شماره تلفن: 02133252399 شماره واتساپ: 09351242341
ترمیم کننده پوست

کاربرد ترمیم کننده پوست صورت

ترمیم کننده پوست صورت چه کاربردی دارد؟ همگی ما جوش را در دوران جوانی تجربه کرده ایم و برای اغلب ما این اتفاق افتاده است که جای جوش بر روی پوست صورت باقی بماند.

همچنین ممکن است خراش و زخم هایی بر روی پوست به وجود آمده باشند و جای آنها تصویر ناخوشایندی را به وجود بیاورد. در این موارد بهترین گزینه استفاده از کرم های مفید مانند کرم ترمیم کننده پوست است.

البته باید به این موضوع توجه داشته باشید که اثربخشی این کرم ها به میزان کهنگی و عمق جوش و یا زخم بر روی پوست بستگی دارد. بنابراین بهتر است از این کرم ها انتظار معجزه نداشته باشید!

کرم ترمیم کننده پوست، یکی از محصولات مراقبتی برای پوست های آسیب دیده است که به ترمیم آن کمک خواهد کرد.

پوست انسان ممکن است به دلایل زیادی از قبیل زخم، مشکلات پوستی و حتی سوختگی (ممکن است این سوختگی در اثر تابش اشعه خورشید باشد) دچار آسیب شود.

این کرم ها موادی (ضد التهابی و ضد قارچ) دارند که برای بازسازی و شفاف سازی پوست بسیار مفیدند و با جلوگیری از ورود آلودگی به درون زخم سرعت ترمیم آن را افزایش می دهد و هیچ عوارضی نیز در آن ها وجود ندارد، مگر اینکه به یک ماده خاص آلرژی داشته باشید و تماس آن با پوست شما برایتان مضر باشد.

التهاب پوست صورت

کاربرد کرم ترمیم کننده پوست صورت

کرم های ترمیم کننده پوست، اثرات ضد التهابی، مرطوب کنندگی و محافظت کنندگی بالایی دارند. در عین حال مهم ترین کاری که این نوع از کرم انجام می دهد، افزایش سرعت بازسازی پوست و فعال کردن مکانیزم های ترمیمی است.

کلاژن نوعی بافت است که در ترمیم پوست اثر بسیار زیادی دارد. این کرم با تحریک کلاژن سازی در پوست سبب می شود که زخم ها به سرعت بهبود یابند و آثار آنها تقریبا از روی پوست از بین برود. اثرات ضد التهابی و ضد دردی هم که این محصولات دارند، سوزش، درد و خارش محل زخم را کاهش می دهند و احساس ناراحتی را از شما دور می کنند.

این کرم ها حتما خواص ضد باکتری و ضد قارچ دارند و از تجمع میکروارگانیسم ها در اطراف زخم جلوگیری می کنند. بنابراین در تمام روند ترمیم زخم ها از آنها محافظت می کنند.

آسیب دیدگی

مزایا استفاده از کرم ترمیم کننده صورت

استفاده از این کرم بعد از آسیب به پوست فواید زیادی دارد. مهم ترین مزیت این کرم خاصیت ضد قارچ و باکتری آن است که از تجمع قارچ و باکتری بر روی زخم جلوگیری به عمل می آورد و اجازه نمی دهد جای زخم عفونت کند. دلایل دیگر استفاده از این کرم به شرح زیرند:

ترمیم جای زخم

درمان اگزمای پوستی

رفع قرمزی زخم ها یا لکه ها

رفع سوزش و خارش زخم ها و لک های پوستی

از بین بردن اثر آفتاب سوختگی

جای جوش و ترمیم کننده پوست

انواع کرم ترمیم کننده بشناسیم

این کرم به سه دسته بندی می شوند و هریک کارکرد خاصی بر روی پوست دارند:

ملایم: رفع لک های ناشی از جای جوش و آفتاب

متوسط: رفع جای جوش عمیق، اسکار، زخم های کوچک و سوختگی های خفیف

قوی: رفع زخم های عمیق مانند زخم های ناشی از جراحی

از کرم ترمیم کننده برای نقاط مختلف بدن مانند دستها نیز می توان استفاده کرد

کرم های ملایم برای رفع التهاب ها و رفع سوختگی سطحی، کرم های متوسط برای جای جوش و زخم های سطحی مورد استفاده قرار می گیرد. کرم های قوی نیز اغلب برای رفع جای زخم جراحی و اسکار عمیق استفاده می شوند.

مراقبت از پوست

روش استفاده از کرم ترمیم کننده صورت

استفاده از کرم های ترمیم کننده بسیار ساده است و شما می توانید در چند مرحله بهترین روش استفاده از این کرم ها را انجام دهید. برای شروع استفاده از این کرم ها شما در ابتدا باید صورت خود را به خوبی بشویید و بعد آن را خشک کنید.

بعد از شستشوی صورت، نوبت به مرطوب کردن پوست با دستمال مرطوب است که باعث باز شدن منافذ پوست شما می شود. سپس باید کرم را به صورت نقطه ای در 7 نقطه از پوست صورت و یا به صورت یک نخود بر روی محل مورد نظر بزنید. در ادامه آن را به صورت دورانی بر روی پوست بمالید و بعد از مدت کوتاهی به آن ضربه بزنید تا به خوبی جذب پوست شود.

برای استفاده از کرم ترمیم کننده بهتر از پزشک متخصص مشورت بگیرید و بعد از آن استفاده کنید.

ترمیم کننده پوست

.

ارائه خدمات زیبایی در کلینیک مینیاتور

کلینیک زیبایی مینیاتور در شرق تهران محدوده پیروزی، یکی از مجهزترین مراکز زیبایی و درمانی می باشد. شما میتوانید با مراجعه به این مجموعه و بهرمندی از خدماتشان به زیبایی جوانی خود بیافزایید.

برای آشنایی بیشتر و کسب اطلاعات به وب سایت مراجعه و یا با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

منتظر حضور شما عزیزان هستیم.

02133252399
02133316820

09351242341
آدرس : تهران، خیابان پیروزی، بعد از اتوبان امام علی (ع)، روبروی خیابان زاهد گیلانی، جنب شیرینی زیتون، پلاک 806، طبقه دوم، واحد 4

www.clinicminiatur.ir

کلینیک-مینیاتور