شماره تلفن: 02133252399 شماره واتساپ: 09351242341
تزریق ژل پیروزی

عوارض تزریق ژل پیروزی

تزریق ژل پیروزی یکی از اقدامات حوزه زیبایی می باشد که در حال حاضر افراد زیادی برای نواحی مختلف بدن از آن جهت زیبایی و گاهی درمان استفاده می نمایند.

تزریق ژل همانند دیگر درمان ها علاوه بر مزایا که دارد دارای معایبی نیز می باشد. برخی از این عوارض و معایب طبیعی است و بعد از چند روز برطرف میشود.

اما اگر مواردی همچون عفونت،حساسیت،ناهماهنگی و عدم تقارن را جز عوارض میتوان نام برد و باید به پزشک مراجعه نمایید.

پس در همین ابتدا توجه کنید انتخاب پزشک را جدی بگیرید و از سوابق او اطلاع داشته باشید تا نتیجه مثبتی در نهایت کار بدست آورید.

در ادامه به بررسی بیشتر معایب این درمان می پردازیم تا ذهنیت آن را داشته باشید و اگر برای شما پیش آمد بتوانید آن را برطرف نمایید.

کلینیک معتبر زیبایی و تناسب اندام

معایب تزریق ژل پیروزی را بدانیم

تزریق ژل پیروزی اگر در جای مناسب و توسط پزشک نابلد انجام شود ممکن است عوارضی را بدنبال داشته باشد. این معایب شامل:

پس از تزریق ژل ممکن است در برخی از نقاط بدن ناهماهنگی در نواحی مختلف بدن به وجود بیاید، ایجاد ناهماهنگی در شکل ظاهری ناحیه تزریق است. ذره ای بی دقتی در تزریق ژل به لب یا گونه ظاهری ناخوشایند به همراه خواهد داشت.

عدم تقارن یکی دیگر از عوارض می باشد و ممکن است در تزریق به لب ها، گونه، سینه و باسن به وجود بیاید.

عفونت پس از تزریق ژل، یکی از خطرناک‌ترین عوارض به حساب می آید که ممکن است گاهی پیامدهای جبران ناپذیری نیز به همراه داشته باشد.

این عارضه اغلب در افرادی رخ داده که از طریق افراد غیر متخصص تزریق را انجام داده اند.

ایجاد آلرژی و حساسیت یکی دیگر از عوارضی است که پس از تزریق ژل پیروزی اتفاق افتاده است. ایجاد این حساسیت ممکن است به دلیل ناسازگاری مواد تزریقی با پوست افراد باشد.

برندهای ژل

مزایا فوق العاده تزریق ژل پیروزی

زمانی که شما با هدفی تزریق ژل را انجام میدهید قطعا از مزایا آن آگاه هستید اما در ادامه ما نیز بخشی از مزایا مهم را برای شما آورده ایم تا با اطلاعات کاملتری آن را انجام دهید.

از مزایای این روش در ابتدا به این مورده اشاره میکنیم که وقتی ژل در ناحیه مورد نظر تزریق می شود، بلافاصله به آن قسمت حجم می دهد و چین و چروک های پوست را صاف می کند.

با نشستن ژل یا فیلر در زیر پوست، اثر کامل آن با گذشت چند روز قابل مشاهده است.

بدون نیاز به دوره نقاهت

بسته به تعداد تزریقاتی که انجام می دهید، تزریق میتواند در ۱۰ دقیقه انجام شود. به معنای واقعی کلمه می توانید این تزریق را در طول زمان استراحت ناهار خود انجام دهید و دوباره به سر کار برگردید.

کمترین عوارض ممکن برای بدن

عوارض شدید در ژل های تزریقی بسیار به ندرت رخ می دهند. بهتر است که این عمل توسط یک متخصص زیبایی معتبر و مجرب انجام شود تا مطلوب ترین نتیجه حاصل شود و احتمال بروز عوارض به حداقل برسد.

نتایج طولانی مدت

مدت زمان ماندگاری اثرات، به نوع فیلر مورد استفاده، ناحیه درمان و شرایط خود بیمار بستگی دارد. فیلرهای طبیعی معمولاً ۶ تا ۱۸ ماه دوام دارند و حتی برخی از فیلرهای مصنوعی می‌توانند تا چندین سال دوام داشته باشند.

