دستگاه لاغری و تناسب اندام

لاغری و تناسب اندام

در حال حاضر افراد زیادی هستند که تمایل به استفاده از دستگاه لاغری برای لاغری اندام خود دارند و اقدام به لاغری را علاوه بر زیبایی ظاهری با هدف سلامتی بدن انجام میدهند.

راه های مختلفی برای لاغری وجود دارد که بارزترین آن ورزش کردن است. اما برخی افراد هستند که تمایل یا فرصت انجام آن را ندارند از این رو به استفاده از دستگاه های لاغری رو می آورند.

با پیشرفت علم در زمینه لاغری دستگاه های زیادی تولید شده که به شما کمک میکند در مدت زمان کمتر به نتیجه دلخواه خود برسید.

در ادامه به معرفی دستگاه های لاغری که در حال حاضر در کلینیک ها وجود دارد می پردازیم.

با انواع دستگاه های لاغری آشنا شویم

دستگاه کرایولیپولیز:

این نوع از دستگاه با سرد کردن غیرتهاجمی چربی های بدن باعث تجزیه شدن سلول های چربی میشود. برای مشاهده نتیجه اسستفاده از این دستگاه حداقل چند ماه لازم است تا کم کم اثرات آن برای شما قابل لمس باشد.

روش این دستگاه به این صورت می باشد که خلاء بر روی پوست شما گذاشته میشود و در تماس با پنل های خنک کننده قرار میگیرد. شما در این لحظات احساس سرما خواهید کرد.

کرایولیپولیز برای افرادی که چاقی موضعی کم دارند یا دچار اضافه وزن می باشند بهترین انتخاب است. شما بعد از استفاده از دستگاه لاغری کرایولیپولیز نیازی به مراقبت ندارید و میتوانید فعالیت روزانه خود را داشته باشید.

از مزایا این دستگاه این است که هیچ زخم بازی ایجاد نمی شود و هیچ عارضه برای بیمار بوجود نخواهد آورد.

دستگاه کرایولیپولیز

دستگاه اولتراکویتیشن:

در دستگاه لاغری اولترا کویتیشن از تکنولوژی سونوگرافی برای حمله به چربی ها استفاده می شود. این دستگاه باعث نرم تر شدن پوست شما میشود.

در درمان به این روش احتیاج به حضور پزشک نیست و نتیجه انجام این کار در مدت کم مشخص می شود و شما بعد از چند جلسه تغییرات را میتوانید ببینید.

اما برخی از افراد هم بوده اند که با انجام این روش کاهش سایز نداشتند.

دستگاه اولتراکویتیشن

دستگاه رادیوفرکانسی:

دستگاه لاغری رادیوفرکانسی باعث گرم شدن سلول های چربی در بافت چربی می شود و آنها را مجبور می کند تا اسیدهای چرب خود را آزاد کرده و به سیستم لنفاوی منتقل کنند.

در اثر آزاد شدن اسیدهای چرب حجم سلول های چربی کمتر میشود و از این رو بدن لاغرتر می شود.

دستگاه لاغری رادیوفرکانسی نام دیگرآن به اختصار RF و دارای انواع یک قطبی، دوقطبی و سه قطبی است.

گرمای استفاده شده در دستگاه لاغری رادیوفرکانسی یا RF سبب می شود فیبرهای کلاژن در پوست منقبض و سفت شوند. اثرات ایجاد شده طولانی مدت هستند.

دستگاه لیپوساکشن

دستگاه مزوتراپی:

دستگاه لاغری مزوتراپی درمانی برای سلولیت است که در آن یک نوع محلول که ترکیبی از عصاره های گیاهی، هورمون ها، آنزیم ها، ویتامین ها و مینرال ها و یک سری مواد شیمیایی است به مقدار کمی در زیر پوست تزریق می شود.

این دستگاه به تنظیم لنف و گردش خون و تجزیه چربی کمک کند.

اکا باید بدانید که این محلول استانداردسازی نشده و اکثر متخصصان مزوتراپی یک فرمول برای خودشان دارند که با دیگری متفاوت است.

این روش معایب زیادی دارد که علاوه بر خطرات عفونت، مواردی همچون بثورات و جوش، تغییر رنگ دائمی پوست یا زخم و درد را میتوان نام برد.

دستگاه لیپوساکشن

لیپوساکشن سبب تجزیه چربی های بدن می شود و بیشتر بر روی شکم، ران، باسن، گردن، پشت بازو انجام می شود. در لیپوساکشن از یک بی حسی موضعی استفاده شده و چربی از طریق یک کانول که زیر پوست قرار داده می شود برداشته خواهد شد.

لیپوساکشن عملی می باشد که به طور دائمی سلول های چربی را حذف می کند. این دائمی بودن در صورتی می باشد که بعد از انجامش سالم زندگی کنید و اگر این اتفاق نیوفتد امکان رشد چربی وجود دارد.

از عوارض این عمل میتوان به عفونت، بی حسی و زخم اشاره کرد.

خدمات کلینیک

لیپوماتیک

لیپوماتیک دستگاهی است که از هوای فشرده ی متصل به یک کانول که دارای حرکت ارتعاشی ثابت است استفاده کرده و سلول های چربی را بدون آسیب رساندن به پوست و بافت ها معلق خواهد کرد.

