هزینه انجام تزریق ژل پیروزی

تزریق ژل پیروزی

هزینه انجام تزریق ژل پیروزی بستگی به چه عواملی دارد؟ آیا تزریق ژل عوارض دارد؟

بسیاری از افراد وقتی پا به سن می گذارند، دچار مشکلات زیادی می شوند که یکی از انها چین وچروک و افتادگی پوست صورت است.

چین و چروک صورت می تواند برای افراد بسیار رنج اور باشد، اما برای از بین بردن این چین وچروک ها روش های مختلفی نظیر تزریق چربی، بوتاکس و تزریق ژل را انتخاب کنند که هر کدام ویژگی‌های خاص خود را دارد.

حتما به خوبی میدانید که عمل تزریق ژل تفاوت‌های زیادی با بوتاکس و سایر عمل‌های جوانسازی پوست دارد.

از این رو هزینه ها هم متفاوت بوده و هزینه انجام تزریق ژل پیروزی بستگی به عوامل زیادی دارد. ژل‌ها موادی موقتی هستند که بسته به تشخیص پزشک و عمق چین و چروک‌ها به پوست تزریق می‌شوند. اگر به دنبال انتخاب یک راهکار مناسب و هزینه مقول برای از بین بردن چین و چروک‌های پوست خود هستید با ما همراه باشید.

تزریق ژل کلینیک مینیاتور

تزریق ژل لب می تواند عوارض داشته باشد؟

به طور کلی اگر به سراغ ژل هایی بی کیفیت ولی ارزان قیمت و یا سراغ ژل های مصنوعی و با ماندگاری طولانی و یا ژل های هیالورونیک اسید با برندها ناشناخته بروید، میتواند بسیار خطرناک باشد و عوارض های جبران ناپذیری داشته باشد.

به علاوه شاید شما هم شنیده باشید که به تازگی افرادی غیر پزشک اقدام به تزریق ژل لب کرده اند که باید بدانید جدای از عوارض بسیار وحشتناک وخطرناک، این عمل جرم محسوب می شود و مجازات دارد.

اما به جرئت می توان گفت که اگربرای تزریق به کلینیک معتبر بروید، از ژل های هیالورونیک اسید معتبر برای تزریق ژل صورت استفاده کنید و تزریق توسط پزشک انجام شود، عوارض آن به مقداری التهاب، ورم و در مواردی نادر کبودی مختصر به چندین روز پس از تزریق ژل لب خلاصه خواهد شد.

شما باید حتما از متعبر بودن بسته ژل خود مطمئن شوید. حتی اگر داخل ایران هستید شما می توانید برچسب اصالت کالا را بتراشید و کد آن را به سامانه سازمان غذا و دارو پیامک کنید و از اصالت آن مطمئن شوید.

خوب است که اگر از ژل شما باقی ماند، برای ترمیم بعدی حتما باقی آن را از پزشک بخواهید و در دمای بین ۵ تا ۲۵ درجه نگهداری کنید.

امروزه ژل های جدید از هیالورونیک اسید خالص و طبیعی ساخته شده است. که این ماده به صورت طبیعی در پوست ما و زجاجیه چشم وجود دارد و وظیفه این ماده حفظ آب می باشد.

به دلیل اینکه این ماده توی بدن وجود داردف در نتیجه تزریق ان عوارضی ندارد زیرا بدن ان را ناشناخته نمی داند و برای از بین بردن ان تلاش نمیکند.

نگرانی که اکثر مراجعین نسبت به تزریق ژل لب دارند، این است که ژل ها مواد مصنوعی هستند و ممکن است عوارض داشته باشند. اما جالب است که بدانید نسل قبلی ژل های لب از مواد مصنوعی ساخته شده بود تا ماندگاری طولانی داشته باشند، این ژل ها پس از تزریق به عنوان ماده غریبه شناخته می شد و بدن برای از بین بردن آن هر لحظه آنزیم ترشح می کرد و به زبان ساده در هر لحظه یک جنگ داخلی در حال رخ دادن بود، در صورتی که اگر برای بزرگ کردن لب از ژل هیالورونیک اسید خالص استفاده کنید، به هیچ عنوان عارضه ای ندارد.

