شماره تلفن: 02133252399 شماره واتساپ: 09351242341
لیفت صورت

مزایا لیفت صورت بدون جراحی

لیفت صورت بدون جراحی یکی از روش های جوانسازی پوست صورت می باشد. میدانید که پوست صورت به تدریج در اثر عواملی شل میشود.

این عوامل شامل افزایش سن، استرس و تغذیه نامناسب می باشد.

با گذشت زمان و بروز شدن علم روش‌های مختلفی برای جوان‌تر و زیباتر شدن پوست صورت و چهره افراد ارائه شده است.

یکی از این روش‌ها لیفت صورت است که خود دارای روش‌های مختلفی است. درمان با لیفت برای افرادی مناسب تر است که افتادگی پوست صورت را در اثر افزایش سن تجربه کرده اند و نمیخواهند این وضعیت برایشان ادامه دار باشد.

با توجه به این موضوع روش های جراحی ریسک بیشتر و علاوه بر آن مراقبت های ویژه تری نیاز دارد پس چه بهتر میشود که روش بدون جراحی را جایگزین آن نماییم.

روش های جراحی با هدف جوانسازی بسيار متنوع هستند و با توجه به نوع درمان بعضی از آن فقط در سطح پوست انجام میگیرد و عده دیگر عضلات زیر پوستی را نیز درگیر می نماید.

این جراحی ها در نواحی مختلف از صورت انجام می شوند برای مثال پیشانی، گونه‌ها را میتوان نام برد.

در اين روش های جراحی بیمار را بیهوش می نمایند و پس از آن اقدامات لازم را انجام میدهند و حدود دوساعت ممکن است کار طول بکشد تا کار جراح و متخصص پایان یابد.

از بین عوامل تاثیرگذار بر نتیجه لیفت صورت بدون جراحی در جنس پوست و سن فرد را میتوانیم نام ببریم.

در عمل لیفت صورت با محکم کردن عضلات زیرین، حذف و جداسازی چربی اضافی و کشیدن پوست گردن و صورت، چین و چروک های روی پوست کمتر می شود.

لیفت صورت بدون جراحی

لیفت صورت بدون جراحی و مزایا آن

برای فردی که قصد انجام لیفت صورت بدون جراحی را دارد لازم دیدیم تا با مزایا آن نیز در این مقاله آشنا شوید.

از مهمترین این موارد میتوان گفت:

  • سفت‌تر شدن پوست
  • حفظ شادی و طراوت
  • جوان‌سازی چهره
  • برطرف کردن چروک های سطحی
  • از بین بردن غبغب
  • افزایش اعتماد بنفس
  • روشی ایمن با عوارض جانبی کم

تشخیص دقیق اینکه چه روشی برای برطرف کردن افتادگی‌های صورت شما بهتر خواهد بود، به تشخیص پزشک بستگی دارد.

هیچ‌یک از روش‌های لیفت صورت بدون جراحی نیازی به بیهوشی ندارند. در این روش‌ها پزشک در صورت نیاز از بی‌حس‌کننده‌های موضعی استفاده می‌کند که اثرات آن معمولا پس از مدتی کوتاه برطرف خواهد شد.

عوارض این روش‌ها بسیار کمتر بوده و دوره نقاهت ندارند. در واقع در همه موارد بیمار پس از جلسه درمان می‌تواند به کارها و فعالیت‌های روزانه خود ادامه دهد.

لیفت صورت بدون جراحی خود دارای روش‌های مختلفی است و برای افراد مختلفی اثرگذار خواهد بود. بنابراین اینکه کدام یک از روش‌های موجود برای شما مناسب است باید توسط پزشک مشخص شود.

لیفت-صورت

لیفت صورت بدون جراحی و روش های آن

برای انجام لیفت صورت روش های مختلفی وجود دارد که در ادامه به معرفی هریک از این روش ها می پردازیم.

