شماره تلفن: 02133252399 شماره واتساپ: 09351242341

درباره ما

کلینیک زیبایی مینیاتور چگونه کار می کند؟

ابتدا BMI شما را بررسی می کنیم.

bmi مخفف Body Mass Index به معنی شاخص توده بدنی است. یک معیار برای سنجش و اندازه گیری چربی بدن بر اساس قد و وزن هر فرد است. این شاخص در مورد بدن هر زن و مرد بالغی صدق میکند.

برنامه ریزی می کنیم

بعد از ورود شما مشاوره رایگان، در صورت لزوم درج آزمایش و سپس بر اساس شاخص توده بدنی هر فرد، پیشنهادات در مورد پکیج ها به شما داده میشود و با برنامه ریزی دقیق هر جلسه به مدت 60 الی 120 دقیقه در خدمت شما سروران گرامی هستیم

خدمات می دهیم

بعد از تصمیم نهایی شما در مورد چگونگی همکاری با همدیگر یک برنامه رژیم رایگان بسته به نوع پکیجانتخابی شما، در اختیارتان قرار میگیرد. آوردن لباس برای انجام خدمات از شما، بقیه وسایل مورد نیاز از ما

پشتیبانی می کنیم

بعد از اتمام 10 جلسه طب سوزنی به صورت روتین هفته ای یکبار و سپس 15 روز یکبار و بعد از آن ماهی یکبار تا رسیدن به وزن مطلوب و کنترل وزن دلخواهتان هستیم.

در خصوص خدمات لاغری نیز پشتیبانی 24 ساعته تا اتمام دوره در خدمت شما بزرگواران هستیم.

خدمات بوتاکس

خدمات بوتاکس

در این مرکز خدمات بوتاکس انجام می شود

خدمات بوتاکس

خدمات زیبایی پوست

خدمات زیبایی پوست در این کلینیک انجام می شود

خدمات بوتاکس

لیفت صورت با نخ

خدمات لیفت صورت در این کلینیک انجام می شود

خدمات بوتاکس

طب سوزنی

در این مرکز خدمات طب سوزنی انجام می شود

تاریخچه عملکرد کلینیک مینیاتور

رازهای زیبایی در

تناسب اندام

جوان سازی پوست

شادابی و زیبایی پوست اهمیت زیادی دارد چرا که این موضوع تاثیر زیادی در زیبایی چهره هر فرد خواهد داشت. به همین دلیل صرف نظر از سن و جنسیت به دنبال راهکاری برای حفظ طراوت و شادابی پوست و برطرف کردن اثرات پیری است. کلینیک زیبایی مینیاتور بزرگترین مرکز زیبایی و لاغری شرق و جنوب شرقی تهران آماده خدمت رسانی به شما مراجعه کنندگان گرامیست.

طب سوزنی لاغری

طب سوزنی لاغری

یک هنر شفا دهنده ۴،۰۰۰ ساله است که فقط چند مطالعۀ پزشکی از مزایای آن برای بدن حمایت می کند.

لیفت صورت

لیفت صورت

پوست صورت با افزایش سن یا در اثر عوامل محیطی یا فعالیت های نادرست هر فرد دچار افتادگی شده و چربی‌های زیرپوستی را از دست می‌دهد. با انجام خدمات لیفت صورت کلینیک زیبایی مینیاتور شادابی و جوانسازی پوست خود را تجربه کنید.