزیران دارد.

منتظر حضور شما عزیزان هستیم.

http://clinicminiatur.ir