شماره تلفن: 02133252399 شماره واتساپ: 09351242341
هزینه خدمات زیبایی

هزینه خدمات کلینیک زیبایی

هزینه خدمات کلینیک زیبایی یکی از مهمترین اصول موفقیت هر سالن زیبایی و کلینیک زیبایی می باشد. ایجاد ارزش یکی از فاکتورهای مهم در قیمت هر خدماتی می باشد.

اینکه مراجعه کنندگان حاضر باشند و تمایل داشته باشند که بابت دریافت و استفاده از خدمات ما هزینه هایی را پرداخت کنند دربرخی موارد حتی بیشتر از حد موردنظر شما امکان دارد مشتری بهای بیشتری پرداخت نماید.

در این مقاله در مورد نحوه قیمت گذاری خدمات زیبایی نکاتی را بازگو می نماییم و درباره اینکه چگونه و بر چه اساسی قیمت را تعیین کنیم صحبت می نماییم.

فیشیال-صورت

روش و نحوه هزینه خدمات کلینیک زیبایی

قیمت گذاری همیشه جذاب ترین بخش ماجرا برای تبلیغات، بازاریابی و جذب مشتری بوده است.

اهمیت قیمت گذاری در اینجا مشخص می شود که مراجعان اولین فاکتور مهم آنها قیمت آن خدمت است، یعنی توجه اصلی اکثر مشتریان قیمت خدماتی است که باید پرداخت کنند.

ما به عنوان مدیر یک سالن زیبایی یا کلینیک زیبایی و یا به عنوان یه آرایشگر بتوانیم از این استراتژی برای رسیدن به اهداف خود استفاده کنیم.

اهمیت قیمت‌گذاری آنجا مشخص می‌شود که ما برای مقایسه دو محصول مشابه، اول به قیمت آن نگاه می‌کنیم.

بنابراین قیمت‌گذاری حساسیت خاص خودش را دارد. لحظه‌ای که شما در قیمت‌گذاری اشتباه می‌کنید، لحظه‌ای است که یا سودتان، یا اعتبار کسب‌وکارتان را نابود می‌کنید.

روتین-پوستی

نکات مهم در هزینه خدمات کلینیک زیبایی

برای تعیین قیمت یکی از خدمات ابتدا باید به سه مفهوم زیر آشنا شوید.

-قیمت خدمات : هزینه‌ای است که مشتری پرداخت می‌کند تا از خدمات ما استفاده کند.

-هزینه خدمات : هزینه‌های ثابت و متغیری که برای انجام آن خدمت برای مشتری صرف شده است.

-ارزش خدمات: ارزش یک خدمت، یعنی اینکه مشتری بداند بیشتر از پولی که پرداخت کرده، مزایا دریافت کرده است. ارزش برای مشتری فقط به خدماتی که دریافت می کند نیست.

به صورت کلی در قیمت گذاری خدمات زیبایی 3 فاکتور اصلی مهم است:

1: روش قیمت گذاری بر اساس هزینه ها

ملاک این نوع قیمت گذاری محاسبه قیمت متریال و قیمت تمامی هزینه هایی است که برای انجام خدمات مصرف شده و قیمت آن بر اساس محاسبه هزینه ها و رسیدن به قیمت پایانی است.

2: روش قیمت گذاری بر اساس رقبا

که در این استراتژی بایست تمامی رقبا بررسی شوند و قیمتی مناسب قیمت رقبا که برای مشتری ترغیب کننده باشد را انتخاب کنیم و برای تبلیغات چاپی و مجازی خود روی قیمت خدمات خود تمرکز کنیم.

نکته طلایی: امروزه دیگر روش اعلام درصدی جذاب کننده نیست و سعی کنید در قیمت گذاری خود به جای درصدی مبالغ رو در معرض دید مشتریان و در تبلیغات خود استفاده کنید.

