بهترین پزشک طب سوزنی لاغری در تهران

طب سوزنی لاغری

طب سوزنی لاغری با داشتن سابقه طولانی مدت از قرن‌ها پیش به عنوان یکی از بهترین درمان‌های مکمل شناخته شده و مورد تایید سازمان وزارت بهداشت نیز قرار گرفته است.

طب سوزنی بر اساس یک اصل در فرهنگ طب سنتی در چین شکل گرفته است که منبع سلامت بدن را انرژی می‌نامد. طبق این اصل، گرفتگی چاک راه‌های عبور انرژی در بدن باعث بروز بیماری‌ها می‌شود. طب سوزنی با تحریک این چاک راه‌ها، گردش انرژی را در بدن بهینه و به رفع بیماری‌ها کمک می‌کند.

برای انجام طب سوزنی از سوزن‌هایی بسیار باریک و ظریف استفاده می‌شود که باعث تحریک مویرگ‌های آن ناحیه از پوست می‌شود که قرار است تحت درمان قرار گیرد و در نتیجه انجام این‌کار می‌توان به درمان بیماری پرداخت.

پزشک طب سوزنی

طب سوزنی لاغری و دیگر انواع درمان بیماری ها

در ادامه این بخش به تعدادی از بیماری‌هایی که با طب سوزنی می‌توان درمان کرد اشاره کرده‌ایم.

لک، کک و مک و جوش پوستی

سیاهی دور چشم/تمایل به استعمال دخانیات

ویار بارداری/سر درد مزمن

گردن درد و زانو درد/آلرژی و حساسیت

بی‌ خوابی‌های مکرر/آرتروز و کمر درد

فشار خون/چین و چروک صورت

درد قاعدگی و خونریزی در این دوره/اضطراب و افسردگی

لاغری و تناسب اندام

طب سوزنی لاغری و مزایا آن

از مزایای طب سوزنی لاغری میتوانیم موارد زیر را نام ببریم:

نکته جالب توجه این است که بدون بیهوشی انجام می‌شود.

این روش به‌صورت طبیعی و بدون استفاده از مواد شیمیایی انجام می‌شود.

درمان بسیار سریع انجام می‌شود.

هزینه درمان نسبت به دیگر روش‌های درمانی بسیار کمتر است.

این روش‌ جزو درمان‌های غیر تهاجمی به شمار می‌آید.

عوارض جانبی خاصی بعد از انجام طب سوزنی در انتظار شما نخواهد بود و این روش بدون درد و خونریزی انجام می‌شود.

ویژگی طب سوزنی

طب سوزنی لاغری و مراحل انجام آن

معمولا در جلسات حدودا ۳۰ تا ۶۰ دقیقه‌ای و در طی ۱۰ جلسه انجام خواهد شد. با توجه به نظر پزشک متخصص طب سوزنی معمولا ۳ جلسه در هفته نیز برای درمان بیماری مناسب است.

پزشک متخصص برای انجام درمان شما، سوزن‌های بسیار نازکی را در قسمتی‌هایی که تشخیص می‌دهد وارد می‌کند که نهایتا در ابتدای انجام این‌کار ممکن است با احساس دردی بسیار خفیف مواجه شوید.

معمولا بین ۵ تا ۲۰ سوزن نیز در هنگام درمان با روش طب سوزنی در نواحی مشخص شده استفاده خواهد شد.

طب سوزنی

ویژگی‌های بهترین مرکز طب سوزنی چیست ؟

طب سوزنی در واقع یک روش درمانی در طب سنتی است و مستقیما بر سلامت شما تاثیر می‌گذارد. به همین جهت ، مانند انجام هر روش درمانی دیگر، باید به فاکتورهای مهمی از جمله موارد زیر نیز توجه کنید.

تجهیزات و امکانات مناسب

طب سوزنی از جمله درمان‌های طبیعی و تقریبا بدون عارضه است، اما برای انجام چنین درمانی نیز اگر از تجهیزات و امکانات مناسب استفاده نشود نیز ممکن است خسارت‌های جبران ناپذیری برای شما به بار آورد.

بهره‌مندی از مجوز رسمی

طب سوزنی نیز مانند تمام علوم پزشکی دیگر، مستقیما بر روی بدن انسان تاثیر گذار خواهد بود، بنابراین پزشک مورد نظر شما باید مورد تایید وزارت بهداشت و علوم پزشکی باشد. به همین منظور مجوز رسمی پزشک باید در جایی‌که مراجعه کنندگان آن‌را به راحتی ببینند، نصب شود

روش های درمانی متنوع

مرکز طب سوزنی که شما انتخاب می‌کنید باید تمام روش‌های مکمل درمانی را نیز ارائه دهد و با توجه به بیماری شما، از آن‌ها استفاده کند. کلینیک تخصصی در خصوص تمام روش‌های مکمل درمانی این روش از جمله:  موکسا تراپی، امبدینگ، تزریق پی‌آرپی، هیدرودرمی، میکرونیدلینگ، بادکش درمانی، مزوتراپی و… خدمات فوق‌العاده و موثری را ارائه می‌کند

رضایت مراجعه کنندگان

یکی از روش‌های سمت و سو گرفتن افراد در مسائل زیبایی یا پزشکی، رضایت مراجعه کنندگان یک پزشک و انتقال این رضایت به دیگران است.

طب سوزنی لاغری

طب سوزنی لاغری در کلینیک مینیاتور

اگر قصد انجام این روش درمانی  را دارید، میدانید که در حال حاضر کلینیک های زیبایی با بروز شدن علم در پزشکی خدمات بیشتری را ارائه می دهند که شما با استفاده از آن میتوانید به زیبایی و شادابی خود بپردازید و حس نشاط را بدست آورید.

کلینیک تخصصی مینیاتور با بهره گیری از پزشکان و پرسنل مجرب و با تجربه این امکان را به شما می دهد تا در محیطی زیبا و با آرامش کلیه خدمات زیبایی خود را دریافت نمایید و نتیجه بسیار خوبی را دریافت نمایید.

مرکز مینیاتور در منطقه پیروزی تهران واقع شده است و دسترسی راحتی برای شما عزیران دارد.

منتظر حضور شما عزیزان هستیم.

http://clinicminiatur.ir