شماره تلفن: 02133252399 شماره واتساپ: 09351242341
تزریق-ژل-پیروزی

نواحی تزریق ژل پیروزی

تزریق ژل پیروزی برای نواحی مختلف بدن کاربرد دارد و هر فردی با توجه به هدفی که از انجام این روش درمانی زیبایی دارد، یک انتخاب برای خود انجام میدهد.

ژل تزریق موادی مانند ژل هستند که در زیر پوست شما تزریق می شوند تا ظاهر آن تغییر کند. آنها یک درمان محبوب و کم تهاجمی برای رفع چین و چروک هستند.

انواع تزریق ژل پیروزی

انواع مختلفی از ژل تزریق برای رفع چین و چروک وجود دارد و هر کدام به روشی کمی متفاوت عمل می کنند.

اسید هیالورونیک

اسید هیالورونیک از قبل به طور طبیعی توسط پوست شما تولید می شود. شما ممکن است ماده تشکیل دهنده مواد آرایشی را که ادعا می کنند پوست شما را چاق کرده و آبرسانی می کنند ، تشخیص دهید.

مواد پرکننده هیالورونیک اسید مانند ژل هستند و نتایج آن می توانند ۶ تا ۱۲ ماه طول بکشد. این نوع ژل گرانتر از کلاژن هستند.

کلسیم هیدروکسی لپاتیت

این نوع کلسیم در استخوان های شما وجود دارد. این یک ترکیب معدنی مانند است که مانند ژل نرم است و نیازی به ایجاد هیچ گونه محصول حیوانی نیست . این یکی از ماندگارترین انواع تزریقی است که طول عمر آن بین ۹ تا ۱۵ ماه است.

محرک کلاژن

اسید پلی لاکتیک نوعی ژل تزریق است که فقط پس از یک یا دو روز حل می شود. به جای اینکه در زیر پوست خود قرار بگیرید ، اسید پلی-ال-لاکتیک برای تحریک تولید کلاژن طبیعی در بدن شما است.

میکروسفرهای پلی متیل-متاکریلات

این میکروسفرها گلوله های ریز و مصنوعی هستند که به منظور ایجاد ساختار در زیر چین و چروک های عمیق یا حجم دادن به لب های نازک تزریق می شوند.

تزریق چربی اتولوگ

این نوع مواد پرکننده از بدن خود شما تهیه می شود. در تزریق چربی اتولوگ از رسوبات چربی در مناطق اهدا کننده بدن مانند ناحیه شکم یا باسن استفاده می شود.

تزریق-ژل-پیروزی

آشنایی با موارد استفاده از تزریق ژل پیروزی

چین و چروک های عمیق

در حالی که بیشتر ژل های تزریق را می توان برای این قسمت استفاده کرد ، مواردی وجود دارد که ممکن است توسط برخی افراد ترجیح داده شود. اینها ممکن است شامل PMMA ، اسید پلی لاکتیک و برخی اسیدهای هیالورونیک باشد.

ناحیه زیر چشم

از تزریق چربی ، اسید هیالورونیک و اسید پلی لاکتیک می توان در اطراف ناحیه چشم استفاده کرد. برخی از اسیدهای هیالورونیک ممکن است برای این منطقه بهتر از دیگر ژل تزریق باشد. برخی تمایل ندارند اصلاح بهینه را انجام دهند و می توانند منطقه را به صورت برآمدگی یا دست انداز ترک کنند.

خطوط لبخند

بیشتر اسیدهای هیالورونیک و میکروسفرهای PMMA برای استفاده در این زمینه توسط FDA تأیید شده اند. آنها می توانند برای خطوط لبخند و چین های اطراف بینی شما استفاده شوند.

پیشانی

اگر با تزریق بوتاکس مخالف هستید ، ژل های تزریقی که در بالا به انها اشارره شد برای رفع چین و چروک های پیشانی مناسب هستند شامل اسید پلی لاکتیک ، کلسیم هیدروکسیلاپاتیت و PMMA است.

تزریق ژل در این منطقه نیز مورد تایید FDA نیستند و بسیاری از ارائه دهندگان به دلیل عوارض از تزریقات در این قسمت استفاده نخواهند کرد.