افزایش اعتماد به نفس

ژل های تزریقی چهره ی شما را به صورت طبیعی جوانتر می نمایند و این به حالتی نیست که چهره متفاوت شود. تنها ایراداتی که وجود دارد بهبود پیدا میکند. چین و چروک و خطوط صورت شما محو میگردد و پوستی صاف تر و شفاف خواهید داشت.

اثرات تزریق ژل پیروزی

تزریق ژل اغلب برای نقاط مختلف صورت بکار میرود و چین و چروک ها را نیز پوشش میدهد. با انجام این کار صورت و نقاط آن حجیم میشود.

با افزایش سن این روش های درمان بیشتر مورد استقبال افراد مخصوصا خانمها قرار میگیرد.

از اثرات مثبت این درمان میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

برطرف کننده خط خنده و خطوط اطراف لب تا چانه

از بین بردن خط های ایجاد شده بین دو ابرو

زیر چشم ها و چانه

میتوان از این ژل ها برای پنهان کردن جای زخم و جای جوش، صاف کردن چین های لاله گوش و جوان سازی پوست دست ها نیز استفاده کرد.

از ژل برای بزرگ کردن باسن هم استفاده می نمایند.

برندهای مختلفی جهت تزریق ژل پیروزی وجود دارد که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.

آشنایی با برندهای تزریق ژل پیروزی

یکی از عوامل ایجاد عوارض درهر فرد استفاده از مواد نامناسب و بدون کیفیت می باشد. پس توجه داشته باشید پزشک شما از چه برندی استفاده میکند و از کیفیت آن اطلاعات کافی بدست آوردید و بعد تزریق را انجام دهید.

از انواع برندهای مناسب برای تزریق ژل موارد زیر را میتوان نام برد:

پروفایلو :

تنها عوارض ثبت شده از این نوع ژل کبودی و تورم پس از تزریق است. اگر موردی از عفونت ثبت شده باشد، مربوط به آلودگی سرنگ و سوزن تزریق است.

ژوویدرم :

سازگار با بدن و به‌خوبی با پوست تناسب دارد. عوارض خاصی برای این ژل وجود ندارد و تنها کبودی و تورم پس از تزریق امکان وجودش هست.

الانسه :

خارش و حساسیت پس از تزریق جز عوارض آن می باشد به حساب می آید. علاوه بر آن تورم، کبودی و خون مردگی را میتوان در کنار آن دید.

رووفیل :

میزان حجم دهی این ژل بسیار متناسب است و نتیجه عالی دارد. این ژل خارش، حساسیت، کبودی و تورم بدنبال دارد.

تزریق ژل پیروزی

تزریق ژل پیروزی در کلینیک زیبایی مینیاتور

تزریق ژل یکی از اقدامات زیبایی است که باید حتما با رعایت نکات بهداشتی و تحت نظر پزشک متخصص انجام شود. متاسفانه این روزها برخی از افراد سودجو و منفعت طلب در سالن های آرایشی اقدام به تزریق ژل می کنند. اولین عارضه احتمالی در چنین روشی از تزریق ژل، بروز عفونت های شدید است. زیبایی و سلامت هرگز شوخی بردار نیست. مراقبت از زیبایی ظاهری و سلامت خود را در اولویت قرار دهید و هرگز کیفیت را فدای کمیت نکنید.

از میان کلینیک های زیبایی که عملیات تزریق ژل را انجام می دهند نیز باید مناسب ترین کلینیک انتخاب شود که بهترین خدمات را به شما ارائه دهد. حتما پیش از اقدام جدی درباره میزان اعتبار کلینیک درمانی و پزشکان فعال در آن اطلاعات کافی به دست آورید.

کلینیک زیبایی مینیاتور در شرق تهران محدوده پیروزی، یکی از مجهزترین مراکز زیبایی و درمانی می باشد. شما میتوانید با مراجعه به این مجموعه و بهرمندی از خدماتشان به زیبایی جوانی خود بیافزایید.

برای آشنایی بیشتر و کسب اطلاعات به وب سایت زیر مراجعه کنید.

منتظر حضور شما عزیزان هستیم.

www.clinicminiatur.ir

clinic-miniatur