تزریق بوتاکس پیروزی جهت رفع تعریق

بوتاکس

تزریق بوتاکس پیروزی یکی از انواع روشهای جوانسازی پوست می باشد. حتما میدانید که بیشترین کاربرد این روش درمانی برای رفع چین و چروک است. اما خوب است بدانید که از این ماده برای درمان تعریق نیز استفاده میشود.

افرادی که بیش از حد تعریق می کنند از حضور در جمع اجتناب میکنند، زیرا عرق بیش از حد باعث خیس شدن لباس ها و ظاهر نامطلوب آن ها می شود. د

تزریق بوتاکس برای افرادی که بیش از حد عرق می کنند، نوعی درمان است که می تواند تعریق آن ها را کاهش دهد.

تعریق بیش از اندازه را با نام علمی هایپرهیدوزیس میشناسند و از طریق تزریق بوتاکس تا ۸۰ درصد کاهش پیدا میکند. اثربخشی تزریق بوتاکس برای کاهش تعریق، به مدت ۴ تا ۱۲ ماه است و باید در طول سال تمدید شود.

تزریق بوتاکس برای کاهش تعریق، در نواحی مختلفی همچون زیر بغل، پیشانی، دست ها و پاها استفاده می شود. اصلی ترین کاربرد تزریق بوتاکس برای درمان هایپرهیدوزیس است که در ادامه به آن می پردازیم.

تعریق شدید یا هایپر هیدروزیس چیست؟

هایپر هیدروزیس یک اصطلاح پزشکی است که به تعریق شدید و غیر طبیعی گفته می شود. این تعریق ناشی از فعالیت زیاد غدد عرق است، که باعث تعریق شدید در برخی نواحی بدن می شود.

بیشترین مناطقی که تحت تاثیر این بیماری قرار می گیرند شامل: دست ها، پاها، کشاله ران، پیشانی و زیر بغل می باشد

هایپرهیدروزیس اولیه، معمولا به دلایل نامعلومی بروز می کند و شروع آن در کودکی و نوجوانی است. با وجود نامعلوم بودن علت، اضطراب و هیجان می تواند این نوع تعریق تشدید کند.

استرس هیجانی و بیماری هایی مانند پرکاری تیروئید، از دلایل این بیماری هستند. این نوع تعریق بصورت متقارن در برخی نقط بدن اتفاق می افتد و ممکن است هم در خواب و هم در بیداری رخ دهد.

با توجه به این موضوع لازم است بیمارانی که تعریق غیرطبیعی دارند، برای درمان، با تشخیص پزشک اقدام به تزریق بوتاکس جهت درمان خود نمایند.

چگونگی کاهش تعریق با تزریق بوتاکس پیروزی

تزریق بوتاکس برای درمان تعریق بدن نیز از طریق مسدود کردن انتقال دهنده ها صورت می گیرد. بوتاکس از طریق غیر فعال کرن مواد شیمیایی تحریک کننده غدد عرق، از تعریق زیاد جلوگیری می کند. به همین دلیل از تزریق بوتاکس برای درمان هایپرهیدروزیس یا تعریق شدید استفاده می شود.

در صورتی که شما نیز کاندید تزریق هستید، ابتدا باید یک پزشک با تجربه پیدا کنید. بوتاکس، یک روش درمانی حساس است و انجام موفقیت آمیز آن، به تخصص پزشک وابسته است. بنابراین، درقدم اول لازم است برای به حداقل رساندن عوارض جانبی، از مهارت پزشک اطمینان حاصل کنید.

پزشک مجرب، تزریق بوتاکس به هر ناحیه را در مدت زمان ۱۰تا ۳۰ دقیقه انجام می دهد. بسته به گستردگی نواحی تزریق، ممکن است این زمان طولانی تر شود.

برای کاهش درد، پزشک قبل از تزریق بوتاکس، ممکن است از بی حسی موضعی یا یخ استفاده کند. این به شما کمک می کند درد و کبودی ناشی از تزریق در نواحی حساس را کاهش دهید.

تزریق بوتاکس پیروزی در کلینیک مینیاتور مرکز تخصصی زیبایی در شرق تهران

کلینیک های زیبایی با بروز شدن علم در پزشکی خدمات بیشتری را ارائه می دهند که شما با استفاده از آن میتوانید به زیبایی و شادابی خود بپردازید و حس نشاط را بدست آورید.
اما توجه داشته باشید که انتخاب کلینیک تخصصی در این زمینه بسیار حائز اهمیت است در این زمینه دقت بسیار را داشته باشید و بهترین را انتخاب کنید.
کلینیک تخصصی مینیاتور با بهره گیری از پزشکان و پرسنل مجرب و با تجربه این امکان را به شما می دهد تا در محیطی زیبا و با آرامش کلیه خدمات زیبایی خود را دریافت نمایید و نتیجه بسیار خوبی را دریافت نمایید.
منتظر حضور شما عزیزان هستیم.

http://clinicminiatur.ir