شماره تلفن: 02133252399 شماره واتساپ: 09351242341
لیفت صورت بدون جراحی

تغییرات چهره با لیفت صورت بدون جراحی

لیفت صورت بدون جراحی یکی از روش های فرم دهی می باشد و افراد زیادی از آن جهت جوانسازی پوست صورت استفاده می نمایند.

این فرآیند هیچ زمان خرابی ندارد. این روش بسیار ایمن است و با بهبود تناسبات صورت، ظاهری جدید و ظریف به چهره شما می بخشد.

عضلاتی که در صورت وجود دارد از جمله قسمت های پیشانی، اطراف چشم، اطراف لب ها که در موقعیت شادی، هیجان و … دچار تغییراتی می شود.

استفاده بیش از حد از این عضلات روند پیری صورت را تسریع می کند. جاذبه یکی از عواملی است که باعث شل شدن پوست و تحلیل بافت های الاستینه پوست شود.

چربی هایی که در صورت وجود دارند با گذشت سن کاهش پیدا می کنند. عضلاتی مانند: دور چشم، زیر گردن، اطراف لب با افزایش سن زودتر برعکس سایرعضلات صورت قوی می شوند که تاثیر منفی بر زیبایی فرد می گذارد.

همچنین استخوان صورت نیز با افزایش سن تحلیل می رود.

جوانسازی پوست صورت

روش های لیفت صورت بدون جراحی

روشی عالی برای مقابله با علائم رایج پیری از جمله چین و چروک، کاهش حجم و افزایش شلی پوست است. نگرانی های پزشکی مانند هایپرپیگمانتاسیون و جای زخم نیز می تواند با موفقیت با لیفت صورت غیر جراحی درمان شود.

زیبایی لیفت صورت غیر جراحی این است که می تواند به طور خاص برای شما و نگرانی های خاص صورت شما طراحی شود.

لیفت صورت غیرجراحی می تواند شامل ترکیبی از انتقال چربی به صورت و فیلرهای پوستی برای تزریق حجم و انجماد عضلات یا درمان هایی مانند: لیزر یا فرکانس رادیویی برای سفت کردن پوست باشد.

روش های لیفت صورت بدون جراحی عبارت اند از:

داروهای ضد پیری تزریقی شل کننده های عضلانی که می توانند برای مقابله با خطوط اخم و پای کلاغی استفاده شوند. همچنین از ایجاد خطوط و چین و چروک های جدید جلوگیری می کنند.

لایه‌بردارهای شیمیایی پوست این لایه‌بردارها پوست را لایه‌برداری می‌کنند و تولید سلول‌های تازه پوست را تشویق می‌کنند و صورت را جوان می‌کنند. ما در اینجا در کلینیک طیف وسیعی از لایه بردارها را داریم که می تواند به صورت جداگانه با نوع پوست شما تنظیم شود.

تزریق انواع فیلر ها یا همان پرکننده های پوستی – فیلرها را می توان برای مشکلات رایج از جمله خطوط پیری، چین های بینی، پنجه کلاغی و خطوط اخم استفاده کرد.

تزریق چربی به صورت – این شامل برداشتن مقداری از چربی طبیعی بدن، پردازش آن و برگرداندن آن به صورت، افزایش حجم و جوانسازی پوست روی پوست است.

بازسازی پوست با لیزر – از پرتو لیزر شدید استفاده می شود و این درمان می تواند بر روی قسمت های خاصی از صورت یا کل صورت تمرکز کند.

میکرونیدلینگ – از سوزن های کوچک برای سوراخ کردن پوست استفاده می شود. میکرونیدلینگ آکنه و جای زخم جراحی، بزرگ شدن منافذ، خطوط و چین و چروک های ظریف، پوست شل و غیر الاستیک و ترک ها را درمان می کند.

اولتراپی – از اولتراسوند برای لیفت، رنگ کردن و سفت کردن پوست شل استفاده می کند. این کار با بلند کردن پوست گردن، زیر چانه و ابرو، ظاهری جوان‌تر را ایجاد می‌کند.

لیفت صورت بدون جراحی

لیفت صورت بدون جراحی در کلینیک زیبایی مینیاتور

برای لیفت صورت بدون جراحی مهم است که به چه کلینیک و پزشکی مراجعه نماییم، چرا که انجام این کار بسیار اهمیت دارد و باید نزد فرد متخصص صورت گیرد.

از این رو ما برای شما پیشنهادی داریم تا با استفاده از خدمات درمانی این مجموعه به هدف دلخواه خود برسید.

کلینیک زیبایی مینیاتور در شرق تهران محدوده پیروزی، یکی از مجهزترین مراکز زیبایی و درمانی می باشد. شما میتوانید با مراجعه به این مجموعه و بهرمندی از خدماتشان به زیبایی جوانی خود بیافزایید.

برای آشنایی بیشتر و کسب اطلاعات به وب سایت زیر مراجعه کنید.

منتظر حضور شما عزیزان هستیم.

www.clinicminiatur.ir

clinic-miniatur