شماره تلفن: 02133252399 شماره واتساپ: 09351242341
ابزار تزریق ژل پیروزی

ابزار تزریق ژل پیروزی

تزریق ژل پیروزی یکی از روشهای است که به کمک آن میتوانید چهره خود را جوان و شاداب نمایید. حتما میدانید که با بالا رفتن سن پوست صورت شل میشود و خطوطی بر روی آن ایجاد میگردد.

از این رو صورت شما نیز لاغرتر میگردد و این حالت جلوه خوبی برای صورت شما نخواهد داشت. بنابراین شما میتوانید با استفاده از روش ها جوانسازی پوست این موارد را برطرف نمایید.

ژل یکی از موادی است که با تزریق آن بر روی نواحی مختلف بدن مخصوصا صورت چین و چروک و نواحی مختلف را فرم دهید و زیبایی خود را چندین برابر کنید.

اما این کار چون بسیار حساس بوده و باید در نقاط صحیح و به مقدارمناسب تزریق شود مهم می باشد که شما نزد چه کسی این کار را انجام میدهید.

بنابراین حتماً برای این درمان زیبایی به پزشک مجرب مراجعه کنید تا سلامتی‌تان به خطر نیافتد و به نتیجه مطلوب دست یابید.

ابزار مورد استفاده برای تزریق ژل سرنگ و ژل مورد نظر می باشد. برای این روش از بی حسی نیز استفاده میگردد.

تزریق ژل پیروزی و کاربردهای مهم آن

همانطور که گفته شد این روش میتواند به شما کمک کند تا شادابی مجدد صورت را بدست آوردید و به فرم دهی اجزای صورت شما کمک خواهد کرد که از مهم‌ترین کاربرد های آن موارد زیر را میتوان نام برد:

برجسته کردن لب‌ها

فرم‌دهی چانه

زاویه دار کردن گونه

رفع چین و چروک صورت

از بین بردن فرورفتگی مربوط به جای زخم

خوش فرم کردن صورت و اصلاح بدشکلی‌ها

از بین بردن سیاهی زیر چشم

ژل ها به افرادی کمک میکنند که نشانه های پیری در آنها زودتر نمایان شده است و این اتفاق حس بدی انتقال داده و از اعتماد بنفس آنها کم کرده است.

این درمان ساده بخش موثری از جوانسازی می باشد و علاوه بر این، بعضی از ژل‌ها را می‌توان در سینه، ساق پا یا دست تزریق کرد تا ظاهری صاف و بدون چین و چروک و جوان پیدا کنند.

مشاوره جهت تزریق ژل پیروزی

در جلسه مشاوره جهت تزریق پزشک و بیمار درباره موضوعات زیر صحبت می‌کنند:

اهداف بیمار

شرح حال پزشکی بیمار

حساسیت به دارو و درمان‌های پیشین

ویتامین‌ها، مکمل‌ها و داروهای مصرفی فعلی

استعمال دخانیات و سوء مصرف مواد مخدر

سابقه تزریق بوتاکس، فیلرهای بافت نرم، لیزردرمانی یا دیگر روش‌های غیرجراحی جوانسازی صورت

سابقه انجام جراحی صورت

علاوه بر این پزشک متخصص اقدامات زیر را نیز انجام میدهد:

بررسی وضعیت سلامت عمومی

اطلاع از سابقه ابتلا به بیماری‌های مختلف فرد

مطرح کردن روش‌های ممکن درمان

معاینه و اندازه‌گیری صورت

عکس گرفتن

توصیه دوره درمانی مناسب

تشریح نتایج احتمالی تزریق ژل و عوارض یا خطرهای احتمالی آن

بیمار باید قبل از اعلام موافقت برای تزریق ژل به خوبی با تمام جوانب این درمان آشنا شود.

آشنایی با انواع ژل های تزریقی

ژل‌های مختلف از نظر ترکیب شیمیایی، ماندگاری اثر و میزان نرمی با هم تفاوت دارند. ژل‌های نرم‌تر برای نقاطی مانند لب کاربرد دارد، حال آن که ژل‌های سخت‌تر برای برجسته کردن گونه‌ها تزریق می‌شود. پرکاربردترین ژل‌های تزریقی عبارت است از:

کلسیم هیدروکسیل آپاتیت

هیالورونیک اسید

پلی آلکیل ایمید

پلی استیک اسید

میکروسفر پلی متیل ـ متاکریلات (PMMA)

پزشک بهترین نوع ژل را انتخاب و حجم مناسب را برای دستیابی به نتیجه دلخواه تعیین می‌کند.

