تزریق ژل پیروزی ترمیم دارد؟

تزریق ژل پیروزی

میدانید ماندگاری تزریق ژل‌ پیروزی به چه میزان است؟ معمولا افرادی که از این روش استفاده می نمایند برایشان مهم می باشد که تا چه مدت میتوانند از نتیجه درمان استفاده نمایند.

عوامل مختلفی بر دوام اثر ژل‌های تزریقی تأثیر می‌گذارند که برخی از آنها عبارتند از مواد فیلرها، غلظت، ناحیه تحت درمان روی صورت و سرعت متابولیزه شدن این مواد که در بدن هر بیمار متفاوت است.

با مراقبت درست از پوست و حفظ سلامت عمومی و توجه به سرعت و نحوه متابولیزه فیلرها در بدن، شما می‌توانید دوام اثر ژل‌های پوستی را افزایش دهید.

اگر سازمان غذا و داروی آمریکا یک ژل را تأیید کرد، مشخص می‌کند که چه مدت می‌توان انتظار داشت که نتایج حاصل از تزریق آنها باقی بمانند.

در این مقاله به بررسی این ترمیم و اثرات تزریق ژل پیروزی خواهیم پرداخت.

آشنایی با انواع ژل و دوام آنها

زمانی که قرار است ماده ای را وارد بدن خود کنید بهتر است از قبل با آن آشنا باشید در ادامه شما را با انواع ژل آشنا خواهیم کرد

اسید هیالورانیک

اسید هیالورانیک ماده‌ای است که به طور طبیعی در پوست وجود دارد و از ژل های محبوب است. این ماده به آب‌رسانی پوست کمک کرده و چین و چروک‌های روی آن را برطرف می‌کند.

 هیدروکسی لاپاتیت کلسیم

این ماده نیز به طور طبیعی در استخوان‌ها وجود دارد و تولید کلاژن در بدن را تحریک می‌کند.

 اسید پلی آل لاکتیک

این نوع فیلرها از مواد مصنوعی زیست­ تخریب­ پذیر و سازگار با بافت‌های زنده تولید می‌شوند و از آن به عنوان یک رفع کننده چین و چروک‌های صورت استفاده میگردد.

 پلی متیل متاکریلات

این ماده نیز یک ماده سازگار با بافت‌های زنده است که در ایمپلنت‌های و تجهیزات پزشکی دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 تزریق چربی

در این فرایند از عمل لیپوساکشن برای برداشتن چربی از قسمت‌های دیگر بدن نیز استفاده می‌شود.

افزایش اثرات تزریق ژل پیروزی

برای افزایش اثرات ناشی از تزریق ژل پیروزی عواملی وجود دارد که اگر آنها را رعایت کنید میتوانید مدت زمان بیشتری از آن بهره مند شوید.

از مهمترین آن میتوانیم موارد زیر را نام ببریم:

۱٫توصیه های پزشک را جدی بگیرید

تزریق ژل بدون نیاز به هرگونه جراحی و بستری شدن می باشد، از این رو بهتر است بعد از آن به توصیه های پزشک خود توجه کنید تا نتیجه این درمان به بهترین حالت برای شما اتفاق بیفتد.

برای مثال از انجام فعالیت های وزرشی یک روز خودداری نمایید تا اثرگذاری درمان مشخص گردد.

۲٫در معرض نور خورشید قرار نگیرید

بهتر است بعد از انجام تزریق ژل در معرض نور خورشید نباشید چون قرار گرفتن زیاد در معرض اشعه‌های ماوراءبنفش باعث تجزیه سریع‌تر برخی انواع ژل‌های پوستی می‌شود.

 3.کاهش دادن استرس

استرس تأثیر بدی در سلامت شما خواهد گذاشت اما شاید جالب باشد که بدانید اثر آن بر ژلی که تزریق کرده اید نیز موثر است. شما باید سعی کنید که آن را مدیریت نمایید.

 4.تمرینات ورزشی

فعالیت شدید و سنگین باعث از بین رفتن زودتر ژل خواهد شد اما سبک تر انجام دادن آن منعی ندارد و فرد میتواند تمرین های خود را بعد از گذشت یک تا دو روز از سر بگیرد.

 5.تغذیه مناسب

برای حفظ ظاهر عالی باید مراقب سلامت حداکثری پوست خود باشید و از میوه و سبزیجات در برنامه غذایی خود استفاده نمایید و از مصرف مواد مضر اجتناب نمایید.

 6.با انواع ژل آشنا شوید.

ماندگاری اثر فیلرها متفاوت بوده و به ژل مورد استفاده بستگی دارد. حتما قبل از استفاده درباره آن از پزشک خود سوال نمایید.

۷٫حتما زمان ترمیم مشخص کنید

اگر شما تا یکسال بعد تزریق رئاتکرار نکنید مجدد به حالت اولیه رسید. پس زمانی را برای ترمیم تزریق ژل پیروزی انتخاب نمایید.

کلینیک زیبایی و تناسب اندام در شرق تهران

برای انجام تزریق ژل مهم است که کجا را برای درمان خود و نزد چه پزشکی میروید. از این رو ما برای شما پیشنهادی داریم تا با استفاده از خدمات درمانی این مجموعه به هدف دلخواه خود برسید.

کلینیک زیبایی مینیاتور در شرق تهران محدوده پیروزی، یکی از مجهزترین مراکز زیبایی و درمانی می باشد. شما میتوانید با مراجعه به این مجموعه و بهرمندی از خدماتشان به زیبایی جوانی خود بیافزایید.

برای آشنایی بیشتر و کسب اطلاعات به وب سایت زیر مراجعه کنید.

منتظر حضور شما عزیزان هستیم.

www.clinicminiatur.ir