شماره تلفن: 02133252399 شماره واتساپ: 09351242341
بوتاکس صورت

بوتاکس صورت

اگر به فکر بوتاکس صورت هستید، حتما میدانید که شادابی و زیبایی پوست یکی از دغدغه‌های اصلی افراد می باشد. چرا که هر کسی دوست دارد جوان و زیبا بماند و این روند را با بالا رفتن سن نیز داشته باشد.

بوتاکس یکی از موادی است که می‌توان از آن برای جلوگیری از پیری پوست استفاده‌کرد. البته کاربرد بوتاکس تنها به این مورد محدود نمی‌شود.

ترکیب این ماده ساخته‌شده از سمی به‌نام بوتولینوم است. اغلب افراد وقتی متوجه می‌شوند پایه اصلی بوتاکس سم است در مورد تزریق آن نگران یا دودول می‌شوند.

اما خوب است بدانید که استفاده از این ماده کاملاً بی‌خطر بوده و در درمان بسیاری از دردها و بیماری‌ها مانند میگرن نیز کاربرد دارد.

تزریق سم بوتولینوم در زیر پوست سبب فلج موقت عضلات صورت یا بدن در ناحیه موردنظر می‌شود. نتیجه آن کاهش چروک‌های سطحی و عمقی و جوانسازی پوست است.

در ادامه به بررسی این روش جوانسازی پوست می پردازیم.

تزریق بوتاکس پیروزی

تزریق بوتاکس صورت مناسب چه کسانی است؟

تزریق بوتاکس پیروزی برای همه مناسب نیست مثلا استفاده از این سم در دوران بارداری یا شیردهی ممنوع است. مهم‌تر از همه، افراد مبتلا به بیماری‌های عضلانی نمی‌توانند این سم را تزریق کنند.

بنابراین اگر جز این افراد هستید این روش مناسب شما نخواهد بود.

شرایطی که فرد میتواند تزریق بوتاکس صورت و دیگر نقاط را انجام دهد:

1.سن بالای ۱۸ سال قرار داشته ‌باشد.

2.انتظارات کاملاً واقع‌بینانه از نتیجه تزریق داشته ‌باشد.

3. از سولاریوم یا سایر دستگاه‌های برنزه‌کننده استفاده نکرده باشد.

4.افرادی که چروک‌های سطحی تا عمیق در صورت خود دارند.

5.پوست فرد باید فاقد هر نوع التهاب یا عارضه باشد.

بوتاکس صورت

مزایا و معایب تزریق بوتاکس صورت

شاید برای شما که میخواهید از این روش برای جوانسازی خود استفاده کنید مهم باشد که چه مزایا و معایبی دارد. در ادامه به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت.

مزایا تزریق بوتاکس

از مزیت مهم بوتاکس این را میتوان گفت که از آن برای درمان دردهای وابسته به عضلات استفاده کرد و همچنین تزریق بوتاکس راه مناسب برای درمان دردهای میگرن می باشد.

میدانید که فصل تابستان شدت تعرق افزایش پیدا می‌کند و برخی افراد به عارضه تعریق بیش از اندازه مبتلا هستند. شدت تعرق آنها به‌اندازه‌ای بالا است که می‌تواند فعالیت‌های روزانه آنها را مختل کند.

تزریق بوتاکس یکی از راهکارهایی است که می‌توان برای کاهش میزان تعرق از آن استفاده‌ کرد.

عوارض تزریق بوتاکس

احتمال بروز این عوارض با مهارت کم پزشک و استفاده از مواد نامرغوب افزایش پیدا می‌کند. از سوی دیگر، اگر تزریق بوتاکس در کلینیک‌های غیربهداشتی یا در سالن‌های آرایشی غیرمعتبر انجام شود، عوارض بیشتر و شدیدتر خواهد بود. اصلی‌ترین عوارض بوتاکس عبارتند از:

  • قرمزی و تورم
  • سردرد و تهوع
  • کبودی
  • واکنش‌های کولینرژیک
  • عفونت
تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس پیروزی در بهترین مرکز زیبایی تهران

کلینیک تخصصی مینیاتور در پیروزی تهران با بهره گیری از پزشکان و پرسنل مجرب و با تجربه این امکان را به شما می دهد تا در محیطی زیبا و با آرامش کلیه خدمات زیبایی خود را دریافت نمایید و نتیجه بسیار خوبی را دریافت نمایید.

منتظر حضور شما عزیزان هستیم.

www.clinicminiatur.ir

کلینیک تخصصی مینیاتور