نتیجه انجام لیفت صورت بدون جراحی

لیفت صورت بدون جراحی

لیفت صورت بدون جراحی از روشهای جوانسازی پوست می باشد. حتما میدانید در حال حاضر افراد زیادی به دنبال جراحی های زیبایی هستند تا به چهره موردعلاقه دست یابند و مطمئنا این نوع درمان میتواند برای آنها مفید واقع گردد.

همانند عمل های جراحی بینی که در طول سال افراد زیادی نسبت به انجام آن اقدام می نمایند و چهره خوبی بدست خواهند آورد.

درمان با لیفت برای افرادی مناسب تر است که افتادگی پوست صورت را در اثر افزایش سن تجربه کرده اند و نمیخواهند این وضعیت برایشان ادامه دار باشد.

با توجه به این موضوع روش های جراحی ریسک بیشتر و علاوه بر آن مراقبت های ویژه تری نیاز دارد پس چه بهتر میشود که روش بدون جراحی را جایگزین آن نماییم.

روش های جراحی با هدف جوانسازی بسيار متنوع هستند و با توجه به نوع درمان بعضی از آن فقط در سطح پوست انجام میگیرد و عده دیگر عضلات زیر پوستی را نیز درگیر می نماید.

این جراحی ها در نواحی مختلف از صورت انجام می شوند برای مثال پیشانی، گونه‌ها را میتوان نام برد.

در اين روش های جراحی بیمار را بیهوش می نمایند و پس از آن اقدامات لازم را انجام میدهند و حدود دوساعت ممکن است کار طول بکشد تا کار جراح و متخصص پایان یابد.

از بین عوامل تاثیرگذار بر نتیجه لیفت صورت بدون جراحی در جنس پوست و سن فرد را میتوانیم نام ببریم.

در عمل لیفت صورت با محکم کردن عضلات زیرین، حذف و جداسازی چربی اضافی و کشیدن پوست گردن و صورت، چین و چروک های روی پوست کمتر می شود.

اغلب عمل لیفت صورت با دیگر اعمال زیبایی مانند بلفاروپلاستی، لیفت گردن، لیفت پیشانی و لیفت ابرو به صورت همزمان صورت می گیرد.

لیفت صورت مناسب چه کسانی است؟

درکل، اشخاص مناسب جهت انجام عمل لیفت صورت افرادی می باشند که دارای چین و چروک بسیار زیاد و پوست افتاده و شل هستند. با لیفت صورت، چربی و پوست اضافی در پلک پایین یا بالا، افتادگی ابروها و خطوط دور دهان را نمی‌توان برطرف نمود.

در جراحی لیفتینگ صورت، از بیهوشی عمومی یا بی‌حسی موضعی به همراه مصرف داروهای آرام‌بخش استفاده می‌ شود. مدت زمان جراحی لیفت صورت، تقریباً سه ساعت می باشد. اغلب برش‌ها، درون خط مو قرار می‌گیرد.

به وسیله ی برش جراحی، نواحی چروکیده و اضافی پوست را از قسمت رویش سست کرده آنگاه آن را از قسمت گوش به سمت عقب می‌ کشند.

معمولاً برش در محدوده گوش ایجاد شده، یعنی در قسمت جلوی گوش برش به طرف پایین می آید و لاله گوش را دور می‌زند و تا کناره خط مو در پشت گوش می‌ رود. امکان دارد برش کوچکی در زیر چانه نیز ایجاد شود.

 اقدامات پیش از لیفت صورت بدون جراحی

شاید خوب باشد که بدانید چه اقداماتی قبل از انجام این روش وجود دارد و رعایت آن باعث نتیجه موفق درمان خواهد شد:

توجه داشته باشید قبل از لیفت صورت بدون جراحی:

  • از دو هفته پیش از عمل جراحی از مصرف داروهای مسکن پرهیز کنید و اگر نیاز شما به آن لازم بود تنها استامینوفن کدئین‌دار یا ساده مصرف نمایید.
  • شب قبل از انجام لیفت صورت، استحمام نمایید و سر خود را شستشو دهید.
  • قبل از ورود به اتاق عمل آرایش خود را پاک نمایید.

ممکن است لیفت صورت بدون جراحی نتواند نتیجه مشابه روش های جراحی را بوجود آورد اما نزدیک به چیزی که در انتظارتان هست خواهید رسید و از مزایای آن برخوردار خواهید شد.

مزایای بسیاری برای لیفت صورت بدون جراحی وجود دارد.برخی از مزایا شامل موارد زیر میشود:

۱٫ نتیجه مشابه با جراحی لیفت صورت دارد.

۲٫شما ۵ تا ۱۰ سال جوانتر از سن واقعی خود به نظر خواهید رسید.

۳٫هزینه های کمتری نسبت با درمان های جراحی دارد.

۴٫ این تکنیک زمان کمتری برای انجام نیاز دارد..

۵٫پوست صورت را سفت میکند.

۶٫عوارض و خطری برای فرد انجام دهنده ندارد.

کلینیک زیبایی مینیاتور را در اینستاگرام دنبال نمایید.

مینیاتور بهترین مرکز تخصصی زیبایی در شرق تهران

کلینیک های زیبایی با بروز شدن علم در پزشکی خدمات بیشتری را ارائه می دهند که شما با استفاده از آن میتوانید به زیبایی و شادابی خود بپردازید و حس نشاط را بدست آورید.
اما توجه داشته باشید که انتخاب کلینیک تخصصی در این زمینه بسیار حائز اهمیت است در این زمینه دقت بسیار را داشته باشید و بهترین را انتخاب کنید.
کلینیک تخصصی مینیاتور با بهره گیری از پزشکان و پرسنل مجرب و با تجربه این امکان را به شما می دهد تا در محیطی زیبا و با آرامش کلیه خدمات زیبایی خود را دریافت نمایید و نتیجه بسیار خوبی را دریافت نمایید.
منتظر حضور شما عزیزان هستیم.

http://clinicminiatur.ir