تزریق بوتاکس به بینی

تزریق بوتاکس پیروزی کلینیک مینیاتور

قصد انجام تزریق بوتاکس پیروزی بینی را دارید؟ حتما میدانید که افرادی که به دنبال درمان و زیبایی بینی خود هستند، ممکن است از روش های جراحی بترسند و تمایل به انجام آن نداشته باشند.

در این مطلب درباره تزریق بوتاکس بینی که جایگزینی برای جراحی بینی است خواهیم پرداخت.

به طور کلی، بینی ای جذاب است که در ناحیه یک سوم میانی صورت قرار داشته باشد و فضای متناسبی با سایر اجزای صورت را اشغال کرده باشد.

نوک بینی نباید خیلی پهن باشد. نوک بینی نباید اطرافش قلاب داشته باشد. همچنین نباید خیلی صاف باشد چراکه صورت را دراز نشان می دهد. پل بینی نباید کج باشد. در آخر، سوراخ بینی نباید زیاد بزرگ باشد و باید به صورت متقارن از هر دو طرف زاویه داشته باشد.

تزریق بوتاکس بینی

چه کسانی به تزریق بوتاکس بینی نیاز دارند؟

علاوه بر بهبود افتادگی بینی، مواردی وجود دارند که بوتاکس پره بینی می تواند آنها را بهبود بخشد، از جمله این موارد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱٫جهت بالا بردن نوک بینی

افتادگی نوک بینی شایع ترین علت مراجعه افراد برای درمان های غیر جراحی مانند بوتاکس می باشد. افتادگی نوک بینی با افزایش سن رخ میدهد.

۲.برای از بین بردن خطوط روی بینی

با افزایش سن، ممکن است متوجه یک خط افقی در حال پیشرفت دقیقاً در کنار یا لبه ی بینی شوید. با تزریق میتوانید این خطوط را ازبین ببرید.

تزریق بوتاکس

آیا تزریق بوتاکس پیروزی بینی را کوچک میکند؟

بسیاری از افراد تزریق بوتاکس به پره های بینی را به عنوان جایگزینی برای عمل تهاجمی بینی علاقه مند هستند. بوتاکس می تواند به بهبود ظاهر بینی بدون نیاز به تیغ جراحی کمک کند.

بوتاکس به معنای تغییر فیزیکی شکل بینی مانند جراحی زیبایی بینی نیست و بینی را باریک نمی کند. بلکه با محدود کردن ماهیچه های نزدیک به کناره های بینی با بوتاکس ، بینی می تواند لاغرتر به نظر برسد.

بوتاکس تنها گزینه برای کارهای غیرجراحی بینی نیست. بوتاکس برای بینی می تواند به تنهایی تاثیرگذار باشد، اما می تواند در کنار سایر گزینه های غیر جراحی نیز استفاده شود.

بوتاکس بینی

مزایای درمان تزریق بوتاکس پیروزی بینی

خوب است که مزایا این روش درمانی بر روی بینی را بدانید. از مهمترین آن در همین ابتدا میتوان گفت که نیازی به جراحی وجود ندارد و طول درمان برای شما در مدت زمان کم و آسان خواهد گذشت.

جراحی بینی به مراتب روش درمانی سنگین تری است تا چندین ماه با آن درگیر هستید و ممکن است به نتیجه دلخواه خود نرسید و اگر این اتفاق بیفتد مجبور به عمل ترمیمی خواهید بود.

اما تزریق بوتاکس به بینی این امکان را میدهد بدون درد و خونریزی به حالت ایده آل خود برسید و اگر ایراد داشت مجدد به رفع آن بپردازید.

در این میان مهم است که روش های درمانی زیبایی را در کجا انجام دهید، ما در ادامه یکی از کلینیک های معتبر در محدوده پیروزی تهران را به شما معرفی خواهیم کرد تا با استفاده از خدمات آنان به زیبایی دلخواه خود برسید.

تزریق فیلر

تزریق بوتاکس پیروزی در بهترین مرکز زیبایی تهران

کلینیک تخصصی مینیاتور با بهره گیری از پزشکان و پرسنل مجرب و با تجربه این امکان را به شما می دهد تا در محیطی زیبا و با آرامش کلیه خدمات زیبایی خود را دریافت نمایید و نتیجه بسیار خوبی را دریافت نمایید.

منتظر حضور شما عزیزان هستیم.

www.clinicminiatur.ir