تزریق ژل پیروزی برای رفع جوش

تزریق ژل

تزریق ژل پیروزی یکی از روش های درمانی برای زیباسازی پوست شما خواهد بود. حتما میدانید که داشتن جوش بر روی صورت آزاردهنده هست.

از این رو ممکن است بارها با استفاده از محلول ها و کرم های لایه بردار و سایر محصولات پوستی نسبت به رفع آن اقدام کرده باشید اما آن نتیجه دلخواه را بدست نیاورده باشید.

برخی اوقات جوش می‌تواند باعث باقی ماندن جای زخمی شود که منجر به فرورفتگی‌های نه چندان زیبایی به خصوص در ناحیه گونه و شقیقه می‌گردد.

در حال حاضر برای افرادی که از ظاهر این زخم‌ها در صورت خود ناراحت هستند روش های جدید درمان وجود دارد که کمک میکند تا حد زیادی میزان این فرورفتگی‌ها را کاهش دهند.

یکی از این روشها تزریق ژل می باشد که در ادامه درباره چگونگی این روش برای شما توضیح خواهیم داد.

لیفت صورت بدون جراحی

چگونگی روش تزریق ژل پیروزی

تزریق ژل برای درمان جای جوش بدون بی‌هوشی و تحت بی‌حسی موضعی انجام می‌شود لذا از پمادهای بی‌حس کننده برای کاهش درد و ناراحتی مورد استفاده قرار میگیرد.

از مهم ترین مزایای تزریق این است که نتایج حاصل از آن بلافاصله مشخص خواهد شد و شما پس از تزریق دوران نقاهت طولانی نخواهید داشت.

لازم به ذکر است که کبودی و ورم جزء اتفاقات اجتناب ناپذیری هستند که بعد از تزریق ژل به جای جوش اتفاق می‌افتد، با این حال هیچگونه اهمیت و جای نگرانی ندارد و بعد از چند روز برطرف می‌شود.

بعد از عمل یک بسته کمپرس آب سرد شخصی را برای نگهداری در مناطقی که تحت درمان قرار گرفته اند در اختیار شما قرار داده می‌شود.

مناطق تحت درمان ممکن است دچار قرمزی، تورم و کبودی به مدت یک هفته باشند.

لیفت صورت

اثر تزریق ژل پیروزی بر روی جوش

افرادی که در نوجوانی به دلیل تغییرات هورمونی دچار جوش شده‌اند و همچنان جای آن بر روی صورتشان مانده، به دنبال راهی مناسب برای درمان آن هستند.

تزریق ژل به جای جوش یکی از متدهای نسبتا موثر در رفع آن‌ها می‌باشد.

در حالی که پرکننده‌های پوستی نمی‌توانند جای جوش‌های روی صورت شما را به طور کامل از بین ببرند، می‌توانند ظاهر پوستتان را به طرز چشمگیری به مدت محدود بهبود بخشند.

مقدار مورد نیاز برای پر کردن اسکار جوش متفاوت است و به آناتومی صورت فرد، عمق فرورفتگی و محلی که فرد قصد درمان آن را دارد بستگی دارد.

لیفت برای جای جوش

تزریق ژل پیروزی در کلینیک تخصصی مینیاتور

به طور خلاصه تزریق ژل می تواند بسیار کاربردی در زیبایی باشد و تاثیر زیادی در فرم دهی و جذابیت چهره داشته باشد.

اما برای تزریق ژل باید به نکاتی مانند انتخاب کلینیک، انتخاب برند ژل و … دقت کنید.

مهم ترین نکته برای تزریق ژل پیروزی انتخاب کلینیک است که باید کلینیک مناسبی برای این کار انتخاب کنید. کلینیکی که مجوزهای لازم از وزارت بهداشت را داشته باشد و همچنین از تیم درمانی مجرب و ماهری بهره ببرد.

کلینیک مینیاتور با رعایت استانداردهای جهانی وزارت بهداشت با استفاده از بهترین ژل‌های موجود در ایران، یکی از بهترین کلینیک ها در پیروزی می باشد.

برای اطلاعات بیشتر درباره کلینیک به ادرس https://clinicminiatur.ir/ مراجعه کنید.

کلینیک مینیاتور