لیفت صورت بدون جراحی درد دارد؟

لیفت صورت بدون جراحی

لیفت صورت بدون جراحی یک روش جهت بالا بردن نواحی مختلف بدن که دچار افتادگی شده است می باشد.

درمان افتادگی با این روش امروزه مورد استقبال مردم قرار گرفته است زیرا بدون هیچ گونه عمل جراحی انجام می شود و این روش برای افرادی که تمایل دارند صورت آن ها جراحی شود کاربرد دارد.

شاید برای افرادی که قصد لیفت صورت را دارند این سؤال ایجاد شود که لیفت صورت بدون جراحی چقدر درد دارد؟  درد لیفت صورت بدون جراحی نسبت به عمل جراحی بسیار جزئی است. زیرا پزشکان قبل از انجام از نوعی ماده بی حسی موضعی استفاده می کنند.

بی حسی توسط کرم بی حسی یا زایلوکائین می شود.

درد لیفت صورت بدون جراحی چگونه است؟

این روش بدون هرگونه جراحی و خونریزی انجام می شود و درد آن بسیار ناچیز است.

لیفت به خوبی می تواند تمام چین و چروک های نواحی مختلف صورت را از بین ببرد و تاثیرات چشم گیری بر جوان سازی پوست گونه و خط فک و گلو خواهد گذاشت.

برای سفت شدن بازو ها، ران ها و سینه و باسن  نیز روشی کاربردیست و با توجه به نتایج و مزیت هایی که لیفت دارد، درد جزئی که هنگام انجام این روش تحمل می کنید بسیار ناچیز است.

عوامل موثر بر کاهش درد لیفت صورت

اگر شما جز آن دسته از افرادی هستید که پوست نازکی دارید در حین انجام این روش درد بیشتری را حس خواهید کرد چراکه نوع پوست شما بر میزان درد اثرگذار است.

از این جهت افراد با پوست ضخیم‌تر ممکن است درد کمتری را در هنگام انجام لیفت احساس کنند.

توجه داشته باشید کلینیک تخصصی را انتخاب کنید که برای درمان از بی حسی مناسب استفاده میکنند و شرایط درمان را برای شما آسان می نمایند.

لیفت صورت

کلینیک زیبایی و تناسب اندام مینیاتور

در این مطلب به بررسی لیفت صورت بدون جراحی پرداختیم و با دو روش لیفت صورت اشنا شدید.

در کلینیک زیبایی مینیاتور از روش های بسیاری برای کشیدن پوست صورت و گردن و درمان افتادگی پوست استفاده می شود.

کلینیک تخصصی مینیاتور با بهره گیری از پزشکان و پرسنل مجرب این امکان را به شما می دهد تا در محیطی زیبا و با آرامش کلیه خدمات زیبایی خود را دریافت نمایید.
منتظر حضور شما عزیزان هستیم.

http://clinicminiatur.ir

کلینیک مینیاتور