آشنایی با فیشیال صورت

فیشیال صورت

فیشیال صورت یکی از راه های پاکسازی پوست می باشد که امروزه در بین افراد بسیار طرفدار دارد و افراد زیادی به صورت ماهانه نسبت به انجام آن اقدام می کنند.

افراد فیشیال صورت را با هدف های مختلفی انجام میدهند ولی در نهایت همه آنها زیبایی و سلامت پوست شما خواهد بود.

فیشیال اساسا یک روش چند مرحله ای درمان پوست است که یکی از بهترین راه های مراقبت می باشد. در حین فیشیال پوست پاکسازی، سم زدایی و تغذیه می شود که منتهی به یک پوست تمیز و آبرسانی شده می شود که جوانتر به نظر می رسد.

وقتی فیشیال به عنوان یک روتین به طور مداوم و مرتب انجام دهید تاثیر بیشتری بر روی صورت شما خواهد گذاشت. در ادامه شما را با مراحل انجام آن آشنا خواهیم کرد.

مراحل انجام فیشیال صورت

اگر قصد دارید در نزدیک ترین زمان ممکن فیشیال صورت را انجام دهید، خوب است با مراحل انجام آن آشنایی داشته باشید و بدانید که چه مراحلی بر روی پوست صورت شما انجام خواهد گرفت.

قبل از شروع فیشیال صورت در کلینیک شما ویزیت میشوید و مشاوره های لازم درمانی را دریافت می کنید و با توجه به نوع پوستی که دارید برای شما مراحل انجام آن آغاز میشود.

اما به طور کلی مراحل زیر در تمامی افراد مشترک است و در فیشیال صورت آن را تجربه خواهید کرد.

در ادامه با ورود شما به اتاق مخصوص فیشیال صورت یک لباس مخصوص به شما داده میشود و یک پارچه داده میشود تا بر روی لباس خود قرار دهید علاوه بر این موهای شما با کلاه یا هدبند جمع میشود.

پس از آماده شدن، اولین مرحله فیشیال صورت با پاکسازی شروع می شود که در آن از پدهای نخی صورت را تمیز می کنند. معمولا این مرحله دوبار صورت میگیرد.

بعد از این مرحله پوست شما بررسی میشود و مطابق با نیاز پوستی درمان شروع میشود.

در بیشتر کلینیک ها برای فیشیال ها از یک دستگاه استفاده می شود که بخار گرم را روی پوست شما انتقال دهد. این کار باعث نرمی پوست می شود و کمک می کند که جوش های سر سیاه و سر سفید خارج شوند.

در پوست های حساس معمولا از بخار استفاده نمی کنند.

مرحله بعد از روش های مکانیکی یا مواد شیمیایی استفاده می شود تا لایه نازکی از سطح پوست که از سلول های مرده تشکیل شده است از پوست جدا شود که معمولا در حین بخار اتفاق می افتد.

در ادامه برای خارج سازی جوش های سر سیاه و سر سفید انجام میشود. این کار دردناک نیست ولی به آستانه تحمل درد هر کسی بستگی دارد.

توجه شود که اگر این مرحله به درستی انجام نشود می تواند به تغییر رنگ پوست در بعضی نقاط بیانجامد.

ماساژ پوست صورت مرحله بعدی فیشیال صورت است که سنتی برای استراحت و هم چنین تحریک پوست و عضلات زیر آن می باشد.

علاوه بر این با توجه به نوع پوست شما یک ماسک مناسب برای مشکلات پوستی تان در فیشیال تهیه می شود و ممکن است در حین ان ماساژ سر نیز دریافت کنید.

در مراحل آخر کار از فیشیال صورت از یک تونر، سرم، مرطوب کننده و یا کرم ضد آفتاب بسته به ساعتی که مراجعه می کنید روی پوست استعمال می شود.

در نهایت متخصص پوست و مو به شما نظرش را در مورد راه های مراقبت بهتر از پوستتان می گویدو محصولی را برای بهتر دن پوستتان معرفی خواهد کرد تا در منزل نیز به مراقبت خود بپردازید.

کلیک کنید: اینستاگرام کلینیک مینیاتور را دنبال نمایید.

انجام فیشیال صورت مناسب چه کسانی است؟

سوالی که در اینجا شاید در ذهن شما باشد این است که انجام فیشیال صورت در چه سنی مناسب است. باید گفت به دلیل دوران بلوغ و مشکلات پوستی که ایجاد میکند بهتر می باشد که از سن ۲۰ سالگی به بعد جهت دریافت خدمات پوستی به کلینیک انتخابی خود مراجعه نمایید و اگر حس می کنید زودتر از این سن به آن احتیاج دارید با پزشک متخصص در این زمینه مشورت نمایید.

افرادی که سن آنان بالای ۲۵ است، بهترین زمان انجام فیشیال صورت را دارند و می‌تواند از علائم پیری زودرس، آکنه هورمونی، پوست کدر و لک جلوگیری نمایند.

انجام فیشیال صورت به صورت ماهانه و یا هر چند وقت یکبار به این افراد میتواند کمک کند تا درخشندگی پوست خود را حفظ کنید، مشکلات پوستی را از بین ببرید و پوستی جوان تر و بدون عیب داشته باشید.

کلینیک مینیاتور مرکز تخصصی زیبایی در تهران

مراکز زیبایی با بروز شدن علم در پزشکی خدمات بیشتری را ارائه می دهند که شما با استفاده از آن میتوانید به زیبایی و شادابی خود بپردازید و حس نشاط را بدست آورید.
کلینیک تخصصی مینیاتور با بهره گیری از پزشکان و پرسنل مجرب و با تجربه این امکان را به شما می دهد تا در محیطی زیبا و با آرامش کلیه خدمات زیبایی خود را دریافت نمایید و نتیجه بسیار خوبی را دریافت نمایید. این کلینیک در منطقه پیروزی تهران واقع شده است و دسترسی راحتی برای شما عزیران دارد.

http://clinicminiatur.ir