عوارض تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس

اگر به دنبال تزریق بوتاکس پیروزی هستید ما خدمات بوتاکس در کلینیک مینیاتور را به شما پیشنهاد می دهیم. این کلینیک واقع در منطقه پیروزی تهران می باشد و تمامی خدمات مورد نیاز شما را دارا می باشد.

بوتاکس یکی از روش هایی که افراد در جهت زیبایی آن را انجام می دهند و طرفداران زیادی دارد.

نتیجه این روش درمانی از بین بردن چین و چروک ها در سنین بالا می باشد.

میدانید که زیبایی در هر سنی از اهمیت زیادی برخوردار است و به فرد اعتماد بنفس می بخشد.

از این رو متخصصین زیبایی در تلاش هستند تا با خدمات بروز نیاز این افراد را برطرف سازند و باعث زیبایی و جوان ماندن آنان گردند.

عوارض عمومی تزریق بوتاکس پیروزی را بدانیم

هر روش درمانی امکان این را دارد که پس از انجام عوارض و حساسیت هایی را بدنبال داشته باشد، از میان این عوارض موارد زیر را میتوان نام برد:

۱٫قرمزی

قرمزی واکنش طبیعی بدن به هر روش درمانی است. این عوارض معمولاً خفیف تا متوسط هستند، در عرض چند ساعت برطرف می‌شوند و نیازی هم به درمان ندارند.

۲٫درد

میزان درد در طی تزریق بوتاکس به آستانه‌ی تحمل درد شما بستگی دارد. معمولاً بیشتر مراجعین به خوبی درد ناشی از تزریق را تحمل می‌کنند. برای کاهش درد می‌توانید پس از مشورت با پزشک، حدود ۱ ساعت قبل از مراجعه به کلینیک، استامینوفن مصرف کنید.

۳٫سردرد و تهوع

شایع‌ترین عوارض بوتاکس سردرد و تهوع هستند. البته این حال معمولاً خفیف بوده و بیشتر برای کسانی رخ می‌دهد که اولین تزریقات بوتاکس خود را انجام می‌دهند.

۴٫کبودی

کبودی به دلیل سوراخ شدن عروق خونی موجود در محل تزریق رخ می‌دهد. این اتفاق معمولاً ناشی از این است که محل عروق خونی، پیش از تزریق بوتاکس به خوبی شناسایی نشده‌اند.

توجه داشته باشید که پزشکان غیرمتخصص و افراد غیر پزشک با آناتومی صورت و گردن آشنایی کافی ندارند باعث این مشکل میشوند.

سایر اقداماتی که باید برای پیشگیری از کبودی پوست انجام بگیرند، شامل موارد زیر است:

در حین تزریق بوتاکس باید در حالت نشسته قرار داشته باشید؛

عروق خونی باید پیش از تزریق شناسایی شوند؛ به ویژه در مورد نواحی اطراف چشم و سایر بخش‌های مستعد؛

۵٫عفونت

تا کنون گزارشی مبنی بر عفونت ناشی از تزریق بوتاکس منتشر نشده، با این حال در محیط‌ های درمانی، پیش از تزریق پوست شما را به خوبی استریل می‌کنند تا خطر عفونت به صفر برسد.

عوارض جانبی بوتاکس در محل تزریق

تزریق بوتاکس پیروزی در هر نواحی از بدن علاوه بر زیبایی که فرد میدهد و او را جوانتر می نماید، ممکن است عوارض جانبی نیز داشته باشد که شما از آن بی اطلاع هستید. در اینجا بطور خلاصه و جرئی درباره عوارض جانبی بوتاکس صحبت خواهیم کرد.

در وهله اول توجه داشته باشید که اگر پزشک متخصص براس شما تزریق بوتاکس زیبایی را انجام دهد عوارضی را برای شما به همراه نخواهد داشت و بدون مشکی کار برای شما صورت می گیرد.

اما ممکن است شما شاهد قرمز شدن نواحی بوتاکس و تورم و کبود شدگی نیز شوید و این نشان می دهد که انجام آن بدون ریسک نیست.

شما با انجام بوتاکس دندان مشکلی نخواهید داشت و میتوانید به راحتی به فعالیت های روزمره خود برسید.

از پرطرفدارترین محل های انجام بوتاکس دور چشم ها و پیشانی را میتوان نام برد که امروزه مخصوصا در بین بانوان بسیار رایج و با بالا رفتن سن نسبت به تزریق بوتاکس جوانسازی اقدام می نمایند.

 حتما توجه داشته باشید که بوتاکسهای چینی و کانادایی فاقد مجوز می باشند و تزریق اینها  عوارض غیرقابل برگشتی همچون کوری و  فلج عضلات تنفسی میتواند برای افراد به وجود آورند.

کلینیک مینیاتور مرکز تخصصی زیبایی در تهران

کلینیک های زیبایی با بروز شدن علم در پزشکی خدمات بیشتری را ارائه می دهند که شما با استفاده از آن میتوانید به زیبایی و شادابی خود بپردازید و حس نشاط را بدست آورید.

اما توجه داشته باشید که انتخاب کلینیک تخصصی در این زمینه بسیار حائز اهمیت است در این زمینه دقت بسیار را داشته باشید و بهترین را انتخاب کنید.

کلینیک تخصصی مینیاتور با بهره گیری از پزشکان و پرسنل مجرب و با تجربه این امکان را به شما می دهد تا در محیطی زیبا و با آرامش کلیه خدمات زیبایی خود را دریافت نمایید و نتیجه بسیار خوبی را دریافت نمایید.

منتظر حضور شما عزیزان هستیم.

www.clinicminiatur.ir