مراحل تزریق ژل پیروزی

تزریق ژل در مراحل زیر انجام می‌شود:

ارزیابی صورت و علامت‌گذاری

پزشک وضعیت صورت و تون و رنگ پوست را ارزیابی می‌کند و ناحیه‌هایی را که نیاز به تزریق ژل دارد، معاینه می‌نماید. سپس نقاطی که باید تزریق در آنجا انجام شود، علامت زده می‌شود و در نهایت از ناحیه‌های درمان عکس گرفته شود.

پاکسازی و بی‌حسی

محل‌های تزریق با محلول آنتی باکتریال شستشو داده می‌شود. برای این که درد تزریق به حداقل برسد، پزشک از ابزار بسیار سرد استفاده می‌کند تا پوست خنک شود؛ همچنین کرم بی‌حسی نیز روی پوست زده می‌شود یا آمپول بی‌حسی موضعی تزریق می‌شود. تزریق ژل بدون درد نیست، اما اکثر بیماران ناراحتی ناشی از آن را به خوبی تحمل می‌کنند.

تزریق

تزریق در هر نقطه معمولاً فقط چند لحظه طول می‌کشد. سپس پزشک ناحیه تزریق را ماساژ می‌دهد، نتیجه را ارزیابی می‌کند و در صورت لزوم ژل بیشتری را تزریق می‌کند. کل درمان با توجه به تعداد ناحیه‌های در نظر گرفته شده برای تزریق 60 ـ 15 دقیقه طول می‌کشد.

پاکسازی و  نقاهت

علامت‌های روی صورت پس از رسیدن به نتیجه دلخواه و رضایت‌بخش پاک می‌شود. برای کاهش ورم و تسکین ناراحتی به بیمار کیسه یخ داده می‌شود. ناحیه تزریق به مدت یک تا دو روز اندکی حساس است، اما آن‌قدر دردناک نیست که بیمار را وادار به مصرف دارو کند.

دوران بهبود

دوران بهبود برای تمام بیماران یکسان نیست و تا حدی به نوع ژل تزریقی نیز بستگی دارد. اکثر فعالیت‌ها را می‌توانید بلافاصله پس از اتمام تزریق از سر بگیرید، اما بهتر است به مدت 48 ـ 24 ساعت فعالیت‌های سنگین بدنی انجام ندهید تا ورم و کبودی به حداقل برسد. شرایط خاص خود را قبل از برنامه‌ریزی برای تزریق به پزشک اطلاع دهید.

پس از تزریق ژل با موارد زیر مواجه می‌شوید:

به نظر می‌آید که ژل بیش از اندازه تزریق شده و ناحیه‌های درمان برآمدگی ناخوشایندی دارد.

ورم یا کبودی در شدت خفیف تا شدید وجود دارد.

قرمزی یا بی‌حسی موقت

برآمدگی‌های ملموس یا نقاط سخت و سفت در محل

بروز واکنش حساسیت شدیدی که مانند آلرژی همراه با ورم و کهیر است.

اکثر عوارض با یخ گذاشتن روی موضع تزریق و ماساژ دادن برطرف می‌شود و ظرف چند ساعت یا فقط چند روز از بین می‌رود. بعضی واکنش‌ها به درمان‌های تهاجمی‌تری با دارو یا تزریق نیاز دارد. حتماً درباره دوران بهبود و طرح درمان با پزشک صحبت کنید. چنانچه برای جوانسازی از چربی بدن خود بیمار به عنوان فیلر استفاده شود، فرایند التیام طولانی‌تر است و چند هفته طول می‌کشد.

نتایج

نتایج جوانسازی و چاق کردن صورت به روش تزریق ژل بلافاصله پس از درمان مشخص است و ماندگاری آن برحسب نوع ژل و شرایط بیمار چند ماه تا چند سال است. حفظ سلامت بدن و محکم و سالم نگه داشتن پوست با استفاده از درمان‌ها و فراورده‌های مناسب نتایج را بهبود و طول عمر آنها را افزایش می‌دهد.

تزریق ژل پیروزی

تزریق ژل پیروزی در کلینیک زیبایی مینیاتور

برای تزریق ژل مهم است که به چه کلینیک و پزشکی مراجعه نماییم، چرا که انجام این کار بسیار اهمیت دارد و باید نزد فرد متخصص صورت گیرد.

از این رو ما برای شما پیشنهادی داریم تا با استفاده از خدمات درمانی این مجموعه به هدف دلخواه خود برسید.

کلینیک زیبایی مینیاتور در شرق تهران محدوده پیروزی، یکی از مجهزترین مراکز زیبایی و درمانی می باشد. شما میتوانید با مراجعه به این مجموعه و بهرمندی از خدماتشان به زیبایی جوانی خود بیافزایید.

برای آشنایی بیشتر و کسب اطلاعات به وب سایت زیر مراجعه کنید.

منتظر حضور شما عزیزان هستیم.

www.clinicminiatur.ir

clinic-miniatur