نیاز افراد به طب سوزنی لاغری

طب سوزنی لاغری کلینیک مینیاتور

اگر قصد دارید طب سوزنی لاغری را تجربه کنید، مطلب زیر به شما کمک خواهد کرد تا تصمیمات درستی درباره انجام این روش درمانی بگیرید.

این موضوع را بخاطر داشته باشید که انتخاب متخصص طب سوزنی که مهارت بالا داشته باشد از مهمترین تصمیمات شما قبل از انجام هرکاری می باشد.

حتما میدانید برای لاغری راه های زیادی وجود دارد اما یکی از موثرترین روشهای درمان، طب سوزنی لاغری می باشد. این درمان از روش های شرقی در کشور چین می باشد که به ندرت در دیگر کشورها به عنوان روش درمانی مورد استفاده قرار گرفت.

پایه طب سوزنی بیشتر بر مبنای انرژی است تا سوزن. طب سوزنی در کنترل اشتهای فرد بسیار مؤثر است.

از این رو شما با استفاده از طب سوزنی کمتر می‌خورید و در نتیجه وزن خود را کنترل می‌کنید.

در انجام طب سوزنی لاغری از سوزن‌های بسیار نازک در نقاط خاصی مورد استفاده قرار میگیرد، تا تسکین دهنده‌ای برای درد و یا رفع کننده‌ی مشکلات بدن باشد.

علاوه بر این برای از بین بردن چربی‌های شکم، تاثیر آن به این صورت است که فعالیت سیستم گوارش را بیشتر کرده و با تحریک معده و طحال باعث کاهش اشتها و از دست دادن چربی‌های شکمی میشود.

از نظر زمانبندی درمان حداقل ده جلسه و سه بار در هفته انجام شود،اما باید بدانید استفاده از طب سوزنی روشی طولانی مدت است که گاهی تا یک سال هم می تواند زمان ببرد.

تاثیرات طب سوزنی بر لاغری

لاغری شکم با طب سوزنی، آسان، بی خطر، بدون درد و قابل اطمینان است. در این روش هیچ گونه کاهش وزن بسیار سریع، آب زدایی، ورزش های طاقت فرسا ویا ابتلا به اسهال وجود ندارد.

با کاهش وزن، بسیاری از بیماری های مربوط به چاقی درمان می شوند و یا کاهش می یابند. در طول انجام درمان طب سوزنی، اختلال در قاعدگی ماهیانه، یبوست، آکنه، کبد چرب، فشار خون و دیابت بهبود می یابند. این روش درمانی برای افراد ۲۰ تا ۶۰ سال بسیار موثر است.

توجه داشته باشید که درمان به روش طب سوزنی معمولا وزن شما را به سرعت کاهش نمیدهد، اما با گذشت زمان وزن را پایین آورده و سلامت بدن شما بهتر خواهد شد.

مزایای کاهش وزن با طب سوزنی

برای افرادی که بدنبال کاهش وزن هستند و نمیخواهند کارهایی از قبیل مصرف دارو یا ورزش های سنگین انجام دهند، طب سوزنی لاغری بهترین گزینه می باشد.

این روش به راحتی میتواند شما را به اندام ایده آل که میخواهید برساند.

کاهش وزن با استفاده از روش طب سوزنی بهتر است بر روی افراد جوان و بالغ در سنین بین ۲۰ تا ۵۰ سالگی انجام گیرد،چرا که در این سن، رشد بدن کامل می باشد و عملکرد تمام بدن کامل و بدون هیچگونه نقصی است.

از این رو نتیجه درمان با استفاده از طب سوزنی به راحتی متابولیسم بدن را تنظیم می کند و تجزیه چربی های بدن را بهبود می بخشد.

کلینیک زیبایی و تناسب اندام در شرق تهران

کلینیک زیبایی مینیاتور در شرق تهران محدوده پیروزی، یکی از مجهزترین مراکز زیبایی و درمانی می باشد. شما میتوانید با مراجعه به این مجموعه و بهرمندی از خدماتشان به زیبایی جوانی خود بیافزایید.

برای آشنایی بیشتر و کسب اطلاعات به وب سایت زیر مراجعه کنید.

منتظر حضور شما عزیزان هستیم.

www.clinicminiatur.ir