شماره تلفن: 02133252399 شماره واتساپ: 09351242341
لیفت صورت بدون جراحی

هزینه انجام لیفت صورت بدون جراحی

جراحی لیفت صورت یکی از جراحی های زیبایی محبوب است که در سالهای اخیر محبوبیت دوچندانی پیدا کرده است. امروزه تمایل افراد به زیباتر شدن و جوانسازی صورت و بدن بسیار بیشتر از پیش شده است. بنابراین انتخاب بهترین پزشک جراح پلاستیک با تجربه و ماهر یک فاکتور بسیار مهم می باشد. از طرفی افرادی که متقاضی انجام عمل لیفت صورت هستند عموما این سوال را دارند که هزینه لیفت صورت در سال 1402 چقدر است؟ بنابراین تصمیم داریم در این مقاله درباره هزینه لیفت صورت و بهترین دکتر برای لیفت صورت صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

عوامل تاثیرگذار بر لیفت صورت

آشنایی با لیفت صورت بدون جراحی

لیفت صورت یک عمل جراحی زیبایی برای ایجاد ظاهری جوان تر در صورت است. این روش یک راهکار عالی برای رفع چین و چروک صورت می باشد.

عمل لیفت صورت به این شکل انجام می شود که در نواحی که پوست دچار افتادگی شده است کشیدگی ایجاد می شود و سپس پوست اضافی از اطراف برداشته می شود.

در این حالت پوستی صاف و یکدست باقی می ماند که ظاهری جوانتر را به ارمغان می آورد. لیفت گردن اغلب به عنوان بخشی از لیفت صورت انجام می شود و چربی و افتادگی پوست گردن را کاهش می دهد.

لیفت صورت آسیب های ناشی از قرار گرفتن در معرض نور خورشید مانند خطوط ریز و چین و چروک را اصلاح نمی کند. تنها برای جوانسازی و رفع چین و چروک ها می توان به این روش متکی بود. اما از سایر روش های زیبایی می توانید برای بهبود کیفیت پوست خود استفاده کنید.

انواع لیفت صورت

در طب پزشکی افتادگی نواحی پوست در نواحی مختلف صورت به سه دسته تقسیم می شوند:

قسمت فوقانی صورت

قسمت میانی صورت

قسمت تحتانی صورت

با توجه به این قسمت بندی ها و بررسی های پزشک جراح پلاستیک تشخیص می دهد که در کدام نواحی نیاز به جراحی می باشد و با توجه به شدت و میزان افتادگی ها و چین و چروک صورت هزینه لیفت صورت با نخ و دیگر روش ها برآورد می شود.

لیفت چیست

عوامل موثر بر قیمت لیفت بدون جراحی

در روش های لیفت صورت بدون جراحی هزینه های کمتری را می پردازید. اما باید دید هزینه لیفت صورت بدون جراحی بر چه اساسی محاسبه می شود؟

به طور کلی لیفت به معنای بالا کشیدن و جمع کردن است؛ لیفت صورت بدون جراحی به روشی گفته می شود که با استفاده از دستگاه ها و تکنیک خاصی انجام می شود که افتادگی و شلی پوست را برطرف می کند.

با استفاده از این روش ها به راحتی می توان جوانی و شادابی را به پوست خود هدیه داد.

هزینه لیفت صورت بدون جراحی به نسبت هزینه ای که بابت لیفت با جراحی از مراجعه کننده دریافت می شود بسیار کمتر است و به عوامل متعددی بستگی دارد.

از جمله عوامل موثر بر هزینه لیفت صورت بدون جراحی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

روش انتخابی

اولین و مهم ترین عاملی که روی هزینه تاثیر دارد، نوع روشی است که مراجعه کننده نیاز دارد.این که کدام یک از روش ها برای شما مناسب تر است را پزشک به شما پیشنهاد خواهد داد.

وسعت نواحی مورد نیاز

هر چه وسعت نواحی بیشتر باشد، هزینه ای که از مراجعه کننده دریافت می شود نیز بیشتر خواهد شد.

تعداد جلسات

پس از این که شرایط مراجعه کننده بررسی شود، تعداد جلسات توسط پزشک اعلام خواهد شد؛ هر چه تعداد جلسات بیشتر باشد هزینه ای که از شخص دریافت می شود نیز بیشتر خواهد شد.

تخصص پزشک

حتی تخصص پزشک هم در این میان موثر است؛ پزشکانی که در زمینه لیفت بدون جراحی تخصص کافی ندارند تعرفه ی کمتری در نظر می گیرند اما باید این موضوع را نیز در نظر داشت که نتیجه ی خوبی نمی توان از کار آن ها دریافت کرد.

اگر قصد انجام لیفت دارید و می خواهید از هزینه لیفت صورت بدون جراحی مطلع شوید، بهترین راه تماس با کلینیک مینیاتور  است.

لیفت بدون جراحی

تفاوت هزینه ی لیفت آقایان و بانوان

شاید برای شما این سوال بوجود آمده باشد که ایا هزینه لیفت صورت در بین آقایان و خانمها تفاوت دارد؟

در پاسخ به این سوال باید بگوئیم که خیر تفاوتی در این میان وجود ندارد چرا که روش ها به یک صورت انجام می شوند.

به طور کلی هزینه لیفت صورت بدون جراحی که برای خانم ها و آقایان  در نظر گرفته می شود به یک اندازه است مگر این که شرایطی مثل تعداد جلسات، نوع روش انتخابی، وسعت نواحی و در نظر گرفته شود.

تنها راهی که می توان از هزینه لیفت صورت بدون جراحی مطلع شد این است که توسط پزشک، مورد معاینه و بررسی قرار گرفت.

لیفت صورت

لیفت صورت بدون جراحی در کلینیک مینیاتور

کلینیک زیبایی مینیاتور در شرق تهران محدوده پیروزی، یکی از مجهزترین مراکز زیبایی و درمانی می باشد. شما میتوانید با مراجعه به این مجموعه و بهرمندی از خدماتشان به زیبایی جوانی خود بیافزایید.

برای آشنایی بیشتر و کسب اطلاعات به وب سایت مراجعه و یا با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

منتظر حضور شما عزیزان هستیم.

02133252399
02133316820

09351242341
آدرس : تهران، خیابان پیروزی، بعد از اتوبان امام علی (ع)، روبروی خیابان زاهد گیلانی، جنب شیرینی زیتون، پلاک 806، طبقه دوم، واحد 4

www.clinicminiatur.ir

کلینیک-مینیاتور