گونه ها

گونه ها را می توان با اسید پلی لاکتیک و بسیاری از اسیدهای هیالورونیک پر کرده و ساختار داد.

لب

بیشتر اسیدهای هیالورونیک را می توان به عنوان ژل تزریق لب استفاده کرد و این امر توسط FDA تأیید شده است. بیشتر گزینه های دیگر پرکننده نباید روی لب ها استفاده شود.

چانه

از کلسیم هیدروکسی لاپاتیت ، اسید هیالورونیک یا اساساً هر یک از پرکننده های پوستی فوق می توان برای ایجاد کانتور و افزودن حجم به چانه استفاده کرد.

دست ها

از اسید هیالورونیک و هیدروکسیلاپاتیت کلسیم می توان برای پرشدن پوست شل دست و همچنین کاهش رگبرگ استفاده کرد.

قفسه سینه یا دکلته

با افزایش سینه اشتباه گرفته نشود ، می توان چین و چروک اطراف ناحیه قفسه سینه و پایین گردن را با ژل تزریق اسید هیالورونیک درمان کرد.

فواید و عوارض تزریق ژل پیروزی

ژل های تزریق فواید زیبایی قابل اندازه گیری برای ظاهر شما دارند. افرادی پس از استفاده از آنها ادعا کرده اند که ، پوست جوان تر ، خطوط ریز و چین و چروک و ساختار استخوانی قابل مشاهده را گزارش می کنند.

برای کسانی که نسبت به علائم قابل مشاهده پیری خودآگاه هستند ،استفاده از ژل های تزریق کاملاً ساده هستند و برای هدف مورد نظر خود کار می کنند.

ژل علاوه بر فوایدی که دارد دارای عوارض نیز می باشد که شامل موارد زیر است:

تورم در محل تزریق

کبودی

خارش

درد در روزهای پس از درمان

اثرات تزریق ژل پیروزی

تزریق ژل اغلب برای نقاط مختلف صورت بکار میرود و چین و چروک ها را نیز پوشش میدهد. با انجام این کار صورت و نقاط آن حجیم میشود.

با افزایش سن این روش های درمان بیشتر مورد استقبال افراد مخصوصا خانمها قرار میگیرد.

از اثرات مثبت این درمان میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

برطرف کننده خط خنده و خطوط اطراف لب تا چانه

از بین بردن خط های ایجاد شده بین دو ابرو

زیر چشم ها و چانه

میتوان از این ژل ها برای پنهان کردن جای زخم و جای جوش، صاف کردن چین های لاله گوش و جوان سازی پوست دست ها نیز استفاده کرد.

از ژل برای بزرگ کردن باسن هم استفاده می نمایند.

تزریق-ژل-گونه

تزریق ژل پیروزی در کلینیک زیبایی مینیاتور

تزریق ژل پیروزی یکی از اقدامات زیبایی است که باید حتما با رعایت نکات بهداشتی و تحت نظر پزشک متخصص انجام شود. متاسفانه این روزها برخی از افراد سودجو و منفعت طلب در سالن های آرایشی اقدام به تزریق ژل می کنند. اولین عارضه احتمالی در چنین روشی از تزریق ژل، بروز عفونت های شدید است. زیبایی و سلامت هرگز شوخی بردار نیست. مراقبت از زیبایی ظاهری و سلامت خود را در اولویت قرار دهید و هرگز کیفیت را فدای کمیت نکنید.

از میان کلینیک های زیبایی که عملیات تزریق ژل را انجام می دهند نیز باید مناسب ترین کلینیک انتخاب شود که بهترین خدمات را به شما ارائه دهد. حتما پیش از اقدام جدی درباره میزان اعتبار کلینیک درمانی و پزشکان فعال در آن اطلاعات کافی به دست آورید.

کلینیک زیبایی مینیاتور در شرق تهران محدوده پیروزی، یکی از مجهزترین مراکز زیبایی و درمانی می باشد. شما میتوانید با مراجعه به این مجموعه و بهرمندی از خدماتشان به زیبایی جوانی خود بیافزایید.

برای آشنایی بیشتر و کسب اطلاعات به وب سایت زیر مراجعه کنید.

منتظر حضور شما عزیزان هستیم.

www.clinicminiatur.ir

clinic-miniatur