آشنایی با خدمات لیزر موهای زائد بدن

لیزر موهای زائد

 لیزر موهای زائد پیروزی در حال حاضر روشی مطمئن و موثر می باشد و افراد زیادی با استفاده از این روش موهای زائد بدن خود را از بین بردند و پاکیزگی و زیبایی بیشتری را بدست آورده اند.

شاید برای شمایی که قصد انجام آن را دارید سوال باشد که چه نواحی از بدن شامل استفاده از لیزر میشود و ضرری را برای فرد به وجود نمی آورد.

باید گفت انجام لیزر موهای زائد بدن چه در بانوان و چه در آقایان بهتر است از سن ۱۸ سالگی به بعد انجام شود تا نتیجه بهتری را حاصل نماید.

تعداد جلساتی که نیاز است شما برای انجام لیزر موهای زائد بدن خود صرف کنید، حداقل ۸ جلسه می باشد که این امکان برای کسانی که پرمو هستند بیشتر میشود. بعد از گذراندن این دوره نیاز است با فاصله شما تعداد جلسات دیگری را بروید که به اصطلاح شارژ لیزر موهای زائد میگویند.

اما در ادامه به این بپردازیم که چه نواحی شامل لیزر موهای زائد کل بدن میشود. در رابطه با هزینه این روش باید گفت با توجه به نواحی مختلف بدن قیمت ها متفاوت می باشد و بستگی به تعرفه کلینیک انتخابی شما خواهد داشت.

لیزر-موهای-زائد

نواحی لیزرموهای زائد

اگر شما تصمیم به انجام لیزر دارید باید بدانید میتوانید نسبت به انجام آن در موارد زیر اقدام نمایید:

۱٫صورت

۲٫زیر بغل و قفسه سینه

۳٫دست ها و پاها

۴٫شکم

۵٫کمر و پشت بدن

۶٫بیکینی (ناحیه تناسلی ) و باسن

۷٫کشاله ران

در لیزر موهای زائد بدن، فولیکول موهای بدن توسط انرژی نوری سوزانده شده و از بین می روند. افراد زیادی هستند که به زیبایی و جذابیت بیشتر بدن خود فکر می کنند و این روش میتواند به زیبایی بیشتر آنان بیافزاید.

از موثرترین و پرکاربردترین روش های رفع مووهای زائد بدن لیزر می باشد.

لیزر هم در هزینه و هم در وقت افراد صرفه جویی می کند و در انتها نیز نتیجه ای دلخواه به ارمغان خواهد آورد و هم برای خانم ها و آقایان مناسب است و مشکلی ایجاد نمیشود.

نواحی-لیزر-موهای-بدن

نواحی مناسب برای لیزر در بدن را بدانیم

به طور کلی لیزر موهای زائد بدن شامل موارد زیر می باشد:

صورت

یکی از اصلی ترین قسمت های بدن که دارای موهای زائد می باشد، صورت است. با توجه به این که صورت نسبت به سایر قسمت های بدن بیشتر در معرض دید افراد مختلف می باشد، تمیز و مرتب بودن آن مهم است.

بعضی از خانم ها به علت وجود مشکلات هورمونی موهای زائد زیادی در صورت خود دارند. برای این افراد توصیه می شود که ابتدا علت رشد موهای زائد خود را پیدا کرده و سپس اقدام به شروع جلسات لیزر درمانی کنند.

لیزر-صورت

زیر بغل

یکی از قسمت های بدن که دارای موهای زائد ضخیمی می باشد، زیر بغل است. البته یکی از عوامل موثر در افزایش موهای زائد زیر بغل و ضخامت آن شیو کردن مکرر می باشد. از این رو اغلب پوست این ناحیه تیره شده و احتمالاً شل شده باشد از این رو انجام لیزر برای این ناحیه بسیار موثر است و تیرگی های ایجاد شده را نیز از بین می برد.

قفسه سینه

قفسه سینه اکثر بانوان بدون مو می باشد. اما گاهی اوقات ممکن است بهدلیل مشکلات هورمونی، این قسمت نیز دارای موهای زائد ضخیم باشد. در این صورت باید قبل از انجام لیزر علت رشد موهای زائد را بررسی شود و بعد نسبت به انجام آن اقدام گردد.

لیزر-زیر-بغل

دست ها

یکی از نقاطی که در بدن اکثر بانوان بسیار پر مو می باشد، فاصله بین آرنج تا مچ می باشد. موهای زائد این قسمت از بدن از طریق لیزر از بین خواهند رفت.

پاها

معمولاً موهای زائد پا با استفاده از لیزر در کوتاه ترین زمان ممکن از بین می روند. اما ران پا ممکن است دارای موهای زائد نازکی باشد که توسط پزشک باید مشخص گردد که به لیزر نیاز دارد.

لیزر-موهای-زائد-پا

شکم

شکم بخشی از بدن است که ممکن است مو داشته باشد و اگر شما با روش های سنتی و قدیمی آن را شیو یا اپلاسیون کرده باشید این موها ضخیم و تیره شده اند اما شما میتوانید با استفاده از لیزر برای حذف همیشگی آن ها اقدام کنید.

کمر و پشت بدن

بعضی از افراد در نواحی کمر و پشت بدن موهای زائد دارند و بودن آن برای فرد اذیت کننده است. با انجام لیزر شما میتوانید از موهای این قسمت از بدن خود خلاص شوید.

لیزر-کمر

بیکینی و باسن

بیکینی یکی از نواحی حساس بدن است که دارای موهای زائد بسیاری می باشد. برای حذف موهای زائد ناحیه بیکینی، لیزر بهترین گزینه است و به تعداد جلسات بیشتری برای رفع موهای زائدآن ناحیه نیاز است.

لیزر-بیکینی

کلینیک مینیاتور مرکز تخصصی زیبایی در تهران

کلینیک های زیبایی با بروز شدن علم در پزشکی خدمات بیشتری را ارائه می دهند که شما با استفاده از آن میتوانید به زیبایی و شادابی خود بپردازید و حس نشاط را بدست آورید.
اما توجه داشته باشید که انتخاب کلینیک تخصصی در این زمینه بسیار حائز اهمیت است در این زمینه دقت بسیار را داشته باشید و بهترین را انتخاب کنید.
کلینیک تخصصی مینیاتور با بهره گیری از پزشکان و پرسنل مجرب و با تجربه این امکان را به شما می دهد تا در محیطی زیبا و با آرامش کلیه خدمات زیبایی خود را دریافت نمایید و نتیجه بسیار خوبی را دریافت نمایید.
منتظر حضور شما عزیزان هستیم.

http://clinicminiatur.ir