شماره تلفن: 02133252399 شماره واتساپ: 09351242341
تزریق چربی

سن مناسب برای تزریق چربی

تزریق چربی یا ژل در حال حاضر یکی از روش های جوانسازی پوست صورت می باشد و برای نواحی مختلف صورت و در برخی موارد دیگر نقاط بدن کاربرد دارد.

در این مطلب به بررسی سن مناسب تزریق چربی خواهیم پرداخت و اطلاعات خوبی را در اختیارتان قرار میدهیم.

همانطور که گفته شد این روش در نواحی مختلف انجام میگیرد. با پیشرفت علم روش ها و مواد مورد استفاده آن نیز با کیفیت بهتری ارائه میشود.

اگر قصد جدی نسبت به انجام آن را دارید، بدانید که برای هر نوع عملی فرد باید دارای شرایط خاصی باشد.

این شرایط خاص بستگی به هر بیمار دارد تابتواند نسبت به آن اقدام نماید. سن هم یکی از آن شرایط است که در ادامه بیشتر درباره آن صحبت میکنیم.

جوانسازی پوست صورت

آشنایی با تزریق چربی

در حال حاضر و در مقایسه با گذشته عمل زیبایی بسیار زیادتر شده است. این عمل ها میتواند در هر ناحیه از بدن شما و متناسب با نیازی که دارید باشد.

اما در رابطه با تزریق چربی بهترین سن چه زمانی می باشد؟

در پاسخ به این سوال باید گفت بهترین سن برای انجام این گونه از کارها بین 18 تا 70 سالگی است.

توجه داشته باشید که اگر در سنین کم این کار انجام شود نتایج آن دچار مشکل خواهد شد و مکان بازگشت به حالت اولیه وجود دارد.

بخاطر همین است که سن مناسب برای آن از اهمیت زیادی برخوردار است.

ژل یا چربی

شرایط متناسب فرد جهت تزریق چربی

افرادی که علاقمند به انجام این کارهستند، باید یک سری از شرایط لازم را داشته باشند. این شرایط را به طور خلاصه میتوان به شرح زیر بیان کرد:

در اولین مورد 18 سالگی سن مناسبی برای تزریق چربی می باشد.

علاوه بر آن بیمار یا همان کاندید مورد نظر باید علی رغم سن مناسب برای تزریق چربی از سلامت جسمی و روحی برخوردار باشد

مهمترین شرایطی که برای انجام عمل زیبایی است عدم ابتلا افراد به یکی از این اختلالات خاص مانند مشکلات قلبی، انعقادی و یا خود ایمنی هستند.

متقاضیانی که دوست دارند و برای حفظ سلامتی و شادابی پوست می خواهند از این نوع پیوند استفاده کنند نباید به مشروبات االکلی و یا دخانیات اعتیاد نداشته باشند.

بانوان باردار و یا شیرده نمی‌توانند تزریق چربی را انجام دهند پس لازم است آن را به یک زمان دیگر موکول کنیم. بهتر است برای اینکه اطمینان از سن ‌مناسب را داشته باشیم به یک متخصص در این حوزه مراجعه کنیم.

تزریق چربی

آیا تزریق چربی یا ژل در هر سنی امکان دارد؟

با توجه به مواردی که در این مقاله گفته شد تزریق چربی برای هرسنی امکان پذیر است و محدودیت سنی ندارد ولی متخصص تزریق چربی بر این باورند که برای تزریق عمل چربی باید به سن بلوغ برسند چرا که سن بلوغ برای عمل چربی مناسب است چونکه رشد بدن تقریبا در این سن متوقف می‌شود و در این سن وزن هر انسان به حد ثابت خود رسیده است این محدود سنی برای هر فرد مختلف است.

زیرا بلوغ جنسی برای هر فرد یکسان نبوده برخی افراد ممکن است زودتر به این سن بلوغ برسند. به خاطر همین است که اختلاف نظر میان پزشکان متخصص زیاد است

تزریق ژل پیروزی

ارائه خدمات زیبایی تزریق ژل در کلینیک مینیاتور

در کلینیک زیبایی مینیاتور تمام تلاش رضایت مراجعه کنندگان می باشد.بهره گیری از جدیدترین دستگاه های دنیا باعث شده تا آن جزء بهترین کلینیک زیبایی در شرق تهران پیروزی باشد.

 حتما پیش از اقدام جدی درباره میزان اعتبار کلینیک درمانی و پزشکان فعال در آن اطلاعات کافی به دست آورید.

کلینیک زیبایی مینیاتور در شرق تهران محدوده پیروزی، یکی از مجهزترین مراکز زیبایی و درمانی می باشد. شما میتوانید با مراجعه به این مجموعه و بهرمندی از خدماتشان به زیبایی جوانی خود بیافزایید.

برای آشنایی بیشتر و کسب اطلاعات به وب سایت مراجعه و یا با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

منتظر حضور شما عزیزان هستیم.

02133252399
02133316820

09351242341
آدرس : تهران، خیابان پیروزی، بعد از اتوبان امام علی (ع)، روبروی خیابان زاهد گیلانی، جنب شیرینی زیتون، پلاک 806، طبقه دوم، واحد 4

www.clinicminiatur.ir

کلینیک-مینیاتور