شماره تلفن: 02133252399 شماره واتساپ: 09351242341
خدمات زیبایی

اطمینان خدمات زیبایی در آرایشگاه ها

ارائه خدمات زیبایی یکی از مهمترین اقدامات کلینیک های درمانی است. در حال حاضر برخی از آرایشگاه ها اقدام به انجام این نوع از درمان ها کرده اند که خلاف قانون می باشد.

درمان های وابسته به پزشکی باید تحت نظارت پزشک متخصص صورت گیرد.

روش های پاکسازی صورت با دارو و تزریقات با قیمت های پایین تر از کلینیک های درمانی افراد بسیاری را جذب کرده است.

موارد فروش لوازم فانتزی، لباس و محصولات بهداشتی را هم اضافه کنید میتوان تاسیس آرایشگاه یا همان سالن های زیبایی را یک تجارت پرسود دانست.

مدیر نظارت بر مواد غذایی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی نیز طی صحبتی اعلام کرده باید با آرایشگاه های ارائه دهنده خدمات زیبایی که به حوزه پزشکی مرتبط است برخورد شود.

برخی از آرایشگاه‌های زیبایی به منظور جذب مشتری اقدام به اعمال زیبایی نظیر میکرونیدلینگ، لیزر و موارد مشابه می‌کنند که این کار تخلف است.

شما باید بدانید در این سالن ها نباید خدماتی دریافت کنید. چرا که هیچکدام از کارها ضمانت ندارد و تحت نظارت پزشک نیست.

جوانسازی-پوست

دلایل عدم استفاده از خدمات پزشکی در آرایشگاه ها

مشکلی که امروزه وجود دارد این است برخی از آرایشگاه های زنانه بدون داشتن مجوز و دانش علمی، اقدام به خرید دستگاه های پزشکی حوزه زیبایی می نمایند.

پس از آن درمان مراجعه کنندگان خود را آغاز می نمایند و همچنین آنها را تشویق میکنند که با هزینه کمتز از خدمات آنها استفاده کنند.

باید بدانید کیفیت درمان در کلینیک های زیبایی پزشکی به مراتب خیلی بالاتر از آرایشگاه ها می باشد و آسیبی به شما وارد نخواهد کرد.

بهره مندی از دستگاه های مختلف که نیاز به تخصص دارد، در آرایشگاه‌های زنانه عادی و در سالن های زیبایی به جای پزشک یک اُپراتور درمان بیماران را انجام میدهد.

همچنین فروشگاه لوازم آرایشی و آرایشگران فعالیت خود را به شبکه های اجتماعی سوق داده اند و به تبلیغ  انواع فعالیت‌های پزشکی در محل فعالیت خود می پردازند.

خدمات درمانی

فعالیت های مجاز در آرایشگاه ها

آرایشگرها تنها در زمینه کوتاه کردن مو، آرایش و رنگ کردن مو می‌توانند فعالیت داشته باشند و اجازه ورود به حیطه پزشکی را که یک امر علمی و تخصصی است، ندارند.

در انجام امور مرتبط با زیبایی، احتمال ابتلا به انواع بیماری‌ها از جمله هپاتیت، ایدز و بروز خونریزی وجود دارد و این موارد در کلینیک ها بسیار رعایت میشود.

اما این امکان وجود دارد که در آرایشگاه شاهد این موضوع نباشیم و افراد به بیماری های مختلفی مبتلا شوند.

تعدادی از آرایشگرها پس از شرکت در دوره‌های فنی و حرفه‌ای و دریافت گواهی پاکسازی پوست آن را به عنوان مجوزی برای انجام امور پزشکی و لکه برداری به مشتری نشان می‌دهند که قابل قبول نیست.

با وجود اینکه ما شاهد تخلف‌هایی از سوی آرایشگاه‌های زنانه هستیم اما برای پیشگیری از این نوع تخلف‌ها درقدم اول خود شما نباید برای درمان خود به افراد غیر پزشک بسپارید. چرا که احتمال بروز عوارض جبران ناپذیر و آسیب به بدن زیاد است.

خدمات-زیبایی

ارائه خدمات زیبایی در کلینیک مینیاتور

کلینیک زیبایی مینیاتور در شرق تهران محدوده پیروزی، یکی از مجهزترین مراکز زیبایی و درمانی می باشد. شما میتوانید با مراجعه به این مجموعه و بهرمندی از خدماتشان به زیبایی جوانی خود بیافزایید.

برای آشنایی بیشتر و کسب اطلاعات به وب سایت مراجعه و یا با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

منتظر حضور شما عزیزان هستیم.

02133252399
02133316820

09351242341
آدرس : تهران، خیابان پیروزی، بعد از اتوبان امام علی (ع)، روبروی خیابان زاهد گیلانی، جنب شیرینی زیتون، پلاک 806، طبقه دوم، واحد 4

www.clinicminiatur.ir

کلینیک-مینیاتور