از مزایا لیپوماتیک این می باشد که با حداقل درد یا بدون درد ایمن و موثر و دارای بهبودی سریع کاهش کبودی روی پوست است.

مزیت دیگرش این است که لیپوماتیک عکس العمل عالی پوست بعد از عمل است.همچنین در لیپوماتیک در صورت مواجهه کانول با بافت غیر چربی به سرعت متوقف می گردد.

بعد از انجام این روش در برخی از افراد مخصوصا آنهایی که آسپرین مصرف می کنند کبودی و خونریزی دیده خواهد شد و اگر به لیدوکایین حساسیت داشته باشند باعث سوزش یا خارش میشود.

لیپوماتیک

دستگاه اندرمولوژی

دستگاه لاغری اندرمولوژی LPG یک روش غیر تهاجمی برای جوان تر و زیباتر شدن است. وقتی سن شما بالا میرود، پوست الاستیسیته خود را از دست می دهد که با استفاده از دستگاه لاغری اندرمولوژی می توان بافت های همبند را بازسازی کرد و با افزایش جریان خون چین و چروک را کمتر نمود.

دستگاه لاغری اندرمولوژی آخرین درمان پزشکی با تکنولوژی بالا برای سلولیت و شکل دادن به بدن است که موجب حفظ یکپارچگی پوست می شود.

از مزایای داین دستگاه می توان به اثر آرامبخشی و کاهش استرس اشاره کرد.

جهت درمان سلولیت تقریبا ۳۵ دقیقه زمان لازم است که ۲ بار در هفته و طی ۱۴ تا ۲۰ جلسه به طول می انجامد. از این دستگاه برای فرم دهی برخی نقاط بدن همچون باسن استفاده میگردد.

شاک ویو

شاک ویو

دستگاه های لاغری شاک ویو امواج صوتی با انرژی بالا هستند که با فشارهای مثبت بالا تا ۱۰۰ مگاپیکسل و منفی در محدوده ۵ تا ۱۰ مگاپیکسل مشخص می شود.

این امواج در خارج از بدن تولید شده و پس از ورود به بدن از محیط مایع و بافت نرم عبور کرده و در محل برخورد با مرز مشترک دو بافتی که بافت متفاوتی دارند به دو شکل انعکاس و انکسار از مسیر خود منحرف می شوند که باعث آزاد شدن انرژی جنبشی در محل اتصال بافت ها و تغییرات بافتی می شود.

برای گرفتن نتیجه فوق العاده از این روش بهتر است دستگاه های لاغری شاک ویو به همراه دستگاه های لاغری کویتیشن و RF استفاده شود.

پرسوتراپی

دستگاه لاغری پرسوتراپی با استفاده از روش غیر تهاجمی فشار به نواحی مختلف و ماساژ موضعی قسمت‌های مختلف بدن باعث تخلیه لنفاوی می‌شود.

لازم به ذکر است روش ماساژ به صورت دستی نیز وجود دارد، اما این دستگاه با کیفیت مطلوب‌تری این کار را انجام می‌دهد.

دستگاه لاغری پرسوتراپی با ایجاد فشار یکنواخت و با کنترل باعث تحریک سیستم لنفاوی بدن و لاغری می‌شود.

هایفولیپولیز یا لیپوسونیک

هایفولیپولیز یا لیپوسونیک

اساس کار دستگاه لاغری هایفولیپولیز یا لیپوسونیک بدین صورت است که انرژی امواج صوتی را به گرمای شدید کانونی تبدیل کرده و سبب ذوب چربی ها می شود، بعد از آن این چربی ها به شکل مایع درآمده و از طریق دستگاه لنفاوی جمع آوری می گردد.

دستگاه لاغری هایفولیپولیز  هم در مردان و هم در زنان کاربرد دارد و هردو میتوانند از آن استفاده نمایند.

وجود حداقل یک اینچ چربی در ناحیه موردنظر برای استفاده از دستگاه لاغری هایفولیپولیز ضروری است. باید این را بدانید که استفاده از دستگاه لاغری هایفولیپولیز برای افراد چاق مناسب نیست.

در ادامه شما را با یکی از کلینیک های معتبر آشنا میسازیم تا با استفاده از خدمات این مجموعه بتوانید به ندام و شرایط بدنی ایده آل خود برسید.

کلینیک مینیاتور مرکز تخصصی زیبایی در تهران

کلینیک های زیبایی با بروز شدن علم در پزشکی خدمات بیشتری را ارائه می دهند که شما با استفاده از آن میتوانید به زیبایی و شادابی خود بپردازید و حس نشاط را بدست آورید.

اما توجه داشته باشید که انتخاب کلینیک تخصصی در این زمینه بسیار حائز اهمیت است در این زمینه دقت بسیار را داشته باشید و بهترین را انتخاب کنید.

کلینیک تخصصی مینیاتور با بهره گیری از پزشکان و پرسنل مجرب و با تجربه این امکان را به شما می دهد تا در محیطی زیبا و با آرامش کلیه خدمات زیبایی خود را دریافت نمایید و نتیجه بسیار خوبی را دریافت نمایید. این کلینیک در منطقه پیروزی تهران واقع شده است و مسیری عالی برای شما عزیران دارد.

منتظر حضور شما عزیزان هستیم.

www.clinicminiatur.ir

کلینیک مینیاتور