کاشت مو

کاشت مو

اگر قصد کاشت مو را دارید، حتما میدانید که چه در خانم ها و چه آقایان داشتن مو تاثیر بسزایی بر زیبایی آنان دارد و داشتن موی کم باعث میشود اعتماد بنفس آنان کم شود.

از این جهت افرادی که این مشکل را دارند به کاشت مو رو می آورند و با روش های جدید زیبایی را به خود هدیه میدهند.

اما کاشت مو چگونه انجام میشود؟ آیا همه افراد کاندید انجام آن هستند؟در ادامه به پاسخ این سوالات خواهیم رسید.

در مورد کاشت مو و نتیجه آن باید واقع بین باشید چون امکان اینکه صد در صد موهای سابق شما بازگردد وجود ندارد. اما میتوان گفت اگر کاشت درست صورت بگیرد هفتاد تا نود درصد قابل برگشت است.

در رابطه با کاشت مو این درصدها بسیار بالا است و نشان دهنده نتیجه بخش بود این درمان می باشد.

کاندید مناسب کاشت مو کیست؟

در قدم اول از مراحل کاشت مو باید بدانید که آیا کاندیدای مناسبی برای کاشت مو هستید یا خیر؟

بهترین کار پیش از اقدام برای کاشت مو، مراجعه به متخصص پوست و مو و یافتن علت ریزش مو است. اگر علت ریزش مو جزو موارد قابل درمان با کاشت مو باشد، عوامل دیگری هم باید بررسی شود.

قدرت بانک مو، جنس موها، وضعیت سلامت عمومی، سن از جمله‌ مهمترین عوامل هستند که توسط پزشک متخصص در جلسات مشاوره مورد بررسی قرار می‌گیرند تا به این نتیجه برسد که آیا شما مناسب کاشت مو هستید.

کاشت مو سن مناسب خود را نیاز دارد و معمولا در سنین زیر ۲۳ سال، انجام این عمل توصیه نمی شود و اغلب صورت نمی گیرد و در سنین بالاتر نیز حتما باید با تصمیم پزشک این کار انجام شود.

مراحل کاشت مو را بدانیم

حالا که قرار است کاشت انجام دهید خوب است که درباره ی انجام آن بدانید:

کاشت نواری

در کاشت نواری، برای استخراج فولیکول‌ها برشی در پوست ناحیه‌ی پشت سر ایجاد می‌شود. سپس فولیکول‌ها در زیر میکروسکوپ از درون پوست استخراج و برای کاشت آماده‌سازی می‌شوند.

در این روش چون برش ایجاد شده نیاز به بخیه وجود دارد و همین موضوع باعث عوارض بیشتر و ریکاوری طولانی تری نسبت به دیگر روشها میشود و جز معایب آن محسوب می گردد.

اما کیفیت فولیکول های برداشت شده در این رو‌ش‌ها نسبت به سایرین بیشتر بوده که که از مزایای مهم می باشد.

کاشت با استخراج واحدهای فولیکولی

در این روش احتیاجی به برش نیست و فولیکول‌ها به شکل واحدی با ایجاد سوراخ‌های ریزی که دارند استخراج می‌شوند. این روش‌ها را با نام کاشت موی بدون جراحی شناخته می‌شوند.

این که کدام روش برای شما مناسب است با توجه به وضعیت ریزش موی شما توسط پزشک تصمیم گیری میشود.

حتما کاشت را در کلینیک های معتبر و تخصصی انجام دهید تا نتیجه برای شما موفقیت آمیز باشد.

کلینیک مینیاتور مرکز تخصصی زیبایی در تهران

مراکز زیبایی با بروز شدن علم در پزشکی خدمات بیشتری را ارائه می دهند که شما با استفاده از آن میتوانید به زیبایی و شادابی خود بپردازید و حس نشاط را بدست آورید.
کلینیک تخصصی مینیاتور با بهره گیری از پزشکان و پرسنل مجرب و با تجربه این امکان را به شما می دهد تا در محیطی زیبا و با آرامش کلیه خدمات زیبایی خود را دریافت نمایید و نتیجه بسیار خوبی را دریافت نمایید.
منتظر حضور شما عزیزان هستیم.

http://clinicminiatur.ir