هایفوتراپی

هایفوتراپی را می‌توان روشی مناسب برای کسانی دانست که از تزریق و آمپول می‌ترسند. این روش با استفاده از امواج فراصوت متمرکز شده اقدام به لیفت صورت کرده و نیازی به هیچ‌گونه تزریق ندارد.

هایفوتراپی ایمن و بدون درد بوده و عوارض جانبی کمی دارد. علاوه بر آن ماندگاری بالایی داشته و نتایج آن در حدود یک تا سه سال باقی خواهند ماند.

هایفوتراپی

اندولیفت

اندولیفت از روش‌های بدون جراحی لیفت صورت است، اما آن را می‌توان در حد لیفت صورت با جراحی دانست. در این روش نیازی به بیهوشی و بستری وجود نداشته و زخم یا برشی روی صورت ایجاد نمی‌شود.

لیزر به بافت‌های زیرین پوست تابیده می‌شود و با بازآرایی کلاژن‌ها و تجزیه چربی‌های پوست به آن استحکام می‌بخشد.

برای درمان با این روش تنها به یک جلسه نیاز داشته و دو روز پس از انجام عمل می توانید به انجام کارهای روزانه خود بپردازید. اثرات این روش معمولا تا ۳ سال باقی خواهند ماند و پس از آن نیاز به ترمیم مجدد وجود دارد.

اندولیفت

RF فرکشنال

RF فرکشنال با میکرونیدلینگ و رادیو فرکوئنسی ترکیب شده است و باعث بهبود نتایج آن شده است. مدت زمان اثرگذاری روش RF فرکشنال بیشتر از هایفوتراپی و حدود 3 تا 5 سال است.

ضمن اینکه این روش نیز تزریق نداشته و برای کسانی که از تزریق می‌ترسند مناسب است. به خصوص که استفاده از آن دارای محدودیت سنی نیست و هر فردی با هر سنی می‌تواند برای استفاده از این روش اقدام کند.

RF فرکشنال

آتیوا

آتیوا را می توان از زیرمجموعه های روش RF فرکشنال دانست.همچون دیگر روش‌های لیفت صورت بدون جراحی، این روش نیز دارای عوارض بسیار کمی است که پس از مدت کوتاهی برطرف می‌شود.

برای درمان با استفاده از روش آتیوا یک جلسه کافی است اما در برخی موارد در صورت وجود عارضه‌های پوستی ممکن است تعداد جلسات بیشتری نیاز باشد. نتایج درمان با این روش تا مدتی طولانی باقی مانده و زیبایی و جوانی را به پوست شما هدیه خواهد داد.

آتیوا

کربوکسی تراپی

یکی از شیوه‌های موثر برای درمان انواع مشکلات زیبایی است. با استفاده از این روش می‌توان شل شدگی و افتادگی پوست را برطرف کرده و زیبایی و جوانی را به آن برگرداند.

همچنین می‌توان چین و چروک‌های صورت و ترک‌های پوستی را نیز برطرف کرد. کربوکسی تراپی برای درمان تیرگی دور چشم، درمان جای زخم و از بین بردن جای جوش و آکنه نیز مورد توجه قرار می‌گیرد.

ماده اصلی مورداستفاده در این روش گاز کربن دی‌اکسید است.

برای انجام پزشک مقدار مشخصی از گاز کربن دی‌اکسید را به ناحیه موردنظر تزریق می‌کند و در نهایت فرایند گفته شده باعث ترمیم ناحیه تحت درمان و رفع مشکل خواهد شد.

نسبت به دیگر روش‌های لیفت صورت کربوکسی تراپی جلسات درمانی بیشتری نیاز دارد. بسته به میزان آسیب و تشخیص پزشک تعداد جلسات درمان بین ۴ تا ۸ جلسه متغیر است. فاصله این جلسات ۲ تا ۴ هفته بوده و ماندگاری این روش نیز ۴ تا ۶ ماه است.