3: روش قیمت گذاری خدمات بر اساس ارزش خدمات

در این روش ما می توانیم خدمات خود را بر اساس میزان پرداختی هایی که مشتریان حاضرند بابت آن مبلغ بپردازند، تعیین کنیم.

در این روش می توانیم خدمات خود را به معمولی، خاص و VIP تقسیم کنیم و بر اساس سلیقه و توان پرداختی مبالغ را از مشتریان خود دریافت کنیم.

خدمات-کلینیک-زیبایی

بر چه اساسی هزینه خدمات کلینیک زیبایی تعیین میشوند؟

قیمت گذاری در خدمات زیبایی بر اساس معیارهای مختلفی انجام میشود و به عوامل مختلفی وابسته می باشد، که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت.

تقاضای مراجعه کنندگان:

تقاضای افراد از مهمترین مواردی است که در قیمت گذاری اثرگذار است.

اینکه در محدوده شما چه خدماتی بیشتر مورد استقبال است و شما با توجه به آن میتوانید نیاز اطراف را متوجه شوید و برآن اساس روش های مختلفی را برای زیباسازی و جوانسازی قرار دهید.

توجه کنید با توجه به منطقه ای که هستید قیمت را تعیین کنید تا افراد بیشتری جذب کلینیک شما گردند.

قیمت گذاری هیجان انگیز:

تخفیف و مشاوره رایگان برای مشتریان هیجان انگیز می باشد و قطعا برای شما اثرگذار خواهد بود.

این نوع از روش به این صورت است که در زمان های مختلف یک تخفیف ویژه برای مراجعه کنندگان در نظر بگیرید و از این طریق آنها را جذب نمایید.

قیمت گذاری اثر روانی:

قیمت گذاری روانی به این صورت است که خدمات شما با استفاده از قیمت خدمات سعی در ایجاد علاقه مندی نسبت به دریافت خدمات خواهید شد.

مثلا هزینه کاشت ناخن را به جای 260 هزار تومان با قیمت 245 هزار تومان ارائه دهید.

این کار باعث می شود تصور ذهنی مخاطب شما در مورد قیمت پایین بیاید و تصور کند که نسبت به قیمت قبلی هزینه کمتری را پرداخت می کند.

قیمت گذاری اضافه:

در قیمت گذاری خدمات زیبایی ابتدا سعی کنید مخاطب را با قیمت معقول به مجموعه خود بکشانید و سپس با استفاده از پیشنهاد های هیجان انگیز علاقه مخاطب را به دریافت خدمات جانبی نیز بیشتر کنید.

حالا می توانید متناسب با نوع خدمات، شرایط خود سیاست قیمت گذاری مناسب را انتخاب نمایید.

تزریق-بوتاکس-پیروزی

ارائه خدمات زیبایی در کلینیک مینیاتور

در کلینیک زیبایی مینیاتور تمام تلاش رضایت مراجعه کنندگان می باشد. استفاده از بروزترین دستگاه ها و دانش بروز دنیا باعث شده تا آن جزء بهترین کلینیک های زیبایی در شرق تهران محدوده پیروزی باشد.

 حتما پیش از اقدام جدی درباره میزان اعتبار کلینیک درمانی و پزشکان فعال در آن اطلاعات کافی به دست آورید.

کلینیک زیبایی مینیاتور در شرق تهران محدوده پیروزی، یکی از مجهزترین مراکز زیبایی و درمانی می باشد. شما میتوانید با مراجعه به این مجموعه و بهرمندی از خدماتشان به زیبایی جوانی خود بیافزایید.

برای آشنایی بیشتر و کسب اطلاعات به وب سایت مراجعه و یا با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

منتظر حضور شما عزیزان هستیم.

02133252399
02133316820

09351242341
آدرس : تهران، خیابان پیروزی، بعد از اتوبان امام علی (ع)، روبروی خیابان زاهد گیلانی، جنب شیرینی زیتون، پلاک 806، طبقه دوم، واحد 4

www.clinicminiatur.ir

کلینیک-مینیاتور