شماره تلفن: 02133252399 شماره واتساپ: 09351242341
مشاوره پوست و مو زیبایی

مشاوره پوست و مو و زیبایی

مشاوره پوست و مو و زیبایی برای افرادی که قصد مراجعه به کلینیک را دارند لازم می باشد.

اگر قصد دارید یکی از روشهای زیبایی را برای خود انجام دهید و یا احتیاج به درمان پوست و مو دارید، حتما قبل از هر کاری با مشاور و متخصص آن کلینیک مشورت نمایید و با اطلاعات مناسب نسبت به انجام هر کاری اقدام نمایید.

شاید شما از آن دسته از افراد باشید که فکر میکنند مشاور پوست، مو و زیبایی در واقع همان متخصص پوست است. اما باید بگوییم که این یک ذهنیت کاملا اشتباه می باشد.

در رابطه با این موضوع باید بگوییم که، متخصصان پوست، پزشک هستند. پروسه های درمانی مربوط به آن ها به شکل جراحی و تهاجمی است تا به کمک آن بتوانند مشکلات پوستی را درمان کنند. آن ها همه چیز همچون درمان جوش و آکنه گرفته تا سرطان پوست را درمان می نمایند.

جهت متخصص پوست بودن حنما باید به دانشگاه پزشکی بروید و بعد از گذراندن دوره کارآموزی به عنوان پزشک متخصص شناخته خواهید شد.

علاوه بر این شاید شما راه دیگری را انتخاب کرده باشید و مدتی باشد که به فکر ورود به حوزه کاری زیبایی باشید و بخواهید با تجربه و آموزش خدمات زیبایی ارائه دهید و تحصیلات اکادمیک آن را پر اهمیت ندانید.

اگر فکر شما اینگونه است و به فکر این هستید یک مشاور حرفه ای باشید در این مقاله همراه ما باشید.

اما مشاور زیبایی بر روی انواع مختلفی از پروسه های زیبا سازی تمرکز دارند که از جمله آن ها می توان به لیزر موهای زائد، ترمیم ناخن و میکرودرم ابریژن اشاره کرد. این پروسه های درمانی به داشتن مدرک پزشکی نیاز ندارند، اما همگی شیمیایی هستند.

بنابراین در برخی از کشور ها و نواحی ، افرادی که می خواهند در حوزه زیبایی کار کنند ملزم به قبولی در یک آزمون استاندارد هستند تا بتوانند با کسب مجوز شروع به فعالیت کنند.

مشاوره پوست

مشاوره پوست و مو و زیبایی در کلینیک

مشاوره پوست و زیبایی بر روی نیاز مراجعه کنندگان تمرکز دارد. به جای حضور در پشت صحنه مشغول ساخت فرمول های ویژه مراقبت پوستی باشید، باید به شکل فردی بر روی نیاز افراد تمرکز کنید.

سرویسی که ارائه می دهید باید برای هر مراجعه کننده شخصی سازی شده و خاص او باشد.

شما باید وضعیت پوست آن ها را ارزیابی کرده، در مورد نگرانی آن ها پیرامون پوستشان صحبت کنید و یک برنامه مراقبت پوستی منحصر به فرد به هر بیمار ارائه نمایید.

در حین ارزیابی وضعیت پوست یک مراجعه کننده، باید مشکلات پوستی وی و علل اصلی بروز آن ها را مشخص کنید.

با این حال تشخیص و درمان بیماری های پوستی مراجعه کنندگان بر عهده شما نیست. این کار را باید یک پزشک متخصص پوست انجام دهد. همچنین شما نباید از هیچگونه ماده شیمیایی که به ابزار ها و یا مجوز خاصی نیاز دارند استفاده کنید.

پس از ارائه مشاوره پوستی به مراجعه کننده، باید ارزیابی خود از وضعیت پوست وی را با سبک زندگی که دارد و بودجه مد نظرش ترکیب کرده و یک راه حل مناسب که جوابگوی نیازهایش است را تعیین کنید.

زیبایی

چگونگی مشاور زیبایی در سالن ها و فروشگاه ها

بسیاری از مشاوران زیبایی در صنعت خرده فروشی لوازم آرایشی و بهداشتی فعالیت می کنند. آن ها به مشتریان در انتخاب محصولات مناسب زیبایی کمک می کنند تا ظاهر خود را به بهترین نحو بهبود بخشند. به نحوی که تغییرات متناسب با سن، نوع پوست و سبک زندگی آن ها باشد.

بیشتر مشاوران زیبایی در فروشگاه های بزرگ مشغول به کار هستند، اما معمولا به شکل مستقیم توسط شرکت های تولید محصولات زیبایی و آرایشی استخدام می شوند و فقط محصولات همان شرکت را می فروشند.

مشاوران زیبایی به شکل فردی و برای شرکت های متعدد کار می کنند، بدین شکل که محصولات را در خانه خود مشتریان معرفی کرده و مستقیما به آن ها می فروشند.

با این حال استفاده از خدمات پوستی در فروشگاه ها و آرایشگاه ها جایز نیست و بهتر است در کلینیک و مراکز درمانی صورت گیرد.

مشاوره مو

تحصیلات آکادمیک مشاور مراقبت از پوست

برای انجام این خدمات نیاز می باشد که شما حتما یک دوره آموزشی و یادگیری مناسب که شما قادر به انجام این کار نماید طی کنید.

کسب یک گواهی رسمی و حرفه ای مراقبت پوستی به شما از اصلی ترین رزومه های کاری برای شما خواهد بود.

با این مدرک وقتی وارد بازار کار شوید توانایی بالا بردن حقوق خود را در مراکز مختلف خواهید داشت.

انتخاب دوره و اینکه نزد چه کسی بروید کاملا به شما بستگی دارد.

اگر به دنبال انعطاف پذیری بالاتر در تقویم هفتگی و کاری خود هستید، بهتر است به سراغ دوره های آمادگی آنلاین بروید.

این دوره ها به گونه ای می باشد که از ابتدایی ترین مسائل شروع شده و تا حد پیشرفته شما را حرفه ای می نماید.

بنابراین با اتمام دوره میتوانید وارد بازار کار شوید و نسبت به رفع نیاز مراجعه کنندگان بپردازید.

کلینیک معتبر

مشاوره پوست مو و زیبایی در کلینیک مینیاتور

مشاوره پوست و مو و زیبایی درکلینیک های معتبریکی از اقدامات های مهم می باشد که با انجام آن میتوانید با خیال راحت به درمان خود بپردازید.

حتما پیش از اقدام جدی درباره میزان اعتبار کلینیک درمانی و پزشکان فعال در آن اطلاعات کافی به دست آورید.

کلینیک زیبایی مینیاتور در شرق تهران محدوده پیروزی، یکی از مجهزترین مراکز زیبایی و درمانی می باشد. شما میتوانید با مراجعه به این مجموعه و بهرمندی از خدماتشان به زیبایی جوانی خود بیافزایید.

برای آشنایی بیشتر و کسب اطلاعات به وب سایت مراجعه و یا با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

منتظر حضور شما عزیزان هستیم.

02133252399
02133316820

09351242341
آدرس : تهران، خیابان پیروزی، بعد از اتوبان امام علی (ع)، روبروی خیابان زاهد گیلانی، جنب شیرینی زیتون، پلاک 806، طبقه دوم، واحد 4

www.clinicminiatur.ir

کلینیک-مینیاتور