کربوکسی تراپی

لیفت صورت با نخ

نخ‌های مورداستفاده در این روش از جنس پلی لاکتیک اسید و اسید گلیکولیک بوده و از انواع نخ‌های بخیه قابل‌جذب هستند و معمولا برای رفع شلی پوست یا افتادگی‌های پس از عمل جراحی استفاده می‌شود.

بنابراین نیازی به بخیه کردن صورت وجود نداشته و آثار برش‌ها بر روی چهره شما باقی نمی‌ماند. ضمن اینکه حین درمان هیچ دردی احساس نکرده و تنها پس از اتمام جلسه درمانی پوست شما کمی متورم و قرمز خواهد شد.

این عوارض پس از مدت کوتاهی برطرف می‌شوند. بنابراین جای هیچ‌گونه نگرانی در خصوص لیفت صورت با نخ وجود ندارد. اثرات این روش تا یک سال پس از درمان باقی مانده و انجام آن اختلالی در فعالیت‌های روزانه شما ایجاد نخواهد کرد.

انجام لیفت با نخ

لیفت صورت با جراحی چگونه انجام میشود؟

روش‌هایی که تاکنون مطرح شدند همگی از روش‌های لیفت صورت بدون جراحی بودند. این روش‌ها معمولا زمانی استفاده می‌شوند که میزان افتادگی یا شل شدگی پوست زیاد بوده و با استفاده از روش‌های بدون جراحی نتوان آن‌ها را برطرف کرد. تاثیرگذاری این روش معمولا طولانی‌مدت می باشد.

در واقع بسته به سبک زندگی شما ممکن است اثرات آن تا ۱۰ سال نیز ماندگاری داشته باشند. اما انجام آن دارای محدودیت سنی است.

در واقع تنها افراد بین ۴۰ تا ۶۰ ‌سال می‌توانند برای لیفت صورت با جراحی اقدام کنند و پزشکان به دلیل عوارض جراحی یا برخی مشکلات دیگر ناشی از استفاده از این روش آن را به افراد خارج از این محدوده سنی توصیه نمی‌کنند.

لیفت صورت با استفاده از جراحی، بیمار به طور کامل بیهوش شده و نسبت به شرایط پس از جراحی برای مدتی در بیمارستان بستری می‌شود. پس از آن نیز حتما باید حداقل دو هفته در خانه استراحت کند.

بعد از جراحی نباید در معرض نور خورشید یا آلودگی قرار گرفته و باید صورت خود را با استفاده از پوشش‌های محافظ کاملا بپوشاند و برای بهبود کامل بیمار تقریبا شش ماه زمان لازم است.

لیفت صورت با جراحی

لیفت صورت بدون جراحی در کلینیک مینیاتور

لیفت صورت بدون جراحی یکی از اقدامات زیبایی است که باید حتما با رعایت نکات بهداشتی و تحت نظر پزشک متخصص انجام شود.

از میان کلینیک های زیبایی که این روش را انجام می دهند نیز باید مناسب ترین کلینیک انتخاب شود که بهترین خدمات را به شما ارائه دهد. حتما پیش از اقدام جدی درباره میزان اعتبار کلینیک درمانی و پزشکان فعال در آن اطلاعات کافی به دست آورید.

کلینیک زیبایی مینیاتور در شرق تهران محدوده پیروزی، یکی از مجهزترین مراکز زیبایی و درمانی می باشد. شما میتوانید با مراجعه به این مجموعه و بهرمندی از خدماتشان به زیبایی جوانی خود بیافزایید.

برای آشنایی بیشتر و کسب اطلاعات به وب سایت مراجعه و یا با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

منتظر حضور شما عزیزان هستیم.

02133252399
02133316820

09351242341
آدرس : تهران، خیابان پیروزی، بعد از اتوبان امام علی (ع)، روبروی خیابان زاهد گیلانی، جنب شیرینی زیتون، پلاک 806، طبقه دوم، واحد 4

www.clinicminiatur.ir

کلینیک-مینیاتور