تزریق

بهترین مارک ژل برای تزریق صورت کدام است؟

ژل های تزریقی انواع مختلفی دارند که هر کدام ویژگی خاص خود را دارند اما  در حال حاضر از نظر متخصصین زیبایی بهترین برندهای تزریق ژل در ایران به شرح زیر است:

  • ژل ژوویدرم ساخت لابراتوآر Allergan امریکا
  • ژل استایلج ساخت لابراتوآر Vivacy فرانسه
  • ژل تئوسیال ساخت لابراتوآر Teoxane سوئیس
  • ژل بلترو ساخت لابراتوآر Merz کشور آلمان
  • ژل آلیاکسین ساخت لابراتوآر IBSA کشور ایتالیا
تزریق ژل

عوامل موثر در هزینه تزریق ژل

جزو بهترین روش‌های کلینیکال برای از بین بردن چین و چروک‌های پوستی تزریق ژل می‌باشد. این ژل‌ها حاوی ۳ ماده طبیعی به نام‌های کلاژن، اسید هیالورونیک و هیدروکسی آپاتیت هستند که وظیفه آن‌ها آبرسانی به پوست و جوانسازی آن است. به طور موقتی به پوست تزریق می‌شوند تا عملکرد این ۳ نوع ماده را در بدن بهبود بخشند. سوالات متداولی در خصوص تزریق ژل به صورت پرسیده می‌شود که یکی از آن‌ها هزینه تزریق و عوامل ان است.

•           ناحیه مورد نظر برای تزریق ژل

•           حجم مورد نیاز برای تزریق ژل

•           نوع و برند ژل تزریقی

•           پزشک متخصص برای انجام تزریق ژل

•           هزینه خدمات مصرفی ارائه شده در کلینیک‌ها

تزریق ژل پیروزی

هزینه انجام تزریق ژل در کلینیک مینیاتور

تزریق ژل به عنوان یکی از روش های تقویت زیبایی و از بین بردن چین وچروک ها است. امروزه افراد بسیاری در دنیا از این روش تزریق ژل برای زیبایی صورت خود استفاده می کنند.

همان طور که میدانید هزینه  و قیمت ژل، بسته به نوع ماده و تعداد دوز هایی است که باید تزریق شود، متفاوت می باشد. اما می توان گفت که هزینه انجام تزریق خیلی مناسب تر و مقرون به صرفه تر از دیگر عمل های زیبایی است.

با تزریق در یک جای مطمئن دیگر نگران عوارض یا ماندگار نبودن نیستید و پس از تزریق و زیبایی حس اعتماد به نفس بیشتری و همچنین حس متفاوت بودن خواهید داشت. پس سعی کنید اگر قصد انجام این کار را دارید حتما اولویت شما کلینیک و پزشک و بسته ژل متعبر باشد و نه هزینه!

 توصیه بسیار مهمی که  در این زمینه و انجام این کار وجود دارد و کمتر افراد به ان توجه می‌ کنند، این است که در مورد موضوع تزریق لب باید توجه داشت که در عملیات زیبایی که بحث ظاهر فرد و سلامتی وجود دارد، تحت هیچ شرایطی و به هیچ وجه نباید کیفیت کار را فدای قیمت تزریق کرد.

  پس حتماً و نهایت توجه را در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک معتبر و استفاده از بهترین و معروف‌ترین برند‌های موجود تزریق لب در بازار دقت کافی داشته باشید.

همچنین برای اطلاع از قیمت نیم سی سی ژل لب یا حتی قیمت هر سی سی ژل گونه و… تماس حاصل فرمایید.

شماره تلفن: ۰۲۱۳۳۲۵۲۳۹۹ – ۰۲۱۳۳۳۱۶۸۲۰ – http://clinicminiatur.ir